MENU

M+32 1 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
760599 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
760598
ti
23-08 2022
Kl. 20:30
Vigerslev Brønshøj BK Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
6
760600 ti
23-08 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 2 FC Ryparken Vanløse Idrætspark
4
-
4
760597 to
25-08 2022
Kl. 18:00
CSC 2 Amager FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
760601 to
25-08 2022
Kl. 19:15
Skjold Fix Lundehusparken
3
-
5
760606 ma
29-08 2022
Kl. 19:30
Fix Tårnby FF Tingbjerg Idrætspark
2
-
0
760604
ma
29-08 2022
Kl. 20:35
Brønshøj BK CSC 2 Tingbjerg Idrætspark
4
-
1
760605 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder Vigerslev
760603 to
01-09 2022
Kl. 19:00
Amager FF 2 Vanløse IF 2 Kastrup IA ved Diget
0
-
3
760609 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
Vigerslev Fix Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
3
760611 ti
06-09 2022
Kl. 20:30
Skjold Tårnby FF Lundehusparken
1
-
3
760610 on
07-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 2 Brønshøj BK Vanløse Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
760608 to
08-09 2022
Kl. 20:15
CSC 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
760607
10-09 2022
Kl. 11:15
FC Ryparken Amager FF 2 Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
760616 ma
12-09 2022
Kl. 19:30
Fix CSC 2 Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
760614 ma
12-09 2022
Kl. 20:00
Tårnby FF Vigerslev Vestamager Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
760615 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Vanløse IF 2
760613
ti
13-09 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK FC Ryparken Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
760612 to
15-09 2022
Kl. 19:00
Amager FF 2 Skjold Kastrup IA ved Diget
4
-
3
760621 ti
20-09 2022
Kl. 20:30
Skjold Vigerslev Lundehusparken
5
-
3
760620 ti
20-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 2 Fix Vanløse Idrætspark
2
-
1
760618 on
21-09 2022
Kl. 17:45
CSC 2 Tårnby FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
760619
to
22-09 2022
Kl. 19:00
Amager FF 2 Brønshøj BK Kastrup IA ved Diget
3
-
5
760617
24-09 2022
Kl. 10:00
FC Ryparken Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
760626 ma
26-09 2022
Kl. 19:30
Fix FC Ryparken Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
760624 ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Tårnby FF Vanløse IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
2
-
8
760623
ma
26-09 2022
Kl. 20:35
Brønshøj BK Skjold Tingbjerg Idrætspark
6
-
3
760625 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Amager FF 2
760622 on
28-09 2022
Kl. 20:30
Vigerslev CSC 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
760602 to
29-09 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken Skjold Ryparken Idrætsanlæg
5
-
5
760629 ma
03-10 2022
Kl. 22:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
760630 ti
04-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 2 Vigerslev Vanløse Idrætspark
4
-
1
760628 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Amager FF 2 Fix Kastrup IA ved Diget
760631 to
06-10 2022
Kl. 20:30
Skjold CSC 2 Lundehusparken
760627
08-10 2022
Kl. 11:15
FC Ryparken Tårnby FF Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
760636 ma
10-10 2022
Kl. 19:30
Fix Brønshøj BK Tingbjerg Idrætspark
760634 ma
10-10 2022
Kl. 20:00
Tårnby FF Amager FF 2 Vestamager Idrætsanlæg
760635 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Skjold Oversidder Lundehusparken
760633 on
12-10 2022
Kl. 20:30
Vigerslev FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
760632 to
13-10 2022
Kl. 20:15
CSC 2 Vanløse IF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
760639 ma
24-10 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Tårnby FF Tingbjerg Idrætspark
760641 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fix
760640 ti
25-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 2 Skjold Vanløse Idrætspark
760638 to
27-10 2022
Kl. 19:00
Amager FF 2 Vigerslev Kastrup IA ved Diget
760637
29-10 2022
Kl. 10:00
FC Ryparken CSC 2 Ryparken Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind