MENU

U15 Drenge M (08) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
449038
27-08 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 KB 3 Jens Jessens Vej
4
-
3
449037
28-08 2022
Kl. 10:00
Union Hekla Genforeningspladsen
2
-
1
449039
28-08 2022
Kl. 10:00
HIK 2 B 1908 2 HIK
5
-
0
449035
28-08 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United GVI 2 Kunst, Mimersparken
1
-
0
449036
28-08 2022
Kl. 16:00
B93 2 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
449044
03-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Union Sundby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
449042
03-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Nørrebro United
449043
03-09 2022
Kl. 12:00
Hekla B93 2 Hekla Park
0
-
3
449040
04-09 2022
Kl. 10:00
KB 3 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
4
449041
04-09 2022
Kl. 10:00
GVI 2 FA 2000 2 GVI. Nymosen
0
-
2
449045
11-09 2022
Kl. 10:00
KB 3 GVI 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
3
449048
11-09 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
449049
11-09 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Union HIK
1
-
0
449047
11-09 2022
Kl. 12:00
B93 2 B 1908 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
449046
11-09 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United Hekla Kunst, Mimersparken
2
-
1
449053
17-09 2022
Kl. 10:00
Hekla FA 2000 2 Hekla Park
4
-
3
449054
17-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Nørrebro United Sundby Idrætspark
1
-
0
449051
17-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder KB 3
449050
18-09 2022
Kl. 10:00
GVI 2 HIK 2 GVI. Nymosen
2
-
4
449052
18-09 2022
Kl. 10:00
Union B93 2 Genforeningspladsen
3
-
4
449058
24-09 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 B 1908 2 Jens Jessens Vej
2
-
1
449056
24-09 2022
Kl. 12:30
Nørrebro United Union Kunst, Mimersparken
2
-
1
449055
25-09 2022
Kl. 10:00
KB 3 Hekla Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
449057
25-09 2022
Kl. 10:00
GVI 2 Oversidder GVI. Nymosen
449059
25-09 2022
Kl. 10:00
HIK 2 B93 2 HIK
1
-
2
449061
01-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder HIK 2
449063
01-10 2022
Kl. 10:00
Hekla GVI 2 Hekla Park
2
-
1
449064
01-10 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 KB 3 Sundby Idrætspark
4
-
2
449060
02-10 2022
Kl. 12:00
B93 2 Nørrebro United B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
0
449062
02-10 2022
Kl. 14:00
Union FA 2000 2 Genforeningspladsen
1
-
3
449127
08-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Hekla
449128
08-10 2022
Kl. 14:00
FA 2000 2 B93 2 Jens Jessens Vej
3
-
3
449125
09-10 2022
Kl. 10:00
KB 3 Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
0
449126
09-10 2022
Kl. 10:00
GVI 2 B 1908 2 GVI. Nymosen
2
-
2
449129
09-10 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Nørrebro United HIK
1
-
1
449135
15-10 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Oversidder Sundby Idrætspark
449132
16-10 2022
Kl. 10:00
Union GVI 2 Genforeningspladsen
1
-
0
449133
16-10 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Hekla HIK
4
-
1
449130
16-10 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United FA 2000 2 Kunst, Mimersparken
2
-
1
449131
16-10 2022
Kl. 12:00
B93 2 KB 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
449138
29-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Union
449140
29-10 2022
Kl. 10:00
Hekla B 1908 2 Hekla Park
4
-
3
449136
30-10 2022
Kl. 10:00
KB 3 Nørrebro United Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
449137
30-10 2022
Kl. 10:00
GVI 2 B93 2 GVI. Nymosen
2
-
6
449139
30-10 2022
Kl. 14:00
FA 2000 2 HIK 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind