U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september, Pulje 9 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Måløv Idrætspark Bane 5, 5-mands Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
330042 10:00 Glostrup BK Avarta (1) Bane 5, 5-mands
10:00
Glostrup
BK Avarta (1)
330043 10:00 Måløv BK (2) Stenløse BK (2) Bane 5, 5-mands
10:00
Måløv BK (2)
Stenløse BK (2)
330044 10:20 FC Holte (1) Værløse BK (2) Bane 5, 5-mands
10:20
FC Holte (1)
Værløse BK (2)
330045 10:20 Solrød FC Glostrup Bane 5, 5-mands
10:20
Solrød FC
Glostrup
330046 10:40 Stenløse BK (2) FC Holte (1) Bane 5, 5-mands
10:40
Stenløse BK (2)
FC Holte (1)
330047 10:40 BK Avarta (1) Måløv BK (2) Bane 5, 5-mands
10:40
BK Avarta (1)
Måløv BK (2)
330048 11:00 Værløse BK (2) Solrød FC Bane 5, 5-mands
11:00
Værløse BK (2)
Solrød FC
330049 11:00 Glostrup Måløv BK (2) Bane 5, 5-mands
11:00
Glostrup
Måløv BK (2)
330050 11:20 FC Holte (1) Solrød FC Bane 5, 5-mands
11:20
FC Holte (1)
Solrød FC
330051 11:20 BK Avarta (1) Stenløse BK (2) Bane 5, 5-mands
11:20
BK Avarta (1)
Stenløse BK (2)
330052 11:40 Måløv BK (2) Værløse BK (2) Bane 5, 5-mands
11:40
Måløv BK (2)
Værløse BK (2)
330053 11:40 FC Holte (1) Glostrup Bane 5, 5-mands
11:40
FC Holte (1)
Glostrup
330054 12:00 Stenløse BK (2) Værløse BK (2) Bane 5, 5-mands
12:00
Stenløse BK (2)
Værløse BK (2)
330055 12:00 Solrød FC BK Avarta (1) Bane 5, 5-mands
12:00
Solrød FC
BK Avarta (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 7/9 til 3- og 5-mands medaljestævnerne, der spilles den 8.-9.oktober.

Log ind