MENU

Serie 4 - Efterår, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
665733
on
10-08 2022
Kl. 19:00
VEPI Glostrup Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
665735
13-08 2022
Kl. 14:15
Gundsølille SGIF (2) Oversidder Gundsølillehallen
665734
14-08 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
5
-
1
665675
14-08 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Taastrup FC (1) Ishøj Idrætsplads
1
-
2
665736 on
17-08 2022
Kl. 15:30
Oversidder FC Hvidovre (2)
665738 fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Glostrup Sengeløse GI Østervangsbanerne
1
-
0
665741
20-08 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (1) BK Avarta (2) Tåstrup Idrætspark
0
-
2
665737
21-08 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Torslunde-Ishøj IF (1) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
1
665740
21-08 2022
Kl. 12:00
Albertslund IF Gundsølille SGIF (2) Albertslund Stadion
0
-
8
665739
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF VEPI Brøndby Stadion
2
-
5
665745 on
24-08 2022
Kl. 19:00
VEPI Oversidder Glostrup Idrætspark Kunstgræs
665742
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Brøndbyernes IF Sengeløse Idrætsanlæg
0
-
3
665747
27-08 2022
Kl. 14:15
Gundsølille SGIF (2) Taastrup FC (1) Gundsølillehallen
1
-
0
665746
28-08 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Albertslund IF Avedøre Stadion
2
-
2
665743
28-08 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (1) BK Avarta (2) Ishøj Idrætsplads
3
-
2
665744
28-08 2022
Kl. 13:00
FC Ishøj (1) Glostrup Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
2
665752
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Albertslund IF VEPI Albertslund Stadion
1
-
4
665674
on
31-08 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI FC Ishøj (1) Sengeløse Idrætsanlæg
6
-
1
665750 fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup Torslunde-Ishøj IF (1) Østervangsbanerne
3
-
0
665751
03-09 2022
Kl. 10:30
Brøndbyernes IF FC Ishøj (1) Brøndby Stadion
4
-
3
665753
03-09 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (1) FC Hvidovre (2) Tåstrup Idrætspark
3
-
0
665748
03-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder Sengeløse GI
665749
03-09 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (2) Gundsølille SGIF (2) Espelundens Idrætsanlæg
2
-
3
665757
on
07-09 2022
Kl. 19:00
VEPI Taastrup FC (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
665754
fr
09-09 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Albertslund IF Sengeløse Idrætsanlæg
4
-
2
665758
fr
09-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup Brøndbyernes IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
665759
11-09 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) BK Avarta (2) Avedøre Stadion
3
-
4
665755
11-09 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Gundsølille SGIF (2) Ishøj Idrætsplads
3
-
2
665756
11-09 2022
Kl. 15:00
FC Ishøj (1) Oversidder Ishøj Idrætscenter
665765
17-09 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (1) Sengeløse GI Tåstrup Idrætspark
2
-
2
665762
17-09 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Torslunde-Ishøj IF (1) Brøndby Stadion
3
-
3
665763
17-09 2022
Kl. 14:15
Gundsølille SGIF (2) FC Hvidovre (2) Gundsølillehallen
1
-
1
665760
17-09 2022
Kl. 15:30
Oversidder Glostrup
665761
17-09 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (2) VEPI Espelundens Idrætsanlæg
0
-
1
665764
18-09 2022
Kl. 12:00
Albertslund IF FC Ishøj (1) Albertslund Stadion
0
-
4
665769
on
21-09 2022
Kl. 19:00
VEPI Gundsølille SGIF (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
2
665766
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI BK Avarta (2) Sengeløse Idrætsanlæg
1
-
4
665770
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
2
665771
24-09 2022
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
665768
25-09 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Taastrup FC (1) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
2
665767
25-09 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (1) FC Hvidovre (2) Ishøj Idrætsplads
3
-
1
665777
01-10 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (1) Glostrup Tåstrup Idrætspark
1
-
1
665775
01-10 2022
Kl. 14:15
Gundsølille SGIF (2) Sengeløse GI Gundsølillehallen
2
-
3
665772
01-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder Torslunde-Ishøj IF (1)
665773
01-10 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (2) FC Ishøj (1) Espelundens Idrætsanlæg
8
-
0
665774
02-10 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) VEPI Avedøre Stadion
0
-
5
665776
02-10 2022
Kl. 12:00
Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
2
-
5
665780 fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI FC Hvidovre (2) Sengeløse Idrætsanlæg
1
-
1
665783
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Glostrup BK Avarta (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
665784
08-10 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Taastrup FC (1) Brøndby Stadion
3
-
4
665778
08-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder Albertslund IF
665782
09-10 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Gundsølille SGIF (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
2
665781
09-10 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (1) VEPI Ishøj Idrætsplads
2
-
5
665787
on
12-10 2022
Kl. 19:00
VEPI Sengeløse GI Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5
-
1
665790
15-10 2022
Kl. 10:30
Taastrup FC (1) Oversidder Tåstrup Idrætspark
665786
15-10 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Albertslund IF Ishøj Idrætsplads
1
-
0
665789
15-10 2022
Kl. 14:15
Gundsølille SGIF (2) Glostrup Gundsølillehallen
1
-
1
665785
15-10 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (2) Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
665788
16-10 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) FC Ishøj (1) Avedøre Stadion
1
-
1
665792 fr
21-10 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Torslunde-Ishøj IF (1) Sengeløse Idrætsanlæg
4
-
5
665794 fr
21-10 2022
Kl. 19:00
Glostrup FC Hvidovre (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
665795
22-10 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Gundsølille SGIF (2) Brøndby Stadion
2
-
4
665791
22-10 2022
Kl. 15:30
Oversidder BK Avarta (2)
665793
23-10 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) VEPI Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
4
665796
23-10 2022
Kl. 12:00
Albertslund IF Taastrup FC (1) Albertslund Stadion
0
-
6
665673
29-10 2022
Kl. 13:00
BK Avarta (2) Albertslund IF Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind