U15 Drenge 2 (08) Efterår (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
626483
27-08 2022
10:15 Østerbro IF KB 4 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
27. aug 2022
10:15
Østerbro IF
1
KB 4
4
626482
28-08 2022
10:00 Valby B 1908 3 Valby Idrætspark
7
-
0
28. aug 2022
10:00
Valby
7
B 1908 3
0
626480
28-08 2022
14:00 Union 4 Skjold Genforeningspladsen
1
-
1
28. aug 2022
14:00
Union 4
1
Skjold
1
626485
fr02-09 2022
19:00 KB 4 FA 2000 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
9
-
1
02. sep 2022
19:00
KB 4
9
FA 2000 3
1
626486
04-09 2022
10:00 Skjold Østerbro IF Fælledparken
1
-
7
04. sep 2022
10:00
Skjold
1
Østerbro IF
7
626487
04-09 2022
10:00 Sundby 2 Union 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
5
04. sep 2022
10:00
Sundby 2
6
Union 4
5
626490
fr09-09 2022
18:00 KB 4 Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT
09. sep 2022
18:00
KB 4
Skjold
UHT
626494
10-09 2022
10:00 FA 2000 3 Valby Jens Jessens Vej
2
-
2
10. sep 2022
10:00
FA 2000 3
2
Valby
2
626493
10-09 2022
10:15 Østerbro IF Sundby 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
10. sep 2022
10:15
Østerbro IF
4
Sundby 2
2
626491
11-09 2022
10:00 Union 4 B 1908 3 Genforeningspladsen
2
-
3
11. sep 2022
10:00
Union 4
2
B 1908 3
3
626495
18-09 2022
10:00 Skjold FA 2000 3 Fælledparken
HHT
18. sep 2022
10:00
Skjold
FA 2000 3
HHT
626496
18-09 2022
10:00 Sundby 2 KB 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
5
18. sep 2022
10:00
Sundby 2
3
KB 4
5
626498
18-09 2022
12:00 B 1908 3 Østerbro IF Sundby Idrætspark
1
-
0
18. sep 2022
12:00
B 1908 3
1
Østerbro IF
0
626531
25-09 2022
10:00 Union 4 Valby Genforeningspladsen
2
-
0
25. sep 2022
10:00
Union 4
2
Valby
0
626532
25-09 2022
10:00 Skjold Sundby 2 Fælledparken
0
-
13
25. sep 2022
10:00
Skjold
0
Sundby 2
13
626530
25-09 2022
12:00 KB 4 B 1908 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
9
-
0
25. sep 2022
12:00
KB 4
9
B 1908 3
0
626536
02-10 2022
10:00 Sundby 2 FA 2000 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
02. okt 2022
10:00
Sundby 2
3
FA 2000 3
0
626538
02-10 2022
12:00 B 1908 3 Skjold Sundby Idrætspark
UHT
02. okt 2022
12:00
B 1908 3
Skjold
UHT
626537
02-10 2022
16:00 Valby Østerbro IF Valby Idrætspark
2
-
0
02. okt 2022
16:00
Valby
2
Østerbro IF
0
626540
fr07-10 2022
17:00 KB 4 Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
07. okt 2022
17:00
KB 4
3
Valby
1
626544
08-10 2022
12:00 FA 2000 3 Union 4 Jens Jessens Vej
6
-
2
08. okt 2022
12:00
FA 2000 3
6
Union 4
2
626542
08-10 2022
14:00 Sundby 2 B 1908 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
08. okt 2022
14:00
Sundby 2
4
B 1908 3
1
626545
fr14-10 2022
18:00 Union 4 Østerbro IF Genforeningspladsen
1
-
4
14. okt 2022
18:00
Union 4
1
Østerbro IF
4
626548
16-10 2022
12:00 FA 2000 3 B 1908 3 Jens Jessens Vej
HHT
16. okt 2022
12:00
FA 2000 3
B 1908 3
HHT
626547
16-10 2022
14:00 Valby Skjold Valby Idrætspark
UHT
16. okt 2022
14:00
Valby
Skjold
UHT
626550
fr28-10 2022
17:30 KB 4 Union 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
1
28. okt 2022
17:30
KB 4
5
Union 4
1
626567
29-10 2022
10:15 Østerbro IF FA 2000 3 Ryparken Idrætsanlæg
8
-
1
29. okt 2022
10:15
Østerbro IF
8
FA 2000 3
1
626566
30-10 2022
10:00 Sundby 2 Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
30. okt 2022
10:00
Sundby 2
0
Valby
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind