MENU

U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række, P3B (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
799631
20-08 2022
Kl. 10:00
Hekla 3 KB 6 Hekla Park
4
-
4
799632
20-08 2022
Kl. 10:00
FB 3 Oversidder Jens Jessens Vej
799630
20-08 2022
Kl. 15:00
Vanløse 5 Hvidovre IF 3 Vanløse Idrætspark
1
-
5
799633
21-08 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Stefan Dragør Bk
7
-
7
799634
21-08 2022
Kl. 12:00
B 1908 3 Ørestad IF 3 Sundby Idrætspark
2
-
1
799635
21-08 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF Sundby 3 Skovshoved I P
9
-
1
799637 fr
26-08 2022
Kl. 17:45
KB 6 FB 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
799638
27-08 2022
Kl. 10:00
Stefan Hekla 3 Rådvadsvej
2
-
1
799636
27-08 2022
Kl. 12:30
Sundby 3 B 1908 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
5
799640
27-08 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 Skovshoved IF Hvidovre IF's baner
2
-
2
799639
27-08 2022
Kl. 14:15
Ørestad IF 3 Dragør 3 Kalvebod Fælled Skole
6
-
7
799641
28-08 2022
Kl. 13:00
Oversidder Vanløse 5
799647 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
799642
03-09 2022
Kl. 13:00
Hekla 3 Ørestad IF 3 Hekla Park
8
-
4
799644
03-09 2022
Kl. 14:00
KB 6 Stefan Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
5
799643
04-09 2022
Kl. 10:00
FB 3 Vanløse 5 Jens Jessens Vej
3
-
6
799645
04-09 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Sundby 3 Dragør Bk
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
799646
04-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 3 Hvidovre IF 3 Sundby Idrætspark
2
-
4
799650 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Stefan FB 3 Rådvadsvej
3
-
0
799648
10-09 2022
Kl. 11:15
Sundby 3 Hekla 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
799653
10-09 2022
Kl. 11:30
Oversidder B 1908 3
799652
10-09 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 Dragør 3 Hvidovre IF's baner
3
-
1
799651
10-09 2022
Kl. 14:15
Ørestad IF 3 KB 6 Kalvebod Fælled Skole
4
-
9
799649
10-09 2022
Kl. 15:00
Vanløse 5 Skovshoved IF Vanløse Idrætspark
1
-
1
799657 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
Dragør 3 Oversidder Dragør Bk
799658 ti
13-09 2022
Kl. 18:30
Stefan Ørestad IF 3 Rådvadsvej
7
-
3
799655
17-09 2022
Kl. 10:00
FB 3 Skovshoved IF Jens Jessens Vej
1
-
3
799656
17-09 2022
Kl. 14:00
KB 6 Sundby 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
4
799659
18-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 3 Vanløse 5 Sundby Idrætspark
4
-
2
799654
18-09 2022
Kl. 12:00
Hekla 3 Hvidovre IF 3 Hekla Park
1
-
10
799660
24-09 2022
Kl. 12:30
Sundby 3 Stefan Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
10
799664
24-09 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 KB 6 Hvidovre IF's baner
2
-
0
799661
24-09 2022
Kl. 15:00
Vanløse 5 Dragør 3 Vanløse Idrætspark
2
-
1
799663
24-09 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF B 1908 3 Skovshoved I P
5
-
0
799665
25-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Hekla 3
799662
25-09 2022
Kl. 15:00
Ørestad IF 3 FB 3 Kalvebod Fælled Skole
0
-
2
799668 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
KB 6 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
799667
01-10 2022
Kl. 10:00
FB 3 B 1908 3 Jens Jessens Vej
3
-
3
799671
01-10 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF 3 Sundby 3 Kalvebod Fælled Skole
3
-
1
799666
01-10 2022
Kl. 13:00
Hekla 3 Vanløse 5 Hekla Park
3
-
4
799670
02-10 2022
Kl. 10:30
Stefan Hvidovre IF 3 Rådvadsvej
2
-
2
799669
02-10 2022
Kl. 14:00
Dragør 3 Skovshoved IF Dragør Bk
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
799672
08-10 2022
Kl. 11:15
Sundby 3 FB 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
799678
08-10 2022
Kl. 11:30
Oversidder Stefan
799677
08-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 Ørestad IF 3 Hvidovre IF's baner
11
-
1
799673
08-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 5 KB 6 Vanløse Idrætspark
5
-
2
799675
09-10 2022
Kl. 11:45
Skovshoved IF Hekla 3 Skovshoved I P
3
-
0
799674
09-10 2022
Kl. 12:00
B 1908 3 Dragør 3 Sundby Idrætspark
3
-
7
799733 ma
10-10 2022
Kl. 17:00
Stefan Vanløse 5 Rådvadsvej
2
-
3
799734 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Ørestad IF 3 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
799731 fr
14-10 2022
Kl. 17:00
FB 3 Dragør 3 Jens Jessens Vej
2
-
3
799732 fr
14-10 2022
Kl. 17:45
KB 6 Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
0
799679
15-10 2022
Kl. 11:15
Sundby 3 Hvidovre IF 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
7
799730
15-10 2022
Kl. 11:30
Hekla 3 B 1908 3 Hekla Park
4
-
7
799739
16-10 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF Stefan Skovshoved I P
0
-
3
799737
22-10 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Hekla 3 Dragør Bk
8
-
2
799744
22-10 2022
Kl. 12:00
Stefan B 1908 3 Rådvadsvej
3
-
7
799735
22-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 5 Ørestad IF 3 Vanløse Idrætspark
4
-
0
799738
23-10 2022
Kl. 10:00
B 1908 3 KB 6 Sundby Idrætspark
5
-
2
799740
23-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Sundby 3
799736
23-10 2022
Kl. 12:00
FB 3 Hvidovre IF 3 Jens Jessens Vej
0
-
2
799743 fr
28-10 2022
Kl. 17:45
KB 6 Dragør 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
4
799741
29-10 2022
Kl. 11:15
Sundby 3 Vanløse 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
8
799746
29-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 Oversidder Hvidovre IF's baner
799745
29-10 2022
Kl. 14:15
Ørestad IF 3 Skovshoved IF Kalvebod Fælled Skole
1
-
3
799742
30-10 2022
Kl. 10:00
Hekla 3 FB 3 Hekla Park
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind