U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september, Pulje 7 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
123512 10:00 Lynge-Uggeløse IF FC Rudersdal
10:00
Lynge-Uggeløse IF
FC Rudersdal
123615 10:00 Hareskov IF Brede IF
10:00
Hareskov IF
Brede IF
123616 10:20 Virum-Sorgenfri BK (2) Farum BK
10:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Farum BK
123617 10:20 FC Holte Virum-Sorgenfri BK (1)
10:20
FC Holte
Virum-Sorgenfri BK (1)
123618 10:40 FC Rudersdal Hareskov IF
10:40
FC Rudersdal
Hareskov IF
123620 10:40 Brede IF Virum-Sorgenfri BK (2)
10:40
Brede IF
Virum-Sorgenfri BK (2)
123623 11:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Lynge-Uggeløse IF
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lynge-Uggeløse IF
123619 11:00 Farum BK FC Holte
11:00
Farum BK
FC Holte
123624 11:20 Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF
11:20
Lynge-Uggeløse IF
Hareskov IF
123625 11:20 FC Rudersdal Brede IF
11:20
FC Rudersdal
Brede IF
123626 11:40 Virum-Sorgenfri BK (2) FC Holte
11:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
FC Holte
123627 11:40 Farum BK Virum-Sorgenfri BK (1)
11:40
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK (1)
123628 12:00 Lynge-Uggeløse IF Virum-Sorgenfri BK (2)
12:00
Lynge-Uggeløse IF
Virum-Sorgenfri BK (2)
123629 12:00 FC Rudersdal Farum BK
12:00
FC Rudersdal
Farum BK
123630 12:20 Hareskov IF FC Holte
12:20
Hareskov IF
FC Holte
123631 12:20 Brede IF Virum-Sorgenfri BK (1)
12:20
Brede IF
Virum-Sorgenfri BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 29/8 til 3- og 5-mandstævnerne, der spilles den 17.-18.september.

Log ind