Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug 2022
18:30
ØKF 4
2
FB 12
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
10:00
Skjold 12
2
Heimdal 3
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
Oversidder
Amager FF 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
FA 2000 10
Jægersborg 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
20:00
Union 7
6
Frem 3
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
20:00
Amager FF 3
Skjold 12
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
16:00
ØKF 4
3
FA 2000 10
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
Jægersborg 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
Frem 3
2
FB 12
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:00
Skjold 12
Jægersborg 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
16:00
Union 7
6
FB 12
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
Heimdal 3
1
Amager FF 3
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
Oversidder
ØKF 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
16:00
FA 2000 10
6
Frem 3
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
20:00
Amager FF 3
0
Union 7
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
16:00
FB 12
0
FA 2000 10
9
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
Jægersborg 3
Heimdal 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
ØKF 4
3
Skjold 12
5
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
Frem 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
20:00
Union 7
6
Heimdal 3
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
18:00
Union 7
3
FA 2000 10
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2022
20:00
Amager FF 3
Jægersborg 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
10:00
Skjold 12
1
Frem 3
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
Heimdal 3
6
ØKF 4
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
16:00
Oversidder
FB 12
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
FB 12
2
Skjold 12
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
ØKF 4
2
Amager FF 3
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
Jægersborg 3
Union 7
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
Frem 3
3
Heimdal 3
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
16:00
FA 2000 10
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
18:00
Amager FF 3
6
Frem 3
0
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2022
18:00
Skjold 12
0
FA 2000 10
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
16:00
Union 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Heimdal 3
2
FB 12
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Jægersborg 3
ØKF 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2022
18:00
Union 7
2
ØKF 4
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
14:00
FA 2000 10
Heimdal 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
FB 12
4
Amager FF 3
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
12:00
Oversidder
Skjold 12
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
Frem 3
Jægersborg 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Heimdal 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Amager FF 3
3
FA 2000 10
6
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Jægersborg 3
FB 12
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
Skjold 12
1
Union 7
5
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
ØKF 4
0
Frem 3
6
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned