M+40 1 7M Efterår (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
739230
ti16-08 2022
19:15 Hellas 2 Union Engdraget
2
-
5
16. aug 2022
19:15
Hellas 2
2
Union
5
710124
ma22-08 2022
20:00 Oversidder Nørrebro United
22. aug 2022
20:00
Oversidder
Nørrebro United
733435
on24-08 2022
18:30 Fix Nørrebro United 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
1
24. aug 2022
18:30
Fix
1
Nørrebro United 2
1
733821
on24-08 2022
19:00 Sønderbro Fight Hellas 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
24. aug 2022
19:00
Sønderbro Fight
1
Hellas 2
3
733822
on24-08 2022
20:30 BK Jyden NB 99 Valby Idrætspark
6
-
1
24. aug 2022
20:30
BK Jyden
6
NB 99
1
733818
to25-08 2022
20:00 Union Vanløse Grøndal Multicenter
6
-
3
25. aug 2022
20:00
Union
6
Vanløse
3
733839
ma29-08 2022
20:45 Vanløse Fix Vanløse Idrætspark
4
-
2
29. aug 2022
20:45
Vanløse
4
Fix
2
733823
ti30-08 2022
19:00 Hellas 2 BK Jyden Engdraget
2
-
3
30. aug 2022
19:00
Hellas 2
2
BK Jyden
3
733838
03-09 2022
14:30 Nørrebro United 2 Oversidder Nørrebroparken
03. sep 2022
14:30
Nørrebro United 2
Oversidder
733840
04-09 2022
11:00 NB 99 Union Gentofte Sportspark Vest
1
-
5
04. sep 2022
11:00
NB 99
1
Union
5
733842
ma05-09 2022
20:00 Oversidder Vanløse
05. sep 2022
20:00
Oversidder
Vanløse
733841
ti06-09 2022
18:30 Hellas 2 Nørrebro United Engdraget
3
-
2
06. sep 2022
18:30
Hellas 2
3
Nørrebro United
2
733844
on07-09 2022
18:45 Sønderbro Fight Nørrebro United 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
0
07. sep 2022
18:45
Sønderbro Fight
7
Nørrebro United 2
0
733847
on07-09 2022
20:30 BK Jyden Union Valby Idrætspark
1
-
3
07. sep 2022
20:30
BK Jyden
1
Union
3
733946
11-09 2022
11:00 NB 99 Hellas 2 Gentofte Sportspark Vest
1
-
4
11. sep 2022
11:00
NB 99
1
Hellas 2
4
733851
ma12-09 2022
20:45 Vanløse Sønderbro Fight Vanløse Idrætspark
4
-
2
12. sep 2022
20:45
Vanløse
4
Sønderbro Fight
2
733850
to15-09 2022
20:00 Union Fix Grøndal Multicenter
7
-
3
15. sep 2022
20:00
Union
7
Fix
3
733848
fr16-09 2022
18:30 Nørrebro United BK Jyden Nørrebroparken
5
-
8
16. sep 2022
18:30
Nørrebro United
5
BK Jyden
8
733849
fr16-09 2022
18:30 Nørrebro United 2 Hellas 2 Nørrebroparken
4
-
1
16. sep 2022
18:30
Nørrebro United 2
4
Hellas 2
1
733852
18-09 2022
11:00 NB 99 Oversidder Gentofte Sportspark Vest
18. sep 2022
11:00
NB 99
Oversidder
733857
ma19-09 2022
20:15 BK Jyden Fix Valby Idrætspark
6
-
1
19. sep 2022
20:15
BK Jyden
6
Fix
1
733853
ti20-09 2022
18:15 Hellas 2 Vanløse Engdraget
2
-
3
20. sep 2022
18:15
Hellas 2
2
Vanløse
3
733854
ti20-09 2022
20:30 Oversidder Union
20. sep 2022
20:30
Oversidder
Union
733856
to22-09 2022
20:15 Sønderbro Fight NB 99 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
22. sep 2022
20:15
Sønderbro Fight
3
NB 99
0
733855
fr23-09 2022
18:30 Nørrebro United Nørrebro United 2 Nørrebroparken
1
-
4
23. sep 2022
18:30
Nørrebro United
1
Nørrebro United 2
4
733945
ma26-09 2022
20:45 Vanløse Nørrebro United Vanløse Idrætspark
3
-
2
26. sep 2022
20:45
Vanløse
3
Nørrebro United
2
733858
ma26-09 2022
22:00 Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
26. sep 2022
22:00
Fix
Oversidder
733843
on28-09 2022
19:30 Fix NB 99 Tingbjerg Idrætspark
2
-
3
28. sep 2022
19:30
Fix
2
NB 99
3
733944
to29-09 2022
20:00 Union Sønderbro Fight Genforeningspladsen
5
-
2
29. sep 2022
20:00
Union
5
Sønderbro Fight
2
733859
01-10 2022
14:30 Nørrebro United 2 BK Jyden Nørrebroparken
1
-
3
01. okt 2022
14:30
Nørrebro United 2
1
BK Jyden
3
739752
ma03-10 2022
20:45 Vanløse NB 99 Vanløse Idrætspark
5
-
0
03. okt 2022
20:45
Vanløse
5
NB 99
0
739233
on05-10 2022
19:00 Sønderbro Fight Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
1
05. okt 2022
19:00
Sønderbro Fight
6
Fix
1
739234
on05-10 2022
20:30 BK Jyden Oversidder Valby Idrætspark
05. okt 2022
20:30
BK Jyden
Oversidder
739231
fr07-10 2022
18:30 Nørrebro United NB 99 Nørrebroparken
1
-
4
07. okt 2022
18:30
Nørrebro United
1
NB 99
4
739232
08-10 2022
14:30 Nørrebro United 2 Vanløse Nørrebroparken
3
-
6
08. okt 2022
14:30
Nørrebro United 2
3
Vanløse
6
739235
ma10-10 2022
20:00 Oversidder Sønderbro Fight
10. okt 2022
20:00
Oversidder
Sønderbro Fight
739238
on12-10 2022
20:30 BK Jyden Vanløse Valby Idrætspark
6
-
2
12. okt 2022
20:30
BK Jyden
6
Vanløse
2
739237
to13-10 2022
20:00 Union Nørrebro United Grøndal Multicenter
7
-
5
13. okt 2022
20:00
Union
7
Nørrebro United
5
739236
15-10 2022
12:00 Fix Hellas 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
5
15. okt 2022
12:00
Fix
3
Hellas 2
5
733824
15-10 2022
13:00 Nørrebro United Sønderbro Fight Nørrebroparken
0
-
1
15. okt 2022
13:00
Nørrebro United
0
Sønderbro Fight
1
739239
16-10 2022
11:00 NB 99 Nørrebro United 2 Gentofte Sportspark Vest
1
-
1
16. okt 2022
11:00
NB 99
1
Nørrebro United 2
1
739751
on26-10 2022
20:15 Sønderbro Fight BK Jyden Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
26. okt 2022
20:15
Sønderbro Fight
2
BK Jyden
5
739748
fr28-10 2022
18:30 Nørrebro United Fix Nørrebroparken
2
-
3
28. okt 2022
18:30
Nørrebro United
2
Fix
3
739240
29-10 2022
12:00 Hellas 2 Oversidder Engdraget
29. okt 2022
12:00
Hellas 2
Oversidder
739750
29-10 2022
14:30 Nørrebro United 2 Union Nørrebroparken
3
-
5
29. okt 2022
14:30
Nørrebro United 2
3
Union
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind