Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
365623 |
fr12-08 2022
|
19:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
Straffesparkskonkurrence
4 - 1 -
0
|
12. aug 2022
19:00
B.93
0
Roskilde
0
|
||||||||||||||
365629 |
fr12-08 2022
|
20:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
2
-
3
|
12. aug 2022
20:15
FC Helsingør
2
AC Amager Academy
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
365624 |
lø13-08 2022
|
14:00 | HIK |
0
-
1
|
13. aug 2022
14:00
HIK
0
AB
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
365626 |
lø13-08 2022
|
14:00 | Viborg FF´s anlæg |
7
-
1
|
13. aug 2022
14:00
Viborg FF
7
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
365627 |
lø13-08 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
2
|
13. aug 2022
14:15
Næsby
1
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
365625 |
lø13-08 2022
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
2
-
4
|
13. aug 2022
15:15
Hobro IK
2
HB Køge
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
365628 |
sø14-08 2022
|
14:00 | Lyseng Idrætspark |
0
-
5
|
14. aug 2022
14:00
IF Lyseng
0
Kolding IF
5
|
||||||||||||||
365632 |
fr19-08 2022
|
19:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
5
-
4
|
19. aug 2022
19:00
Roskilde
5
HIK
4
|
||||||||||||||
365634 |
lø20-08 2022
|
13:30 | Herfølge Stadion |
4
-
3
|
20. aug 2022
13:30
HB Køge
4
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
365637 |
lø20-08 2022
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
3
-
4
|
20. aug 2022
14:15
Kolding IF
3
FC Helsingør
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
365633 |
lø20-08 2022
|
14:30 | Akademisk Boldklub |
Straffesparkskonkurrence
8 - 6 -
3
|
20. aug 2022
14:30
AB
3
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
365635 |
lø20-08 2022
|
15:15 | Lollands Bank Park |
1
-
3
|
20. aug 2022
15:15
Nykøbing FC
1
Næsby
3
|
||||||||||||||
365631 |
sø21-08 2022
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
4
-
1
|
21. aug 2022
12:00
AC Amager Academy
4
Næstved
1
|
||||||||||||||
365636 |
sø21-08 2022
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
4
-
3
|
21. aug 2022
15:30
SfB-Oure FA
4
IF Lyseng
3
|
||||||||||||||
365639 |
lø27-08 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
2
|
27. aug 2022
12:00
B.93
0
Næstved
2
|
||||||||||||||
365638 |
lø27-08 2022
|
14:00 | HIK |
3
-
1
|
27. aug 2022
14:00
HIK
3
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
365641 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Viborg FF´s anlæg |
1
-
2
|
27. aug 2022
14:00
Viborg FF
1
AB
2
|
||||||||||||||
365642 |
lø27-08 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
3
|
27. aug 2022
14:15
Næsby
1
HB Køge
3
|
||||||||||||||
365645 |
lø27-08 2022
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
2
|
27. aug 2022
14:15
Kolding IF
1
AC Amager Academy
2
|
||||||||||||||
365644 |
lø27-08 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
5
-
0
|
27. aug 2022
15:15
FC Helsingør
5
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
365640 |
lø27-08 2022
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
0
-
3
|
27. aug 2022
15:15
Hobro IK
0
Roskilde
3
|
||||||||||||||
365643 |
sø28-08 2022
|
14:00 | Lyseng Idrætspark |
0
-
4
|
28. aug 2022
14:00
IF Lyseng
0
Nykøbing FC
4
|
||||||||||||||
365622 |
on31-08 2022
|
18:30 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
3
-
0
|
31. aug 2022
18:30
Næstved
3
Hvidovre IF
0
|
||||||||||||||
365646 |
lø03-09 2022
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
1
-
4
|
03. sep 2022
12:00
Hvidovre IF
1
Hobro IK
4
|
||||||||||||||
365651 |
lø03-09 2022
|
13:30 | Herfølge Stadion |
6
-
1
|
03. sep 2022
13:30
HB Køge
6
IF Lyseng
1
|
||||||||||||||
365647 |
lø03-09 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
Straffesparkskonkurrence
6 - 4 -
1
|
03. sep 2022
14:45
Næstved
1
HIK
1
|
||||||||||||||
365652 |
lø03-09 2022
|
15:15 | Nykøbing FC |
2
-
1
|
03. sep 2022
15:15
Nykøbing FC
2
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
365653 |
lø03-09 2022
|
15:45 | Oure Idrætsskole |
3
-
1
|
03. sep 2022
15:45
SfB-Oure FA
3
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
365648 |
lø03-09 2022
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
2
-
1
|
03. sep 2022
16:00
AC Amager Academy
2
B.93
1
|
||||||||||||||
