U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september, Pulje 3 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
547375
03-09 2022
10:00 Frem Hellebæk Espergærde IF (1)
03. sep 2022
10:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF (1)
547377
03-09 2022
10:00 Helsinge Fodbold (2) Helsinge Fodbold (1)
03. sep 2022
10:00
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Fodbold (1)
547378
03-09 2022
10:20 Espergærde IF (2) Gilleleje FK
03. sep 2022
10:20
Espergærde IF (2)
Gilleleje FK
547379
03-09 2022
10:20 Oversidder Frem Hellebæk
03. sep 2022
10:20
Oversidder
Frem Hellebæk
547380
03-09 2022
10:40 Helsinge Fodbold (1) Espergærde IF (2)
03. sep 2022
10:40
Helsinge Fodbold (1)
Espergærde IF (2)
547381
03-09 2022
10:40 Espergærde IF (1) Helsinge Fodbold (2)
03. sep 2022
10:40
Espergærde IF (1)
Helsinge Fodbold (2)
547382
03-09 2022
11:00 Gilleleje FK Oversidder
03. sep 2022
11:00
Gilleleje FK
Oversidder
547383
03-09 2022
11:00 Frem Hellebæk Helsinge Fodbold (2)
03. sep 2022
11:00
Frem Hellebæk
Helsinge Fodbold (2)
547384
03-09 2022
11:20 Espergærde IF (2) Oversidder
03. sep 2022
11:20
Espergærde IF (2)
Oversidder
547385
03-09 2022
11:20 Espergærde IF (1) Helsinge Fodbold (1)
03. sep 2022
11:20
Espergærde IF (1)
Helsinge Fodbold (1)
547386
03-09 2022
11:40 Helsinge Fodbold (2) Gilleleje FK
03. sep 2022
11:40
Helsinge Fodbold (2)
Gilleleje FK
547388
03-09 2022
11:40 Espergærde IF (2) Frem Hellebæk
03. sep 2022
11:40
Espergærde IF (2)
Frem Hellebæk
547391
03-09 2022
12:00 Helsinge Fodbold (1) Gilleleje FK
03. sep 2022
12:00
Helsinge Fodbold (1)
Gilleleje FK
547392
03-09 2022
12:00 Oversidder Espergærde IF (1)
03. sep 2022
12:00
Oversidder
Espergærde IF (1)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 29/8 til 3- og 5-mandstævnerne, der spilles den 17.-18.september.

Log ind