|
666116
|
to11-08 2022
|
18:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
UHT
|
|
|
665998
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
|
665996
|
lø13-08 2022
|
11:30
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
|
666115
|
lø13-08 2022
|
14:15
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
665997
|
lø13-08 2022
|
15:30
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
665999
|
sø14-08 2022
|
13:00
|
|
|
Charlotteskolen
|
|
|
|
|
666120
|
lø20-08 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
666121
|
lø20-08 2022
|
13:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
666117
|
lø20-08 2022
|
13:30
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
|
|
666122
|
lø20-08 2022
|
15:30
|
|
|
Tune Stadion
|
UHT
|
|
|
|
666118
|
sø21-08 2022
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
666119
|
ma22-08 2022
|
19:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
666128
|
to25-08 2022
|
18:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
|
|
|
666124
|
lø27-08 2022
|
15:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
666127
|
lø27-08 2022
|
15:15
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
666123
|
lø27-08 2022
|
15:30
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
666125
|
sø28-08 2022
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
666126
|
sø28-08 2022
|
13:00
|
|
|
Charlotteskolen
|
|
|
|
666130
|
lø03-09 2022
|
11:30
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
666131
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
666232
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
666233
|
lø03-09 2022
|
13:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
666129
|
lø03-09 2022
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
666234
|
lø03-09 2022
|
15:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
666238
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Charlotteskolen
|
|
|
|
666239
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
666236
|
lø10-09 2022
|
12:45
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
666240
|
lø10-09 2022
|
15:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
UHT
|
|
|
666235
|
lø10-09 2022
|
15:30
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
666237
|
sø11-09 2022
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
666244
|
to15-09 2022
|
17:55
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
|
|
|
666242
|
lø17-09 2022
|
11:30
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
666243
|
lø17-09 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
666245
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
666241
|
lø17-09 2022
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
666246
|
lø17-09 2022
|
15:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
666251
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
666252
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
UHT
|
|
|
666248
|
lø24-09 2022
|
14:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
666247
|
lø24-09 2022
|
15:30
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
666249
|
sø25-09 2022
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
666250
|
sø25-09 2022
|
13:00
|
|
|
Charlotteskolen
|
|
|
|
666254
|
lø01-10 2022
|
11:30
|
|
|
Jersie-Hallen
|
HHT
|
|
|
666257
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
666253
|
lø01-10 2022
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
666255
|
lø01-10 2022
|
15:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
666258
|
lø01-10 2022
|
15:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
666256
|
sø02-10 2022
|
11:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
|
|
|
666322
|
fr07-10 2022
|
19:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
666324
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
UHT
|
|
|
666325
|
lø08-10 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
666321
|
lø08-10 2022
|
13:00
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
666320
|
lø08-10 2022
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
666323
|
sø09-10 2022
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
|
666326
|
lø15-10 2022
|
11:30
|
|
|
Jersie-Hallen
|
HHT
|
|
|
666327
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
|
HHT
|
|
|
666329
|
lø15-10 2022
|
15:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
666331
|
lø15-10 2022
|
15:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
666330
|
sø16-10 2022
|
11:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
|
|
|
666328
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Charlotteskolen
|
|
|
|
666346
|
lø22-10 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
666332
|
lø22-10 2022
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
666345
|
lø22-10 2022
|
14:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
666347
|
lø22-10 2022
|
15:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
666333
|
lø22-10 2022
|
15:30
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
666334
|
sø23-10 2022
|
11:00
|
|
|
Skensved Stadion
|
|
|
Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A