365649 |
sø04-09 2022
|
13:30 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
0
-
2
|
04. sep 2022
13:30
Roskilde
0
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
365656 |
lø10-09 2022
|
14:00 | HIK |
0
-
2
|
10. sep 2022
14:00
HIK
0
B.93
2
|
||||||||||||||
365657 |
lø10-09 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
10. sep 2022
14:15
Næsby
2
Roskilde
2
|
||||||||||||||
365654 |
lø10-09 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
1
-
4
|
10. sep 2022
14:15
Viborg FF
1
Hvidovre IF
4
|
||||||||||||||
365660 |
lø10-09 2022
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2
-
1
|
10. sep 2022
14:30
Kolding IF
2
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
365659 |
lø10-09 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
2
-
3
|
10. sep 2022
15:15
FC Helsingør
2
HB Køge
3
|
||||||||||||||
365655 |
lø10-09 2022
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
4
-
0
|
10. sep 2022
15:15
Hobro IK
4
Næstved
0
|
||||||||||||||
365658 |
sø11-09 2022
|
14:00 | Lyseng Idrætspark |
2
-
0
|
11. sep 2022
14:00
IF Lyseng
2
AB
0
|
||||||||||||||
365661 |
sø11-09 2022
|
15:45 | Oure Idrætsskole |
3
-
4
|
11. sep 2022
15:45
SfB-Oure FA
3
AC Amager Academy
4
|
||||||||||||||
365665 |
fr16-09 2022
|
18:30 | Sundby Idrætspark |
2
-
0
|
16. sep 2022
18:30
AC Amager Academy
2
HIK
0
|
||||||||||||||
365662 |
lø17-09 2022
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
Straffesparkskonkurrence
7 - 6 -
1
|
17. sep 2022
12:00
Hvidovre IF
1
Næsby
1
|
||||||||||||||
365664 |
lø17-09 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
3
-
2
|
17. sep 2022
12:00
B.93
3
Hobro IK
2
|
||||||||||||||
365667 |
lø17-09 2022
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
1
|
17. sep 2022
12:00
AB
3
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
365668 |
lø17-09 2022
|
13:30 | Herfølge Stadion |
Straffesparkskonkurrence
8 - 7 -
2
|
17. sep 2022
13:30
HB Køge
2
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
365663 |
lø17-09 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
4
|
17. sep 2022
14:45
Næstved
0
Viborg FF
4
|
||||||||||||||
365666 |
sø18-09 2022
|
14:15 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
7
-
1
|
18. sep 2022
14:15
Roskilde
7
IF Lyseng
1
|
||||||||||||||
365669 |
sø18-09 2022
|
15:15 | Lollands Bank Park |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
1
|
18. sep 2022
15:15
Nykøbing FC
1
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
365674 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
3
-
2
|
24. sep 2022
13:00
FC Helsingør
3
Roskilde
2
|
||||||||||||||
365671 |
lø24-09 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
0
-
2
|
24. sep 2022
14:15
Næsby
0
Næstved
2
|
||||||||||||||
365672 |
lø24-09 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
3
-
0
|
24. sep 2022
14:15
Viborg FF
3
B.93
0
|
||||||||||||||
365675 |
lø24-09 2022
|
14:30 | Fynske Bank Arena (kunst) |
3
-
2
|
24. sep 2022
14:30
Kolding IF
3
AB
2
|
||||||||||||||
365677 |
lø24-09 2022
|
15:15 | Lollands Bank Park |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 6 |
24. sep 2022
15:15
Nykøbing FC
1
AC Amager Academy
1
|
||||||||||||||
365676 |
lø24-09 2022
|
15:45 | Oure Idrætsskole |
2
-
4
|
24. sep 2022
15:45
SfB-Oure FA
2
HB Køge
4
|
||||||||||||||
365670 |
sø25-09 2022
|
14:00 | Lyseng Idrætspark |
3
-
1
|
25. sep 2022
14:00
IF Lyseng
3
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
365673 |
sø25-09 2022
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
4
-
3
|
25. sep 2022
15:15
Hobro IK
4
HIK
3
|
||||||||||||||
365678 |
fr30-09 2022
|
18:30 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
4
-
2
|
30. sep 2022
18:30
Hvidovre IF
4
FC Helsingør
2
|
||||||||||||||
365680 |
lø01-10 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
1
|
01. okt 2022
12:00
B.93
2
Næsby
1
|
||||||||||||||
365685 |
lø01-10 2022
|
13:30 | Herfølge Stadion |
10
-
0
|
01. okt 2022
13:30
HB Køge
10
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
365681 |
lø01-10 2022
|
14:30 | HIK |
1
-
2
|
01. okt 2022
14:30
HIK
1
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
365679 |
lø01-10 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
7
-
2
|
01. okt 2022
14:45
Næstved
7
IF Lyseng
2
|
||||||||||||||
365682 |
lø01-10 2022
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
3
|
01. okt 2022
16:00
AC Amager Academy
1
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
365683 |
sø02-10 2022
|
13:30 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
2
-
1
|
02. okt 2022
13:30
Roskilde
2
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
365684 |
sø02-10 2022
|
14:30 | Akademisk Boldklub |
2
-
0
|
02. okt 2022
14:30
AB
2
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
365694 |
lø08-10 2022
|
13:30 | Herfølge Stadion |
3
-
2
|
08. okt 2022
13:30
HB Køge
3
AC Amager Academy
2
|
||||||||||||||
365690 |
lø08-10 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
3
-
1
|
08. okt 2022
14:15
Næsby
3
HIK
1
|
||||||||||||||
365691 |
lø08-10 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
2
-
1
|
08. okt 2022
14:15
Viborg FF
2
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
365687 |
lø08-10 2022
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2
-
4
|
08. okt 2022
14:30
Kolding IF
2
Hvidovre IF
4
|
||||||||||||||
365688 |
lø08-10 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
0
|
08. okt 2022
15:15
FC Helsingør
4
Næstved
0
|
||||||||||||||
365693 |
lø08-10 2022
|
15:15 | Nykøbing FC |
3
-
4
|
08. okt 2022
15:15
Nykøbing FC
3
AB
4
|
||||||||||||||
365692 |
lø08-10 2022
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
3
-
2
|
08. okt 2022
15:30
SfB-Oure FA
3
Roskilde
2
|
||||||||||||||
365689 |
sø09-10 2022
|
14:00 | Lyseng Idrætspark |
3
-
0
|
09. okt 2022
14:00
IF Lyseng
3
B.93
0
|
||||||||||||||
365697 |
fr14-10 2022
|
18:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
4
-
1
|
14. okt 2022
18:00
B.93
4
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
365695 |
lø15-10 2022
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
3
|
15. okt 2022
12:00
Hvidovre IF
2
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
365696 |
lø15-10 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
0
|
15. okt 2022
14:45
Næstved
1
Kolding IF
0
|
||||||||||||||
365701 |
lø15-10 2022
|
15:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
5
-
2
|
15. okt 2022
15:00
Roskilde
5
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
365699 |
lø15-10 2022
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
6
-
0
|
15. okt 2022
15:15
Hobro IK
6
Næsby
0
|
||||||||||||||
365700 |
lø15-10 2022
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
2
|
15. okt 2022
16:00
AC Amager Academy
1
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
365709 |
lø22-10 2022
|
13:30 | Herfølge Stadion |
6
-
1
|
22. okt 2022
13:30
HB Køge
6
Roskilde
1
|
||||||||||||||
365708 |
lø22-10 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
3
|
22. okt 2022
14:15
Næsby
1
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
365710 |
lø22-10 2022
|
14:30 | Akademisk Boldklub |
0
-
1
|
22. okt 2022
14:30
AB
0
AC Amager Academy
1
|
||||||||||||||
365703 |
lø22-10 2022
|
15:15 | Nykøbing FC |
1
-
4
|
22. okt 2022
15:15
Nykøbing FC
1
Hvidovre IF
4
|
||||||||||||||
365707 |
sø23-10 2022
|
15:00 | Lyseng Idrætspark |
2
-
3
|
23. okt 2022
15:00
IF Lyseng
2
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
365704 |
sø23-10 2022
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
3
-
0
|
23. okt 2022
15:30
SfB-Oure FA
3
Næstved
0
|
||||||||||||||
365718 |
fr28-10 2022
|
19:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
4
-
1
|
28. okt 2022
19:00
Roskilde
4
AB
1
|
||||||||||||||
365711 |
lø29-10 2022
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
1
|
29. okt 2022
12:00
Hvidovre IF
2
HB Køge
1
|
||||||||||||||
365713 |
lø29-10 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
2
|
29. okt 2022
12:00
B.93
0
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
365714 |
lø29-10 2022
|
14:00 | HIK |
3
-
0
|
29. okt 2022
14:00
HIK
3
Kolding IF
0
|
||||||||||||||
365717 |
lø29-10 2022
|
14:00 | Sundby Idrætspark |
4
-
1
|
29. okt 2022
14:00
AC Amager Academy
4
Næsby
1
|
||||||||||||||
365716 |
lø29-10 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
1
|
29. okt 2022
14:15
Viborg FF
1
IF Lyseng
1
|
||||||||||||||
365712 |
lø29-10 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
29. okt 2022
14:45
Næstved
1
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
365715 |
lø29-10 2022
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
1
-
5
|
29. okt 2022
15:15
Hobro IK
1
FC Helsingør
5
|
||||||||||||||
365724 |
lø05-11 2022
|
14:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
05. nov 2022
14:15
FC Helsingør
1
Viborg FF
1
|
||||||||||||||
365723 |
lø05-11 2022
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
4
-
1
|
05. nov 2022
14:30
Kolding IF
4
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
365726 |
lø05-11 2022
|
15:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
2
-
3
|
05. nov 2022
15:00
Roskilde
2
AC Amager Academy
3
|
||||||||||||||
365722 |
lø05-11 2022
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
3
-
2
|
05. nov 2022
15:30
SfB-Oure FA
3
HIK
2
|
||||||||||||||
365720 |
lø05-11 2022
|
18:30 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
0
|
05. nov 2022
18:30
HB Køge
0
Næstved
0
|
||||||||||||||
365721 |
sø06-11 2022
|
12:30 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
0
-
1
|
06. nov 2022
12:30
Nykøbing FC
0
B.93
1
|
||||||||||||||
365725 |
sø06-11 2022
|
14:00 | Lyseng Kunstgræs |
1
-
4
|
06. nov 2022
14:00
IF Lyseng
1
Næsby
4
|
||||||||||||||
365719 |
sø06-11 2022
|
17:30 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 6 |
06. nov 2022
17:30
AB
2
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
365728 |
fr11-11 2022
|
19:00 | Maglemølle Storhallen |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
6 - 7 |
11. nov 2022
19:00
Næstved
2
AB
2
|
||||||||||||||
365727 |
lø12-11 2022
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
0
|
12. nov 2022
12:00
Hvidovre IF
2
Roskilde
0
|
||||||||||||||
365729 |
lø12-11 2022
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
9
|
12. nov 2022
14:00
B.93
2
HB Køge
9
|
||||||||||||||
365730 |
lø12-11 2022
|
14:00 | HIK |
1
-
2
|
12. nov 2022
14:00
HIK
1
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
365732 |
lø12-11 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
12. nov 2022
14:15
Viborg FF
1
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
365731 |
lø12-11 2022
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
1
-
2
|
12. nov 2022
15:15
SfB-Oure FA
1
Hobro IK
2
|
||||||||||||||
365734 |
sø13-11 2022
|
14:00 | Lyseng Kunstgræs |
2
-
3
|
13. nov 2022
14:00
IF Lyseng
2
AC Amager Academy
3
|
||||||||||||||
365736 |
fr18-11 2022
|
19:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
1
-
2
|
18. nov 2022
19:00
Roskilde
1
Næstved
2
|
||||||||||||||
365739 |
lø19-11 2022
|
13:00 | Nykøbing FC |
3
-
2
|
19. nov 2022
13:00
Nykøbing FC
3
Hobro IK
2
|
||||||||||||||
365738 |
lø19-11 2022
|
13:30 | Herfølge Stadion |
2
-
3
|
19. nov 2022
13:30
HB Køge
2
HIK
3
|
||||||||||||||
365741 |
lø19-11 2022
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
3
-
0
|
19. nov 2022
14:30
Kolding IF
3
Næsby
0
|
||||||||||||||
365737 |
lø19-11 2022
|
14:30 | Akademisk Boldklub |
3
-
0
|
19. nov 2022
14:30
AB
3
B.93
0
|
||||||||||||||
365742 |
lø19-11 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
11
-
1
|
19. nov 2022
15:15
FC Helsingør
11
IF Lyseng
1
|
||||||||||||||
365740 |
lø19-11 2022
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
2
-
0
|
19. nov 2022
15:30
SfB-Oure FA
2
Viborg FF
0
|
||||||||||||||
365735 |
sø20-11 2022
|
14:30 | Sundby I P. Opvisn. |
1
-
2
|
20. nov 2022
14:30
AC Amager Academy
1
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
365702 |
on23-11 2022
|
20:00 | Herfølge Stadion |
2
-
1
|
23. nov 2022
20:00
HB Køge
2
AB
1
|
||||||||||||||
365630 |
fr25-11 2022
|
19:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
0
-
2
|
25. nov 2022
19:00
Hvidovre IF
0
B.93
2
|
||||||||||||||
365706 |
lø26-11 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
8
-
2
|
26. nov 2022
15:15
FC Helsingør
8
HIK
2
|
||||||||||||||
365698 |
lø03-12 2022
|
15:30 | Gentofte Sportspark Vest |
4
-
2
|
03. dec 2022
15:30
HIK
4
IF Lyseng
2
|
||||||||||||||
365733 |
lø04-02 2023
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
2
|
04. feb 2023
15:15
FC Helsingør
4
Næsby
2
|
||||||||||||||
365807 |
lø25-02 2023
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
0
-
2
|
25. feb 2023
12:00
Hvidovre IF
0
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
365650 |
lø25-02 2023
|
14:30 | Akademisk Boldklub |
1
-
0
|
25. feb 2023
14:30
AB
1
Næsby
0
|
||||||||||||||
365757 |
sø26-02 2023
|
14:00 | Lyseng Kunstgræs |
2
-
7
|
26. feb 2023
14:00
IF Lyseng
2
SfB-Oure FA
7
|
||||||||||||||
365743 |
lø04-03 2023
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
3
-
2
|
04. mar 2023
12:00
Hvidovre IF
3
Næstved
2
|
||||||||||||||
365745 |
lø04-03 2023
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
5
|
04. mar 2023
12:00
AB
2
HIK
5
|
||||||||||||||
365746 |
lø04-03 2023
|
13:30 | Herfølge Stadion |
5
-
2
|
04. mar 2023
13:30
HB Køge
5
Hobro IK
2
|
||||||||||||||
365747 |
lø04-03 2023
|
14:00 | Nykøbing FC |
0
-
2
|
04. mar 2023
14:00
Nykøbing FC
0
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
365749 |
lø04-03 2023
|
14:45 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
3
|
04. mar 2023
14:45
Kolding IF
3
IF Lyseng
3
|
||||||||||||||
365748 |
lø04-03 2023
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
3
|
04. mar 2023
15:30
SfB-Oure FA
3
Næsby
3
|
||||||||||||||
365750 |
lø04-03 2023
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
6
|
04. mar 2023
16:00
AC Amager Academy
1
FC Helsingør
6
|
||||||||||||||
365751 |
lø11-03 2023
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
2
|
11. mar 2023
12:00
B.93
0
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
365758 |
lø11-03 2023
|
14:00 | Nordkysthallen |
3
-
0
|
11. mar 2023
14:00
FC Helsingør
3
Kolding IF
0
|
||||||||||||||
365755 |
lø11-03 2023
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
2
-
3
|
11. mar 2023
14:15
Viborg FF
2
HB Køge
3
|
||||||||||||||
365753 |
lø11-03 2023
|
14:30 | HIK |
1
-
3
|
11. mar 2023
14:30
HIK
1
Roskilde
3
|
||||||||||||||
365752 |
lø11-03 2023
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
3
|
11. mar 2023
14:45
Næstved
2
AC Amager Academy
3
|
||||||||||||||
365754 |
lø11-03 2023
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
1
-
4
|
11. mar 2023
15:15
Hobro IK
1
AB
4
|
||||||||||||||
365756 |
sø12-03 2023
|
14:15 | OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2 |
3
-
0
|
12. mar 2023
14:15
Næsby
3
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
365759 |
lø18-03 2023
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
4
|
18. mar 2023
12:00
Hvidovre IF
2
HIK
4
|
||||||||||||||
365762 |
lø18-03 2023
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
2
|
18. mar 2023
12:00
AB
3
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
365763 |
lø18-03 2023
|
13:30 | Herfølge Stadion |
8
-
0
|
18. mar 2023
13:30
HB Køge
8
Næsby
0
|
||||||||||||||
365764 |
lø18-03 2023
|
14:00 | Nykøbing FC |
3
-
1
|
18. mar 2023
14:00
Nykøbing FC
3
IF Lyseng
1
|
||||||||||||||
365760 |
lø18-03 2023
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
2
|
18. mar 2023
14:45
Næstved
1
B.93
2
|
||||||||||||||
365761 |
lø18-03 2023
|
15:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
1
-
2
|
18. mar 2023
15:00
Roskilde
1
Hobro IK
2
|
||||||||||||||
365765 |
lø18-03 2023
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
2
-
5
|
18. mar 2023
15:30
SfB-Oure FA
2
FC Helsingør
5
|
||||||||||||||
365766 |
lø18-03 2023
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
2
-
1
|
18. mar 2023
16:00
AC Amager Academy
2
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
365769 |
fr24-03 2023
|
18:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
5
-
4
|
24. mar 2023
18:00
B.93
5
AC Amager Academy
4
|
||||||||||||||
365770 |
lø25-03 2023
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
0
-
2
|
25. mar 2023
14:15
Viborg FF
0
Roskilde
2
|
||||||||||||||
365771 |
lø25-03 2023
|
14:15 | OB-Ådalen |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
25. mar 2023
14:15
Næsby
1
AB
1
|
||||||||||||||
365768 |
lø25-03 2023
|
14:30 | HIK |
3
-
4
|
25. mar 2023
14:30
HIK
3
Næstved
4
|
||||||||||||||
365774 |
lø25-03 2023
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
3
-
2
|
25. mar 2023
14:30
Kolding IF
3
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
365767 |
lø25-03 2023
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
4
-
1
|
25. mar 2023
15:15
Hobro IK
4
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
365773 |
lø25-03 2023
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
5
-
0
|
25. mar 2023
15:15
FC Helsingør
5
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
365772 |
sø26-03 2023
|
14:15 | Lyseng Kunstgræs |
Straffesparkskonkurrence
4 - 2 -
1
|
26. mar 2023
14:15
IF Lyseng
1
HB Køge
1
|
||||||||||||||
365775 |
lø01-04 2023
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
1
-
3
|
01. apr 2023
12:00
Hvidovre IF
1
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
365777 |
lø01-04 2023
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
0
|
01. apr 2023
12:00
B.93
2
HIK
0
|
||||||||||||||
365779 |
lø01-04 2023
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
1
|
01. apr 2023
12:00
AB
3
IF Lyseng
1
|
||||||||||||||
365780 |
lø01-04 2023
|
13:15 | Herfølge Stadion |
4
-
1
|
01. apr 2023
13:15
HB Køge
4
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
365781 |
lø01-04 2023
|
14:00 | Nykøbing FC |
2
-
4
|
01. apr 2023
14:00
Nykøbing FC
2
Kolding IF
4
|
||||||||||||||
365778 |
lø01-04 2023
|
15:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
5
-
0
|
01. apr 2023
15:00
Roskilde
5
Næsby
0
|
||||||||||||||
365782 |
lø01-04 2023
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
5
-
2
|
01. apr 2023
16:00
AC Amager Academy
5
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
365776 |
sø02-04 2023
|
12:30 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
2
|
02. apr 2023
12:30
Næstved
1
Hobro IK
2
|
||||||||||||||
365705 |
on05-04 2023
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
3
-
1
|
05. apr 2023
14:30
Kolding IF
3
B.93
1
|
||||||||||||||
365858 |
on05-04 2023
|
14:30 | HIK |
3
-
4
|
05. apr 2023
14:30
HIK
3
HB Køge
4
|
||||||||||||||
365853 |
to06-04 2023
|
15:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
2
|
06. apr 2023
15:15
Næsby
1
FC Helsingør
2
|
||||||||||||||
365815 |
ma10-04 2023
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 6 |
10. apr 2023
15:30
SfB-Oure FA
1
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
365783 |
lø15-04 2023
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
1
|
15. apr 2023
14:15
Næsby
1
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
365784 |
lø15-04 2023
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
2
-
1
|
15. apr 2023
14:15
Viborg FF
2
Næstved
1
|
||||||||||||||
365786 |
lø15-04 2023
|
14:30 | HIK |
2
-
1
|
15. apr 2023
14:30
HIK
2
AC Amager Academy
1
|
||||||||||||||
365789 |
lø15-04 2023
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
3
|
15. apr 2023
14:30
Kolding IF
1
HB Køge
3
|
||||||||||||||
365785 |
lø15-04 2023
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
0
-
2
|
15. apr 2023
15:15
Hobro IK
0
B.93
2
|
||||||||||||||
365790 |
lø15-04 2023
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
4
-
2
|
15. apr 2023
15:30
SfB-Oure FA
4
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
365787 |
sø16-04 2023
|
14:15 | Lyseng Idrætspark |
1
-
4
|
16. apr 2023
14:15
IF Lyseng
1
Roskilde
4
|
||||||||||||||
365788 |
sø16-04 2023
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
7
-
1
|
16. apr 2023
15:15
FC Helsingør
7
AB
1
|
||||||||||||||
365791 |
lø22-04 2023
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
3
-
0
|
22. apr 2023
12:00
Hvidovre IF
3
IF Lyseng
0
|
||||||||||||||
365793 |
lø22-04 2023
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
Straffesparkskonkurrence
7 - 5 -
3
|
22. apr 2023
12:00
B.93
3
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
365796 |
lø22-04 2023
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
2
|
22. apr 2023
12:00
AB
3
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
365794 |
lø22-04 2023
|
14:30 | HIK |
5
-
1
|
22. apr 2023
14:30
HIK
5
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
365792 |
lø22-04 2023
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
3
-
2
|
22. apr 2023
14:45
Næstved
3
Næsby
2
|
||||||||||||||
365795 |
lø22-04 2023
|
15:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
3
-
4
|
22. apr 2023
15:00
Roskilde
3
FC Helsingør
4
|
||||||||||||||
365797 |
lø22-04 2023
|
15:00 | Herfølge Stadion |
4
-
3
|
22. apr 2023
15:00
HB Køge
4
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
365798 |
lø22-04 2023
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
3
-
0
|
22. apr 2023
16:00
AC Amager Academy
3
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
365801 |
lø29-04 2023
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
3
-
1
|
29. apr 2023
14:15
Næsby
3
B.93
1
|
||||||||||||||
365802 |
lø29-04 2023
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
3
-
2
|
29. apr 2023
14:15
Viborg FF
3
HIK
2
|
||||||||||||||
365804 |
lø29-04 2023
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
4
|
29. apr 2023
14:30
Kolding IF
1
Roskilde
4
|
||||||||||||||
365803 |
lø29-04 2023
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
1
-
6
|
29. apr 2023
15:15
Hobro IK
1
AC Amager Academy
6
|
||||||||||||||
365806 |
lø29-04 2023
|
15:15 | Nykøbing F. Idrætspark |
1
-
3
|
29. apr 2023
15:15
Nykøbing FC
1
HB Køge
3
|
||||||||||||||
365799 |
lø29-04 2023
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
1
|
29. apr 2023
15:15
FC Helsingør
4
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
365805 |
lø29-04 2023
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
1
-
5
|
29. apr 2023
15:30
SfB-Oure FA
1
AB
5
|
||||||||||||||
365800 |
sø30-04 2023
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
0 - 3 |
30. apr 2023
12:00
IF Lyseng
0
Næstved
0
|
||||||||||||||
365809 |
lø06-05 2023
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
4
-
0
|
06. maj 2023
12:00
B.93
4
IF Lyseng
0
|
||||||||||||||
365813 |
lø06-05 2023
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
1
|
06. maj 2023
12:00
AB
2
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
365810 |
lø06-05 2023
|
14:30 | HIK |
Straffesparkskonkurrence
4 - 2 -
1
|
06. maj 2023
14:30
HIK
1
Næsby
1
|
||||||||||||||
365808 |
lø06-05 2023
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
3
-
1
|
06. maj 2023
14:45
Næstved
3
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
365814 |
lø06-05 2023
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
06. maj 2023
16:00
AC Amager Academy
1
HB Køge
1
|
||||||||||||||
365811 |
ma08-05 2023
|
18:00 | DS Arena (Hobro) |
0
-
1
|
08. maj 2023
18:00
Hobro IK
0
Viborg FF
1
|
||||||||||||||
365822 |
on10-05 2023
|
18:30 | Akademisk Boldklub |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 6 |
10. maj 2023
18:30
AB
1
HB Køge
1
|
||||||||||||||
365819 |
lø13-05 2023
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
0
-
1
|
13. maj 2023
14:15
Næsby
0
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
365820 |
lø13-05 2023
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
2
-
0
|
13. maj 2023
14:15
Viborg FF
2
AC Amager Academy
0
|
||||||||||||||
365816 |
lø13-05 2023
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
13. maj 2023
14:30
Kolding IF
1
Næstved
1
|
||||||||||||||
365817 |
lø13-05 2023
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
13. maj 2023
15:15
FC Helsingør
2
B.93
2
|
||||||||||||||
365821 |
lø13-05 2023
|
15:15 | Nykøbing FC |
0
-
2
|
13. maj 2023
15:15
Nykøbing FC
0
Roskilde
2
|
||||||||||||||
365818 |
sø14-05 2023
|
14:15 | Lyseng Idrætspark |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
14. maj 2023
14:15
IF Lyseng
2
HIK
2
|
||||||||||||||
365860 |
on17-05 2023
|
19:00 | Viborg FF´s anlæg |
4
-
3
|
17. maj 2023
19:00
Viborg FF
4
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
365825 |
to18-05 2023
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
4
-
0
|
18. maj 2023
12:00
B.93
4
Kolding IF
0
|
||||||||||||||
365830 |
fr19-05 2023
|
20:15 | Sundby Idrætspark |
3
-
2
|
19. maj 2023
20:15
AC Amager Academy
3
AB
2
|
||||||||||||||
365823 |
lø20-05 2023
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
1
-
0
|
20. maj 2023
12:00
Hvidovre IF
1
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
365828 |
lø20-05 2023
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
5
-
0
|
20. maj 2023
14:15
Viborg FF
5
Næsby
0
|
||||||||||||||
365826 |
lø20-05 2023
|
14:30 | HIK |
3
-
0
|
20. maj 2023
14:30
HIK
3
FC Helsingør
0
|
||||||||||||||
365829 |
lø20-05 2023
|
15:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
1
-
6
|
20. maj 2023
15:00
Roskilde
1
HB Køge
6
|
||||||||||||||
365827 |
lø20-05 2023
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
0
-
2
|
20. maj 2023
15:15
Hobro IK
0
IF Lyseng
2
|
||||||||||||||
365824 |
sø21-05 2023
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
4
-
1
|
21. maj 2023
14:45
Næstved
4
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
365744 |
on24-05 2023
|
19:30 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
0
-
1
|
24. maj 2023
19:30
Roskilde
0
B.93
1
|
||||||||||||||
365832 |
to25-05 2023
|
19:00 | Nykøbing FC |
1
-
2
|
25. maj 2023
19:00
Nykøbing FC
1
Næstved
2
|
||||||||||||||
365838 |
lø27-05 2023
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
0
|
27. maj 2023
12:00
AB
3
Roskilde
0
|
||||||||||||||
365831 |
lø27-05 2023
|
13:30 | Herfølge Stadion |
4
-
0
|
27. maj 2023
13:30
HB Køge
4
Hvidovre IF
0
|
||||||||||||||
365837 |
lø27-05 2023
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
3
|
27. maj 2023
14:15
Næsby
2
AC Amager Academy
3
|
||||||||||||||
365834 |
lø27-05 2023
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
4
|
27. maj 2023
14:30
Kolding IF
1
HIK
4
|
||||||||||||||
365835 |
lø27-05 2023
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
2
-
0
|
27. maj 2023
15:15
FC Helsingør
2
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
365833 |
ma29-05 2023
|
15:30 | Oure Idrætsskole |
1
-
5
|
29. maj 2023
15:30
SfB-Oure FA
1
B.93
5
|
||||||||||||||
365836 |
ti30-05 2023
|
18:30 | Lyseng Idrætspark |
1
-
2
|
30. maj 2023
18:30
IF Lyseng
1
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
365843 |
fr02-06 2023
|
18:15 | DS Arena (Hobro) |
0
-
1
|
02. jun 2023
18:15
Hobro IK
0
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
365841 |
fr02-06 2023
|
19:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
5
-
2
|
02. jun 2023
19:00
B.93
5
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
365839 |
lø03-06 2023
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
3
-
1
|
03. jun 2023
12:00
Hvidovre IF
3
AB
1
|
||||||||||||||
365844 |
lø03-06 2023
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
4
-
1
|
03. jun 2023
14:15
Viborg FF
4
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
365845 |
lø03-06 2023
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
4
-
1
|
03. jun 2023
14:15
Næsby
4
IF Lyseng
1
|
||||||||||||||
365842 |
lø03-06 2023
|
14:30 | HIK |
3
-
2
|
03. jun 2023
14:30
HIK
3
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
365840 |
lø03-06 2023
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
7
|
03. jun 2023
14:45
Næstved
0
HB Køge
7
|
||||||||||||||
365846 |
lø03-06 2023
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
4
-
0
|
03. jun 2023
16:00
AC Amager Academy
4
Roskilde
0
|
||||||||||||||
365848 |
lø10-06 2023
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
10. jun 2023
12:00
AB
1
Næstved
1
|
||||||||||||||
365849 |
lø10-06 2023
|
13:30 | Herfølge Stadion |
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
8 - 9 |
10. jun 2023
13:30
HB Køge
4
B.93
4
|
||||||||||||||
365852 |
lø10-06 2023
|
14:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
4
-
2
|
10. jun 2023
14:30
Kolding IF
4
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
365847 |
lø10-06 2023
|
15:00 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
Straffesparkskonkurrence
13 - 12 -
1
|
10. jun 2023
15:00
Roskilde
1
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
365850 |
lø10-06 2023
|
15:15 | Lollands Bank Park |
1
-
3
|
10. jun 2023
15:15
Nykøbing FC
1
HIK
3
|
||||||||||||||
365854 |
lø10-06 2023
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
4
-
0
|
10. jun 2023
16:00
AC Amager Academy
4
IF Lyseng
0
|
||||||||||||||
365851 |
sø11-06 2023
|
15:30 | DS Arena (Hobro) |
3
-
2
|
11. jun 2023
15:30
Hobro IK
3
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
365812 |
on14-06 2023
|
20:00 | Roskilde Idrætspark |
3
-
0
|
14. jun 2023
20:00
Roskilde
3
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
695062 |
fr16-06 2023
|
18:00 | ALPI Arena Næsby |
0
-
1
|
16. jun 2023
18:00
Næsby
0
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
365857 |
lø17-06 2023
|
10:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
6
-
3
|
17. jun 2023
10:00
B.93
6
AB
3
|
||||||||||||||
365859 |
lø17-06 2023
|
15:00 | Kunstgræsbanen Rosendal |
5
-
2
|
17. jun 2023
15:00
Hobro IK
5
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
365855 |
lø17-06 2023
|
15:15 | Hvidovre IF's baner |
0
-
2
|
17. jun 2023
15:15
Hvidovre IF
0
AC Amager Academy
2
|
||||||||||||||
365856 |
lø17-06 2023
|
15:15 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
4
-
2
|
17. jun 2023
15:15
Næstved
4
Roskilde
2
|
||||||||||||||
695063 |
sø18-06 2023
|
15:15 | Lyseng Idrætspark |
2
-
1
|
18. jun 2023
15:15
IF Lyseng
2
FC Helsingør
1
|
Alle uafgjorte kampe i U17 liga og U17 divisionen i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.