MENU

U19 Drenge 2 (04) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
802271
27-08 2022
Kl. 12:00
Hellas FA 2000 3 Engdraget
3
-
0
802269
28-08 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
802268
28-08 2022
Kl. 14:00
Skovshoved IF 2 Union Skovshoved I P
1
-
1
802267
28-08 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF Fremad Amager 3 Skovshoved I P
6
-
0
802270
28-08 2022
Kl. 16:30
Vestia 2 KB 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
1
802272
04-09 2022
Kl. 12:00
KB 3 Hellas Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
802273
04-09 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager 3 Vestia 2 Sundby Idrætspark
3
-
2
802274
04-09 2022
Kl. 14:00
Union Skovshoved IF Genforeningspladsen
1
-
7
802275
04-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Skovshoved IF 2
802277
fr
09-09 2022
Kl. 19:00
KB 3 Fremad Amager 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
6
802281
10-09 2022
Kl. 10:00
Hellas AB Tårnby 3 Engdraget
3
-
0
802280
10-09 2022
Kl. 16:00
Vestia 2 Union Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
802279
11-09 2022
Kl. 14:00
Skovshoved IF 2 FA 2000 3 Skovshoved I P
9
-
1
802278
11-09 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
802287
17-09 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Skovshoved IF Jens Jessens Vej
1
-
2
802285
18-09 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Skovshoved IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
0
-
4
802286
18-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Vestia 2
802282
18-09 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager 3 Hellas Sundby Idrætspark
1
-
4
802283
18-09 2022
Kl. 16:00
Union KB 3 Genforeningspladsen
5
-
3
802341
24-09 2022
Kl. 10:00
Hellas Skovshoved IF 2 Engdraget
1
-
4
802291
24-09 2022
Kl. 16:00
Vestia 2 FA 2000 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
0
802288
25-09 2022
Kl. 12:00
KB 3 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
802290
25-09 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager 3 Union Sundby Idrætspark
3
-
2
802289
25-09 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF AB Tårnby 3 Skovshoved I P
7
-
2
802343
01-10 2022
Kl. 12:00
Union Hellas Genforeningspladsen
3
-
2
802346
01-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 3 KB 3 Jens Jessens Vej
6
-
1
802342
02-10 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 Skovshoved IF Gentofte Sportspark Vest
3
-
3
802344
02-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Vestia 2 Vestamager Idrætsanlæg
3
-
7
802345
02-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Fremad Amager 3
802350 fr
07-10 2022
Kl. 18:00
Vestia 2 Skovshoved IF 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
3
802351
08-10 2022
Kl. 10:00
Hellas Skovshoved IF Engdraget
1
-
2
802347
09-10 2022
Kl. 12:00
KB 3 AB Tårnby 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
3
802348
09-10 2022
Kl. 16:00
Fremad Amager 3 FA 2000 3 Sundby Idrætspark
2
-
5
802349
09-10 2022
Kl. 16:00
Union Oversidder Genforeningspladsen
802354
on
12-10 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 3 Fremad Amager 3 Vestamager Idrætsanlæg
4
-
4
802355
15-10 2022
Kl. 10:00
Hellas Oversidder Engdraget
802356
15-10 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Union Jens Jessens Vej
1
-
4
802353
16-10 2022
Kl. 14:00
Skovshoved IF 2 KB 3 Skovshoved I P
Udehold taberdømt
802352
16-10 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF Vestia 2 Gentofte Sportspark Vest
Ude- og hjemmehold taberdømt
802276
on
26-10 2022
Kl. 19:30
FA 2000 3 AB Tårnby 3 Frederiksberg IP, kunst
7
-
2
802361
29-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder FA 2000 3
802360
29-10 2022
Kl. 16:00
Vestia 2 Hellas Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
802357
30-10 2022
Kl. 12:00
KB 3 Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
802358
30-10 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager 3 Skovshoved IF 2 Sundby Idrætspark
1
-
5
802359
30-10 2022
Kl. 16:00
Union AB Tårnby 3 Grøndal Multicenter
4
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind