MENU

U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
782920 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
782919
27-08 2022
Kl. 11:15
Sundby 2 Ørestad IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
9
782918
27-08 2022
Kl. 13:30
Hellas 2 KB 5 Engdraget
1
-
3
782916
28-08 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Vanløse 3 Sundby Idrætspark
5
-
7
782917
28-08 2022
Kl. 14:00
Hekla 2 Husum Bk Hekla Park
1
-
8
782925 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder Hellas 2
782922
03-09 2022
Kl. 10:00
Vanløse 3 Sundby 2 Vanløse Idrætspark
2
-
0
782921
03-09 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF Fremad Valby Kalvebod Fælled Skole
6
-
1
782924
03-09 2022
Kl. 14:00
KB 5 Hekla 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
2
782923
04-09 2022
Kl. 14:00
Husum Bk B 1908 2 Husumparken
4
-
1
793661 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Hekla 2 Oversidder Hekla Park
793663
to
08-09 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby Hellas 2 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
782926
10-09 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF Vanløse 3 Kalvebod Fælled Skole
10
-
3
793662
10-09 2022
Kl. 12:30
Sundby 2 Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
793660
11-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 KB 5 Sundby Idrætspark
1
-
5
793668 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder B 1908 2
793667 fr
16-09 2022
Kl. 17:45
KB 5 Sundby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
2
793666
17-09 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 Hekla 2 Engdraget
1
-
5
793664
18-09 2022
Kl. 11:00
Vanløse 3 Fremad Valby Vanløse Idrætspark
2
-
1
793665
18-09 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Ørestad IF Husumparken
2
-
6
793672 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
Sundby 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
793673
ti
20-09 2022
Kl. 17:30
Fremad Valby Hekla 2 Valby Idrætspark
2
-
0
793669
24-09 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF KB 5 Kalvebod Fælled Skole
2
-
2
793671
24-09 2022
Kl. 15:00
Vanløse 3 Husum Bk Vanløse Idrætspark
1
-
7
793678 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Ørestad IF
793670
on
28-09 2022
Kl. 18:00
B 1908 2 Hellas 2 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
793677
01-10 2022
Kl. 10:00
KB 5 Vanløse 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
793674
01-10 2022
Kl. 11:30
Hekla 2 B 1908 2 Hekla Park
2
-
2
793676
01-10 2022
Kl. 12:00
Hellas 2 Sundby 2 Engdraget
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
793675
02-10 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Fremad Valby Husumparken
9
-
7
793709
08-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby B 1908 2 Valby Idrætspark
5
-
3
793679
08-10 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF Hellas 2 Kalvebod Fælled Skole
12
-
0
793708
08-10 2022
Kl. 12:30
Sundby 2 Hekla 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
793680
08-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 3 Oversidder Vanløse Idrætspark
793707
09-10 2022
Kl. 12:00
Husum Bk KB 5 Husumparken
1
-
2
793714 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Husum Bk
793713
ti
11-10 2022
Kl. 17:00
Fremad Valby KB 5 Valby Idrætspark
2
-
2
793711
15-10 2022
Kl. 10:00
Hekla 2 Ørestad IF Hekla Park
1
-
3
793712
15-10 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 Vanløse 3 Engdraget
0
-
3
793710
16-10 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Sundby 2 Sundby Idrætspark
5
-
5
793719 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
KB 5 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
793718
29-10 2022
Kl. 10:00
Sundby 2 Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
6
793715
29-10 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF B 1908 2 Kalvebod Fælled Skole
5
-
2
793716
29-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 3 Hekla 2 Vanløse Idrætspark
6
-
2
793717
30-10 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Hellas 2 Husumparken
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind