MENU

Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
515454
on
31-08 2022
Kl. 20:30
B93 5 Amalie 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
515453
03-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder FA 2000 8
515521
03-09 2022
Kl. 14:00
FB 15 Nørrebro United 3 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
515522
04-09 2022
Kl. 12:00
Skjold 6 CIK 2 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
515523
04-09 2022
Kl. 12:00
Union 4 CBS Sport 4 Genforeningspladsen
2
-
4
515527
to
08-09 2022
Kl. 21:00
Nørrebro United 3 B93 5 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
2
515528
11-09 2022
Kl. 10:00
CBS Sport 4 FB 15 Jens Jessens Vej
8
-
2
515524
11-09 2022
Kl. 16:00
CIK 2 Union 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
515525
11-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 8 Skjold 6 Jens Jessens Vej
2
-
2
515526
11-09 2022
Kl. 16:00
Amalie 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
515531
to
15-09 2022
Kl. 20:30
B93 5 CBS Sport 4 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
0
515530
17-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Nørrebro United 3
515532
18-09 2022
Kl. 12:00
Skjold 6 Amalie 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
515533
18-09 2022
Kl. 14:00
Union 4 FB 15 Genforeningspladsen
5
-
2
515529
18-09 2022
Kl. 16:00
CIK 2 FA 2000 8 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
515536
24-09 2022
Kl. 14:00
FB 15 B93 5 Jens Jessens Vej
0
-
6
515538
25-09 2022
Kl. 10:00
CBS Sport 4 Oversidder Jens Jessens Vej
515534
25-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 8 Union 4 Jens Jessens Vej
5
-
2
515535
25-09 2022
Kl. 16:00
Amalie 2 CIK 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
3
515537
25-09 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United 3 Skjold 6 Kunst, Mimersparken
Udehold taberdømt
515540
01-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder FB 15
515542
02-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 6 CBS Sport 4 Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
515543
02-10 2022
Kl. 12:00
Union 4 B93 5 Genforeningspladsen
12
-
3
515539
02-10 2022
Kl. 16:00
CIK 2 Nørrebro United 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
5
515541
02-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 8 Amalie 2 Jens Jessens Vej
6
-
1
515544 to
06-10 2022
Kl. 20:30
B93 5 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
515547
fr
07-10 2022
Kl. 20:00
Nørrebro United 3 FA 2000 8 Kunst, Mimersparken
1
-
3
515546
08-10 2022
Kl. 16:00
FB 15 Skjold 6 Jens Jessens Vej
1
-
2
515548
09-10 2022
Kl. 10:00
CBS Sport 4 CIK 2 Jens Jessens Vej
3
-
4
515545
09-10 2022
Kl. 15:00
Amalie 2 Union 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
515549 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
CIK 2 FB 15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
515551
15-10 2022
Kl. 12:30
Amalie 2 Nørrebro United 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
515552
16-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 6 B93 5 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
515553
16-10 2022
Kl. 12:00
Union 4 Oversidder Genforeningspladsen
515550
16-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 8 CBS Sport 4 Jens Jessens Vej
5
-
3
515555
to
20-10 2022
Kl. 20:30
B93 5 CIK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
4
515554
22-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Skjold 6
515556
22-10 2022
Kl. 14:00
FB 15 FA 2000 8 Jens Jessens Vej
0
-
10
515558
23-10 2022
Kl. 10:00
CBS Sport 4 Amalie 2 Jens Jessens Vej
3
-
5
515557
23-10 2022
Kl. 12:00
Union 4 Nørrebro United 3 Genforeningspladsen
9
-
1
515559
30-10 2022
Kl. 10:00
CIK 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
515561
30-10 2022
Kl. 10:00
Amalie 2 FB 15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
0
515562
30-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 6 Union 4 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
515560
30-10 2022
Kl. 14:00
FA 2000 8 B93 5 Frederiksberg IP, kunst
8
-
1
515563
30-10 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United 3 CBS Sport 4 Kunst, Mimersparken
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind