MENU

Serie 4 - Efterår, Pulje 9 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
666116 to
11-08 2022
Kl. 18:30
Vindinge IF VG Fodbold Vindinge Idrætspark
Udehold taberdømt
665998
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Havdrup Fodbold Tune IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
1
665996
13-08 2022
Kl. 11:30
Jersie United Røde Stjerne BK Jersie-Hallen
1
-
4
666115
13-08 2022
Kl. 14:15
Fløng-Hedehusene Fodbold Rosa La FC Hedehusene Idrætspark
1
-
0
665997
13-08 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Skensved IF Himmelev Kunstgræsbane
6
-
0
665999
14-08 2022
Kl. 13:00
CFK Svogerslev BK Charlotteskolen
3
-
0
666120
20-08 2022
Kl. 12:00
Rosa La FC CFK Målfeltet
3
-
3
666121
20-08 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Vindinge IF Roskilde IC (Darup)
2
-
1
666117
20-08 2022
Kl. 13:30
VG Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Ramsøhallen
0
-
3
666122
20-08 2022
Kl. 15:30
Tune IF Jersie United Tune Stadion
Udehold taberdømt
666118
21-08 2022
Kl. 11:00
Skensved IF Havdrup Fodbold Skensved Stadion
0
-
3
666119
ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Svogerslev BK Himmelev-Veddelev BK Svogerslev Idrætspark
4
-
1
666128
to
25-08 2022
Kl. 18:30
Vindinge IF Tune IF Vindinge Idrætspark
2
-
0
666124
27-08 2022
Kl. 15:00
Havdrup Fodbold Jersie United Havdrup Idrætscenter kunstgræs
5
-
1
666127
27-08 2022
Kl. 15:15
Fløng-Hedehusene Fodbold Røde Stjerne BK Hedehusene Idrætspark
2
-
5
666123
27-08 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Rosa La FC Himmelev Kunstgræsbane
5
-
2
666125
28-08 2022
Kl. 11:00
Skensved IF Svogerslev BK Skensved Stadion
1
-
3
666126
28-08 2022
Kl. 13:00
CFK VG Fodbold Charlotteskolen
8
-
1
666130
03-09 2022
Kl. 11:30
Jersie United Vindinge IF Jersie-Hallen
1
-
2
666131
03-09 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Havdrup Fodbold Svogerslev Idrætspark
2
-
1
666232
03-09 2022
Kl. 12:00
Rosa La FC Skensved IF Målfeltet
2
-
0
666233
03-09 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK CFK Roskilde IC (Darup)
4
-
2
666129
03-09 2022
Kl. 13:30
VG Fodbold Himmelev-Veddelev BK Viby Idrætsanlæg
2
-
3
666234
03-09 2022
Kl. 15:30
Tune IF Fløng-Hedehusene Fodbold Tune Stadion
1
-
3
666238
10-09 2022
Kl. 12:00
CFK Tune IF Charlotteskolen
2
-
2
666239
10-09 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Rosa La FC Svogerslev Idrætspark
1
-
1
666236
10-09 2022
Kl. 12:45
Havdrup Fodbold Vindinge IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
4
666240
10-09 2022
Kl. 15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Jersie United Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
666235
10-09 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Røde Stjerne BK Himmelev Kunstgræsbane
1
-
1
666237
11-09 2022
Kl. 11:00
Skensved IF VG Fodbold Skensved Stadion
0
-
2
666244
to
15-09 2022
Kl. 17:55
Vindinge IF Fløng-Hedehusene Fodbold Vindinge Idrætspark
0
-
3
666242
17-09 2022
Kl. 11:30
Jersie United CFK Jersie-Hallen
2
-
8
666243
17-09 2022
Kl. 12:00
Rosa La FC Havdrup Fodbold Målfeltet
6
-
0
666245
17-09 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Skensved IF Roskilde IC (Darup)
4
-
2
666241
17-09 2022
Kl. 13:30
VG Fodbold Svogerslev BK Viby Idrætsanlæg
1
-
6
666246
17-09 2022
Kl. 15:30
Tune IF Himmelev-Veddelev BK Tune Stadion
4
-
1
666251
24-09 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Røde Stjerne BK Svogerslev Idrætspark
4
-
1
666252
24-09 2022
Kl. 12:00
Rosa La FC VG Fodbold Målfeltet
Udehold taberdømt
666248
24-09 2022
Kl. 14:00
Havdrup Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Havdrup Idrætscenter kunstgræs
1
-
1
666247
24-09 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Jersie United Himmelev Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
666249
25-09 2022
Kl. 11:00
Skensved IF Tune IF Skensved Stadion
3
-
2
666250
25-09 2022
Kl. 13:00
CFK Vindinge IF Charlotteskolen
2
-
1
666254
01-10 2022
Kl. 11:30
Jersie United Skensved IF Jersie-Hallen
Hjemmehold taberdømt
666257
01-10 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Rosa La FC Roskilde IC (Darup)
1
-
1
666253
01-10 2022
Kl. 13:30
VG Fodbold Havdrup Fodbold Viby Idrætsanlæg
4
-
2
666255
01-10 2022
Kl. 15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold CFK Hedehusene Idrætspark
0
-
0
666258
01-10 2022
Kl. 15:30
Tune IF Svogerslev BK Tune Stadion
1
-
3
666256
02-10 2022
Kl. 11:30
Vindinge IF Himmelev-Veddelev BK Vindinge Idrætspark
1
-
0
666322
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Havdrup Fodbold CFK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
1
666324
08-10 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Jersie United Svogerslev Idrætspark
Udehold taberdømt
666325
08-10 2022
Kl. 12:00
Rosa La FC Tune IF Målfeltet
1
-
2
666321
08-10 2022
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev Kunstgræsbane
2
-
4
666320
08-10 2022
Kl. 13:30
VG Fodbold Røde Stjerne BK Viby Idrætsanlæg
1
-
2
666323
09-10 2022
Kl. 11:00
Skensved IF Vindinge IF Skensved Stadion
1
-
2
666326
15-10 2022
Kl. 11:30
Jersie United Rosa La FC Jersie-Hallen
Hjemmehold taberdømt
666327
15-10 2022
Kl. 14:00
Havdrup Fodbold Røde Stjerne BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
666329
15-10 2022
Kl. 15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Skensved IF Hedehusene Idrætspark
2
-
1
666331
15-10 2022
Kl. 15:30
Tune IF VG Fodbold Tune Stadion
7
-
0
666330
16-10 2022
Kl. 11:30
Vindinge IF Svogerslev BK Vindinge Idrætspark
1
-
1
666328
16-10 2022
Kl. 13:00
CFK Himmelev-Veddelev BK Charlotteskolen
1
-
3
666346
22-10 2022
Kl. 12:00
Rosa La FC Vindinge IF Målfeltet
5
-
4
666332
22-10 2022
Kl. 13:30
VG Fodbold Jersie United Viby Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
666345
22-10 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Fløng-Hedehusene Fodbold Svogerslev Idrætspark
4
-
0
666347
22-10 2022
Kl. 15:30
Tune IF Røde Stjerne BK Tune Stadion
0
-
2
666333
22-10 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Havdrup Fodbold Himmelev Kunstgræsbane
3
-
1
666334
23-10 2022
Kl. 11:00
Skensved IF CFK Skensved Stadion
2
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind