MENU

U15 Drenge 1 (08) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
626472
21-08 2022
Kl. 14:00
Hellas Hekla 2 Engdraget
3
-
1
623401 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
1
-
3
623396
27-08 2022
Kl. 10:00
Hellas Union 2 Engdraget
2
-
0
623391
27-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder Skovshoved IF
623395
27-08 2022
Kl. 16:00
Vestia B93 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
623392
28-08 2022
Kl. 10:00
Oversidder Hvidovre IF 2
623393
28-08 2022
Kl. 10:00
FB B 1903 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
623394
28-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hekla 2
623398 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Hvidovre IF 2 FB Frihedens Idrætscenter
1
-
1
623397 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Union 2 Vestia Genforeningspladsen
Hjemmehold taberdømt
623399 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Hekla 2 Oversidder Hekla Park
623402 on
31-08 2022
Kl. 18:30
B 1903 2 Oversidder B1903
623400 on
31-08 2022
Kl. 19:00
B93 3 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
623404
03-09 2022
Kl. 10:00
FB Oversidder Jens Jessens Vej
623933
03-09 2022
Kl. 10:00
Vestia Skovshoved IF Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
623918
04-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Union 2
623934
04-09 2022
Kl. 12:00
Hellas B 1903 2 Engdraget
4
-
0
623917
04-09 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Hekla 2 Frihedens Idrætscenter
2
-
3
623403
04-09 2022
Kl. 16:00
Oversidder B93 3
623937
10-09 2022
Kl. 10:00
Hekla 2 FB Hekla Park
0
-
4
623935
10-09 2022
Kl. 12:00
Union 2 Oversidder Genforeningspladsen
623936
10-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hellas
623940
11-09 2022
Kl. 10:00
B 1903 2 Vestia B1903
2
-
4
623939
11-09 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
623938
11-09 2022
Kl. 14:00
B93 3 Hvidovre IF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
623942
17-09 2022
Kl. 09:30
FB Hellas Jens Jessens Vej
3
-
2
623944
17-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder B 1903 2
625790
17-09 2022
Kl. 12:00
Hekla 2 B93 3 Hekla Park
0
-
1
625791
17-09 2022
Kl. 16:00
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
623941
18-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Skovshoved IF
623943
18-09 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Union 2 Frihedens Idrætscenter
5
-
0
625795
fr
23-09 2022
Kl. 17:45
Hellas Vestia Engdraget
2
-
2
625794
fr
23-09 2022
Kl. 19:15
B93 3 FB B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
625792
24-09 2022
Kl. 10:00
Union 2 Hekla 2 Genforeningspladsen
5
-
2
625793
24-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
625796
25-09 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF Hvidovre IF 2 Skovshoved I P
2
-
3
625797
25-09 2022
Kl. 14:00
B 1903 2 Oversidder B1903
625802
01-10 2022
Kl. 10:00
Hekla 2 Skovshoved IF Hekla Park
1
-
3
625798
02-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
625803
02-10 2022
Kl. 10:00
B93 3 Union 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
625800
02-10 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 B 1903 2 Frihedens Idrætscenter
1
-
0
625801
02-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Hellas
625799
02-10 2022
Kl. 16:00
FB Vestia Jens Jessens Vej
1
-
1
625807
08-10 2022
Kl. 12:00
Hellas Oversidder Engdraget
625805
08-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hvidovre IF 2
625806
08-10 2022
Kl. 16:00
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
625804
08-10 2022
Kl. 16:00
FB Union 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
625808
09-10 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF B93 3 Skovshoved I P
0
-
5
625809
09-10 2022
Kl. 10:00
B 1903 2 Hekla 2 B1903
2
-
2
625813
09-10 2022
Kl. 13:00
Hvidovre IF 2 Hellas Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
3
625810
15-10 2022
Kl. 10:00
Union 2 Skovshoved IF Genforeningspladsen
2
-
0
625812
15-10 2022
Kl. 10:00
FB Oversidder Jens Jessens Vej
625814
15-10 2022
Kl. 10:00
Hekla 2 Oversidder Hekla Park
625811
16-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Vestia
625815
16-10 2022
Kl. 10:00
B93 3 B 1903 2 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
626471
22-10 2022
Kl. 12:00
Vestia Hvidovre IF 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
2
626470
23-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
626473
23-10 2022
Kl. 10:00
B 1903 2 Union 2 B1903
2
-
5
625816
23-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder B93 3
625817
on
26-10 2022
Kl. 18:40
Skovshoved IF FB Gentofte Sportspark Vest
3
-
3
626474
29-10 2022
Kl. 10:00
Union 2 Oversidder Genforeningspladsen
626477
29-10 2022
Kl. 10:00
Hekla 2 Vestia Hekla Park
1
-
1
626475
30-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder FB
626479
30-10 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF B 1903 2 Skovshoved I P
8
-
0
626476
30-10 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Oversidder Frihedens Idrætscenter
626478
30-10 2022
Kl. 14:00
B93 3 Hellas B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind