MENU

3. Division - Grundspil 2022/23 //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat TV
354426
1
06-08 2022
Kl. 13:00
Dalum IF AB Tårnby Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
3. division
354428
1
06-08 2022
Kl. 13:00
Vanløse IF Lyseng Vanløse Idrætspark
4
-
2
3. division
354432
1
06-08 2022
Kl. 13:00
VSK Århus SfB-Oure FA Vejlby/Risskov Centret
1
-
1
3. division
354418
1
06-08 2022
Kl. 13:45
FA 2000 Middelfart Frederiksberg IP, kunst
0
-
4
3. division
354419
1
06-08 2022
Kl. 14:00
Holstebro Young Boys FD Holstebro Idrætspark
0
-
1
3. division
354431
1
06-08 2022
Kl. 14:00
Næsby BK Ishøj IF ALPI Arena Næsby
1
-
1
3. division
354434
2 fr
12-08 2022
Kl. 18:30
IF Lyseng VSK Århus Lyseng Idrætspark
0
-
0
3. division
354435
2 fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Middelfart Næsby BK Middelfart Stadion
4
-
0
3. division
354440
2
13-08 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF FA 2000 Ishøj Idrætscenter
1
-
2
3. division
354433
2
13-08 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby Holstebro Tårnby Stadion. Opvisn.
1
-
3
3. division
354438
2
13-08 2022
Kl. 14:00
SfB-Oure FA Vanløse Fynske Bank Arena Høje Bøge
1
-
2
3. division
354439
2
13-08 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD Dalum IF JYSK Park (kunstgræs)
5
-
1
3. division
354441
3
20-08 2022
Kl. 13:00
Dalum IF SfB-Oure FA Rema 1000 Park - Dalum
0
-
2
3. division
354446
3
20-08 2022
Kl. 13:00
Vanløse Middelfart Vanløse Idrætspark
1
-
1
3. division
354443
3
20-08 2022
Kl. 13:30
VSK Århus Holstebro Vejlby/Risskov Centret
3
-
1
3. division
354442
3
20-08 2022
Kl. 13:45
FA 2000 AB Tårnby Frederiksberg IP, kunst
2
-
1
3. division
354444
3
20-08 2022
Kl. 14:00
Næsby BK IF Lyseng ALPI Arena Næsby
2
-
1
3. division
354445
3
21-08 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD Ishøj IF JYSK Park (kunstgræs)
0
-
1
3. division
354452
4 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
SfB-Oure FA Næsby BK Fynske Bank Arena Høje Bøge
0
-
5
3. division
354451
4 fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Middelfart Dalum IF Middelfart Stadion
1
-
0
3. division
354450
4
27-08 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF IF Lyseng Ishøj Idrætscenter
5
-
1
3. division
354447
4
27-08 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby Young Boys FD Tårnby Stadion. Opvisn.
0
-
5
3. division
354449
4
27-08 2022
Kl. 14:00
Holstebro Vanløse Holstebro Idrætspark
0
-
1
3. division
354448
4
28-08 2022
Kl. 13:45
FA 2000 VSK Århus Frederiksberg IP, kunst
4
-
1
3. division
354453
5
03-09 2022
Kl. 13:00
Dalum IF FA 2000 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
5
3. division
354454
5
03-09 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng SfB-Oure FA Lyseng Idrætspark
2
-
1
3. division
354455
5
03-09 2022
Kl. 13:00
Vanløse AB Tårnby Vanløse Idrætspark
1
-
1
3. division
354457
5
03-09 2022
Kl. 13:30
VSK Århus Ishøj IF Vejlby/Risskov Centret
2
-
2
3. division
354458
5
03-09 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD Middelfart JYSK Park (kunstgræs)
0
-
1
3. division
354456
5
03-09 2022
Kl. 15:00
Næsby BK Holstebro ALPI Arena Næsby
2
-
0
3. division
354460
6
10-09 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Vanløse Rema 1000 Park - Dalum
0
-
2
3. division
354463
6
10-09 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF SfB-Oure FA Ishøj Idrætscenter
10
-
0
3. division
354464
6
10-09 2022
Kl. 14:00
Middelfart VSK Århus Middelfart Stadion
2
-
1
3. division
354459
6
10-09 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby Næsby BK Vestamager Idrætsanlæg
1
-
1
3. division
354462
6
11-09 2022
Kl. 13:00
Holstebro IF Lyseng Holstebro Idrætspark
2
-
2
3. division
354461
6
11-09 2022
Kl. 13:45
FA 2000 Young Boys FD Frederiksberg IP, kunst
0
-
1
3. division
354465
7
17-09 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng Young Boys FD Lyseng Idrætspark
2
-
2
3. division
354468
7
17-09 2022
Kl. 13:00
Vanløse FA 2000 Vanløse Idrætspark
1
-
1
3. division
354469
7
17-09 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Holstebro Ishøj Idrætscenter
1
-
0
3. division
354466
7
17-09 2022
Kl. 13:30
VSK Århus AB Tårnby Vejlby/Risskov Centret
1
-
0
3. division
354467
7
17-09 2022
Kl. 14:00
Næsby BK Dalum IF ALPI Arena Næsby
1
-
0
3. division
354470
7
17-09 2022
Kl. 14:00
SfB-Oure FA Middelfart Fynske Bank Arena Høje Bøge
1
-
4
3. division
354472
8
24-09 2022
Kl. 13:00
Dalum IF VSK Århus Rema 1000 Park - Dalum
1
-
5
354473
8
24-09 2022
Kl. 13:45
FA 2000 Næsby BK Frederiksberg IP, kunst
2
-
1
3. division
354475
8
24-09 2022
Kl. 14:00
Middelfart IF Lyseng Middelfart Stadion
3
-
0
354476
8
24-09 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD Vanløse JYSK Park (kunstgræs)
2
-
0
354471
8
24-09 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby Ishøj IF Vestamager Idrætsanlæg
1
-
3
3. division
354474
8
25-09 2022
Kl. 13:00
Holstebro SfB-Oure FA Holstebro Idrætspark
3
-
1
3. division
354477
9
01-10 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Middelfart Ishøj Idrætscenter
1
-
4
3. division
354480
9
01-10 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng AB Tårnby Lyseng Idrætspark
2
-
3
3. division
354482
9
01-10 2022
Kl. 14:00
SfB-Oure FA FA 2000 Fynske Bank Arena Høje Bøge
0
-
2
3. division
354478
9
01-10 2022
Kl. 14:00
Næsby BK Vanløse ALPI Arena Næsby
4
-
1
3. division
354479
9
02-10 2022
Kl. 13:00
VSK Århus Young Boys FD Vejlby/Risskov Centret
1
-
0
3. division
354481
9
02-10 2022
Kl. 13:00
Holstebro Dalum IF Holstebro Idrætspark
3
-
0
3. division
354484 10
08-10 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Ishøj IF Rema 1000 Park - Dalum
3. division
354486 10
08-10 2022
Kl. 13:00
Vanløse VSK Århus Vanløse Idrætspark
3. division
354485 10
08-10 2022
Kl. 13:45
FA 2000 IF Lyseng Frederiksberg IP, kunst
3. division
354487 10
08-10 2022
Kl. 14:00
Middelfart Holstebro Middelfart Stadion
3. division
354488 10
08-10 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD Næsby BK JYSK Park (kunstgræs)
3. division
354483 10
08-10 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby SfB-Oure FA Vestamager Idrætsanlæg
3. division
354493 11
15-10 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng Dalum IF Lyseng Idrætspark
3. division
354490 11
15-10 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Vanløse Ishøj Idrætscenter
3. division
354491 11
15-10 2022
Kl. 14:00
Næsby BK VSK Århus ALPI Arena Næsby
3. division
354492 11
15-10 2022
Kl. 14:00
SfB-Oure FA Young Boys FD Fynske Bank Arena Høje Bøge
3. division
354494 11
15-10 2022
Kl. 14:00
Holstebro FA 2000 Holstebro Idrætspark
3. division
354489 11
15-10 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby Middelfart Vestamager Idrætsanlæg
3. division
354495 12
22-10 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Holstebro Rema 1000 Park - Dalum
3. division
354500 12
22-10 2022
Kl. 13:00
Vanløse Næsby BK Vanløse Idrætspark
3. division
354498 12
22-10 2022
Kl. 13:30
VSK Århus IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret
3. division
354496 12
22-10 2022
Kl. 13:45
FA 2000 SfB-Oure FA Frederiksberg IP, kunst
3. division
354499 12
22-10 2022
Kl. 14:00
Middelfart Ishøj IF Middelfart Stadion
3. division
354497 12
23-10 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD AB Tårnby JYSK Park (kunstgræs)
3. division
354503 13
29-10 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng Vanløse Lyseng Idrætspark
3. division
354504 13
29-10 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Young Boys FD Ishøj Idrætscenter
3. division
354505 13
29-10 2022
Kl. 14:00
SfB-Oure FA VSK Århus Fynske Bank Arena Høje Bøge
3. division
354501 13
29-10 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby Dalum IF Vestamager Idrætsanlæg
3. division
354506 13
29-10 2022
Kl. 15:30
Næsby BK FA 2000 OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
3. division
354502 13
30-10 2022
Kl. 13:00
Holstebro Middelfart Holstebro Idrætspark
3. division
354510 14
05-11 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng Ishøj IF Lyseng Idrætspark
3. division
354512 14
05-11 2022
Kl. 13:00
Vanløse SfB-Oure FA Vanløse Idrætspark
3. division
354511 14
05-11 2022
Kl. 13:30
VSK Århus Næsby BK Vejlby/Risskov Centret
3. division
354508 14
05-11 2022
Kl. 13:45
FA 2000 Dalum IF Frederiksberg IP, kunst
3. division
354507 14
05-11 2022
Kl. 14:00
Middelfart AB Tårnby Middelfart Stadion
3. division
354509 14
06-11 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD Holstebro JYSK Park (kunstgræs)
3. division
354514 15
12-11 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Young Boys FD Rema 1000 Park - Dalum
3. division
354516 15
12-11 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Næsby BK Ishøj Idrætscenter
3. division
354517 15
12-11 2022
Kl. 14:00
Middelfart FA 2000 Middelfart Stadion
3. division
354518 15
12-11 2022
Kl. 14:00
SfB-Oure FA IF Lyseng Fynske Bank Arena Høje Bøge
3. division
354513 15
12-11 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby Vanløse Vestamager Idrætsanlæg
3. division
354515 15
13-11 2022
Kl. 13:00
Holstebro VSK Århus Holstebro Idrætspark
3. division
354520 16
19-11 2022
Kl. 13:00
IF Lyseng Middelfart Lyseng Idrætspark
3. division
354523 16
19-11 2022
Kl. 13:00
Vanløse Ishøj IF Vanløse Idrætspark
3. division
354522 16
19-11 2022
Kl. 13:30
VSK Århus Dalum IF Vejlby/Risskov Centret
3. division
354519 16
19-11 2022
Kl. 13:45
FA 2000 Holstebro Frederiksberg IP, kunst
3. division
354521 16
20-11 2022
Kl. 13:00
Næsby BK AB Tårnby OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
3. division
354524 16
20-11 2022
Kl. 14:00
Young Boys FD SfB-Oure FA JYSK Park (kunstgræs)
3. division
354526 17
11-03 2023
Kl. 13:00
Dalum IF IF Lyseng Rema 1000 Park - Dalum
354528 17
11-03 2023
Kl. 14:00
Middelfart Vanløse Middelfart Stadion
354529 17
11-03 2023
Kl. 14:00
Young Boys FD FA 2000 JYSK Park (kunstgræs)
354530 17
11-03 2023
Kl. 14:00
SfB-Oure FA Ishøj IF Fynske Bank Arena Høje Bøge
354525 17
11-03 2023
Kl. 14:00
AB Tårnby VSK Århus Vestamager Idrætsanlæg
354527 17
12-03 2023
Kl. 13:00
Holstebro Næsby BK Holstebro Idrætspark
354532 18
18-03 2023
Kl. 13:00
Ishøj IF AB Tårnby Ishøj Idrætscenter
354533 18
18-03 2023
Kl. 13:00
Vanløse Dalum IF Vanløse Idrætspark
354534 18
18-03 2023
Kl. 13:00
IF Lyseng FA 2000 Lyseng Idrætspark
354536 18
18-03 2023
Kl. 13:30
VSK Århus Middelfart Vejlby/Risskov Centret
354535 18
18-03 2023
Kl. 14:00
SfB-Oure FA Holstebro Fynske Bank Arena Høje Bøge
354531 18
18-03 2023
Kl. 14:00
Næsby BK Young Boys FD ALPI Arena Næsby
354538 19
25-03 2023
Kl. 13:00
Dalum IF Næsby BK Rema 1000 Park - Dalum
354539 19
25-03 2023
Kl. 13:45
FA 2000 Vanløse Frederiksberg IP, kunst
354540 19
25-03 2023
Kl. 14:00
Holstebro Ishøj IF Holstebro Idrætspark
354541 19
25-03 2023
Kl. 14:00
Middelfart SfB-Oure FA Middelfart Stadion
354542 19
25-03 2023
Kl. 14:00
Young Boys FD VSK Århus JYSK Park (kunstgræs)
354537 19
25-03 2023
Kl. 14:00
AB Tårnby IF Lyseng Vestamager Idrætsanlæg
354545 20
01-04 2023
Kl. 13:00
Ishøj IF Dalum IF Ishøj Idrætscenter
354547 20
01-04 2023
Kl. 13:00
IF Lyseng Holstebro Lyseng Idrætspark
354543 20
01-04 2023
Kl. 13:00
Vanløse Young Boys FD Vanløse Idrætspark
354546 20
01-04 2023
Kl. 13:30
VSK Århus FA 2000 Vejlby/Risskov Centret
354548 20
01-04 2023
Kl. 14:00
Næsby BK Middelfart ALPI Arena Næsby
354544 20
01-04 2023
Kl. 14:00
SfB-Oure FA AB Tårnby Fynske Bank Arena Høje Bøge
354549 21 to
06-04 2023
Kl. 13:00
Dalum IF Middelfart Rema 1000 Park - Dalum
354554 21 to
06-04 2023
Kl. 13:30
VSK Århus Vanløse Vejlby/Risskov Centret
354550 21 to
06-04 2023
Kl. 13:45
FA 2000 Ishøj IF Frederiksberg IP, kunst
354551 21 to
06-04 2023
Kl. 14:00
Næsby BK SfB-Oure FA ALPI Arena Næsby
354552 21 to
06-04 2023
Kl. 14:00
Holstebro AB Tårnby Holstebro Idrætspark
354553 21 to
06-04 2023
Kl. 14:00
Young Boys FD IF Lyseng JYSK Park (kunstgræs)
354558 22 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
Middelfart Young Boys FD Middelfart Stadion
354559 22 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
SfB-Oure FA Dalum IF Fynske Bank Arena Høje Bøge
354560 22 ma
10-04 2023
Kl. 15:00
Vanløse Holstebro Vanløse Idrætspark
354555 22 ma
10-04 2023
Kl. 15:00
AB Tårnby FA 2000 Vestamager Idrætsanlæg
354556 22 ma
10-04 2023
Kl. 15:00
IF Lyseng Næsby BK Lyseng Idrætspark
354557 22 ma
10-04 2023
Kl. 15:00
Ishøj IF VSK Århus Ishøj Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind