|
614617
|
ti30-08 2022
|
20:45
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
614618
|
on31-08 2022
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
614619
|
sø04-09 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
614616
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
614924
|
sø11-09 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
614925
|
sø11-09 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
614620
|
sø11-09 2022
|
14:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
614929
|
to15-09 2022
|
17:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
614621
|
to15-09 2022
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
614927
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
|
614923
|
sø18-09 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
614928
|
sø18-09 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
614930
|
sø18-09 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
614926
|
sø18-09 2022
|
18:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
614934
|
ti20-09 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
614933
|
ti20-09 2022
|
20:45
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
614932
|
sø25-09 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
614935
|
sø25-09 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
614931
|
sø25-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
614952
|
to29-09 2022
|
20:15
|
|
|
|
|
|
|
614949
|
to29-09 2022
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
614937
|
lø01-10 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
614938
|
sø02-10 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
614950
|
sø02-10 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
HMH
|
|
|
614936
|
sø02-10 2022
|
16:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
614954
|
ti04-10 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
614953
|
ti04-10 2022
|
20:45
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
614968
|
lø08-10 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
614955
|
sø09-10 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
614951
|
sø09-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
614959
|
to13-10 2022
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
614957
|
sø16-10 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
614958
|
sø16-10 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
614960
|
sø16-10 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
614956
|
sø16-10 2022
|
14:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
614963
|
ti18-10 2022
|
20:45
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
614615
|
to20-10 2022
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
614961
|
lø22-10 2022
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
614964
|
sø23-10 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
614965
|
sø23-10 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
614962
|
sø23-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
614967
|
fr28-10 2022
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
614970
|
sø30-10 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
614966
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
614969
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fem puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen