MENU

8-Kvindesenior 1 - Efterår, Pulje 8 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
723223
on
10-08 2022
Kl. 19:00
TGB Eskilstrup TGB´s anlæg
3
-
1
723225 on
10-08 2022
Kl. 19:00
SB Oversidder XL byg P.W. Wulff arena
723228
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
B. Frem SB JP Air Tech Arena
1
-
2
723231 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Guldborg DMI Guldborg stadion
0
-
0
723227 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Branderslev IF
723230 on
17-08 2022
Kl. 19:00
SIF TGB Søllested stadion
1
-
3
723229 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Eskilstrup Tingsted/Væggerløse Eskilstrup stadion
Udehold taberdømt
723234
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
TGB Guldborg TGB´s anlæg
9
-
0
723232 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder B. Frem
723233 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Tingsted/Væggerløse SIF Tingsted stadion
Hjemmehold taberdømt
723235
on
24-08 2022
Kl. 19:00
SB Eskilstrup XL byg P.W. Wulff arena
0
-
5
723239
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
DMI TGB DMI´s anlæg
0
-
4
723237 ti
30-08 2022
Kl. 18:45
B. Frem Branderslev IF JP Air Tech Arena
0
-
0
723240 on
31-08 2022
Kl. 18:45
SIF SB Søllested stadion
Udehold taberdømt
723238 to
01-09 2022
Kl. 18:45
Eskilstrup Oversidder Eskilstrup stadion
723236 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Branderslev IF DMI Branderslev stadion
0
-
1
723244
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
B. Frem Eskilstrup JP Air Tech Arena
2
-
0
723242 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Oversidder SIF
723243 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Tingsted/Væggerløse DMI Tingsted stadion
Hjemmehold taberdømt
723245
to
08-09 2022
Kl. 18:45
SB Guldborg XL byg P.W. Wulff arena
2
-
1
723261
11-09 2022
Kl. 15:00
Guldborg Eskilstrup Guldborg stadion
2
-
4
723246 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Branderslev IF TGB Branderslev stadion
1
-
3
723249
ti
13-09 2022
Kl. 18:30
DMI SB DMI´s anlæg
1
-
0
723247 on
14-09 2022
Kl. 18:15
TGB Tingsted/Væggerløse TGB´s anlæg
Udehold taberdømt
723250 on
14-09 2022
Kl. 18:15
SIF B. Frem Søllested stadion
2
-
2
723251 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Guldborg Oversidder Guldborg stadion
723248 to
15-09 2022
Kl. 18:15
Eskilstrup Branderslev IF Eskilstrup stadion
Udehold taberdømt
723253 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
B. Frem Guldborg JP Air Tech Arena
6
-
0
723252 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Oversidder DMI
723255 to
22-09 2022
Kl. 18:30
SB TGB XL byg P.W. Wulff arena
0
-
1
723254 to
22-09 2022
Kl. 19:00
Eskilstrup SIF Eskilstrup stadion
0
-
3
723256
24-09 2022
Kl. 11:00
Branderslev IF Tingsted/Væggerløse Branderslev stadion
Udehold taberdømt
723260 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Branderslev IF SIF Branderslev stadion
2
-
1
723259
ti
27-09 2022
Kl. 18:30
DMI B. Frem DMI´s anlæg
2
-
3
723258 on
28-09 2022
Kl. 17:30
TGB Oversidder TGB´s anlæg
723257 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Tingsted/Væggerløse SB Tingsted stadion
Hjemmehold taberdømt
723263
ti
04-10 2022
Kl. 17:15
B. Frem TGB JP Air Tech Arena
3
-
0
723262 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Oversidder Tingsted/Væggerløse
Udehold taberdømt
723265
on
05-10 2022
Kl. 18:45
SB Branderslev IF XL byg P.W. Wulff arena
1
-
0
723266 on
05-10 2022
Kl. 19:00
SIF Guldborg Søllested stadion
Udehold taberdømt
723264
to
06-10 2022
Kl. 19:00
Eskilstrup DMI Eskilstrup stadion
2
-
3
723226
08-10 2022
Kl. 11:00
Branderslev IF Guldborg Branderslev stadion
1
-
0
723222
09-10 2022
Kl. 11:00
Tingsted/Væggerløse B. Frem Tingsted stadion
Hjemmehold taberdømt
723224
on
12-10 2022
Kl. 19:00
DMI SIF DMI´s anlæg
1
-
3
723241
16-10 2022
Kl. 11:00
Guldborg Tingsted/Væggerløse Guldborg stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind