MENU

Serie 4 - Efterår, Pulje 6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
665800
13-08 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Bosna IF Avedøre Stadion
3
-
7
665798
13-08 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Oversidder Sønderkærskolen
665799
13-08 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Taastrup FC (2) Strandmarkens Fritidscenter
4
-
2
665802
13-08 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (2) Vestegnen FK Ishøj Idrætsplads
3
-
0
665797
13-08 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold New City Greve Idræts Center
5
-
6
665801
14-08 2022
Kl. 13:00
FC Ishøj (2) BK Avarta (3) Ishøj Idrætscenter
5
-
1
665808
20-08 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (2) Greve Fodbold Tåstrup Idrætspark
2
-
2
665807
20-08 2022
Kl. 14:15
New City Torslunde-Ishøj IF (2) Frihedens Idrætscenter
4
-
2
665804
20-08 2022
Kl. 15:30
Oversidder BK Friheden
665803
21-08 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK FC Ishøj (2) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
3
665805
21-08 2022
Kl. 15:00
Bosna IF Rosenhøj BK Langbjergskolen
3
-
0
665809
27-08 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK BK Avarta (3) Sønderkærskolen
2
-
6
665812
27-08 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Vestegnen FK Avedøre Stadion
3
-
4
665810
27-08 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
2
-
1
665811
27-08 2022
Kl. 15:30
Oversidder Bosna IF
665813
28-08 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) New City Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
0
665814
ti
30-08 2022
Kl. 18:45
Torslunde-Ishøj IF (2) Taastrup FC (2) Ishøj Idrætsplads
2
-
0
665821
03-09 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (2) FC Ishøj (2) Tåstrup Idrætspark
4
-
2
665819
03-09 2022
Kl. 14:00
BK Avarta (3) Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
665820
03-09 2022
Kl. 14:15
New City FC Hvidovre (1) Frihedens Idrætscenter
Udehold taberdømt
665817
04-09 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Torslunde-Ishøj IF (2) Greve Idræts Center
2
-
3
665815
04-09 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK Rosenhøj BK Vallensbæk Idrætscenter
8
-
3
665818
04-09 2022
Kl. 15:00
Bosna IF BK Friheden Langbjergskolen
4
-
3
665806 on
07-09 2022
Kl. 18:00
BK Avarta (3) FC Hvidovre (1) Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
665822
10-09 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK New City Sønderkærskolen
3
-
1
665825
10-09 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Taastrup FC (2) Avedøre Stadion
3
-
2
665823
10-09 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Torslunde-Ishøj IF (2) Strandmarkens Fritidscenter
1
-
6
665824
10-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder Vestegnen FK
665827
11-09 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Greve Fodbold Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
2
665826
11-09 2022
Kl. 15:00
Bosna IF BK Avarta (3) Langbjergskolen
4
-
0
665833
17-09 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (2) Rosenhøj BK Tåstrup Idrætspark
1
-
1
665832
17-09 2022
Kl. 12:15
New City Oversidder Frihedens Idrætscenter
665831
17-09 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (2) FC Ishøj (2) Ishøj Idrætsplads
0
-
3
665829
17-09 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold FC Hvidovre (1) Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
665830
17-09 2022
Kl. 14:00
BK Avarta (3) BK Friheden Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
665828
18-09 2022
Kl. 14:30
Vestegnen FK Bosna IF Vallensbæk Idrætscenter
4
-
3
665837
24-09 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Torslunde-Ishøj IF (2) Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
665835
24-09 2022
Kl. 12:00
BK Friheden FC Ishøj (2) Strandmarkens Fritidscenter
3
-
3
665834
24-09 2022
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Greve Fodbold Sønderkærskolen
0
-
1
665839
24-09 2022
Kl. 14:00
BK Avarta (3) Vestegnen FK Espelundens Idrætsanlæg
0
-
2
665836
24-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder Taastrup FC (2)
665838
25-09 2022
Kl. 15:00
Bosna IF New City Langbjergskolen
5
-
1
665845
01-10 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (2) Bosna IF Tåstrup Idrætspark
3
-
4
665841
01-10 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
665843
01-10 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (2) Rosenhøj BK Ishøj Idrætsplads
5
-
0
665844
01-10 2022
Kl. 14:15
New City BK Avarta (3) Frihedens Idrætscenter
6
-
1
665842
02-10 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) FC Hvidovre (1) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
665840
02-10 2022
Kl. 14:30
Vestegnen FK BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
3
-
4
665847
08-10 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK FC Ishøj (2) Sønderkærskolen
2
-
8
665848
08-10 2022
Kl. 12:00
BK Friheden FC Hvidovre (1) Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
665851
08-10 2022
Kl. 14:00
BK Avarta (3) Taastrup FC (2) Espelundens Idrætsanlæg
0
-
3
665849
08-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder Torslunde-Ishøj IF (2)
665846
09-10 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK New City Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
665850
09-10 2022
Kl. 15:00
Bosna IF Greve Fodbold Langbjergskolen
1
-
2
665857
15-10 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (2) Vestegnen FK Tåstrup Idrætspark
5
-
5
665854
15-10 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Rosenhøj BK Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
665853
15-10 2022
Kl. 12:00
BK Friheden New City Strandmarkens Fritidscenter
10
-
0
665856
15-10 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (2) Bosna IF Ishøj Idrætsplads
0
-
2
665852
15-10 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold BK Avarta (3) Greve Idræts Center
7
-
1
665855
16-10 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
665859
22-10 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
665863
22-10 2022
Kl. 12:15
New City Taastrup FC (2) Frihedens Idrætscenter
4
-
2
665862
22-10 2022
Kl. 14:00
BK Avarta (3) Torslunde-Ishøj IF (2) Espelundens Idrætsanlæg
2
-
9
665860
22-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder FC Hvidovre (1)
Udehold taberdømt
665858
23-10 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
665861
23-10 2022
Kl. 15:00
Bosna IF FC Ishøj (2) Langbjergskolen
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind