M+50 Efterår - Dommerløs række (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
374911
ma22-08 2022
19:30 Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
0
-
3
22. aug 2022
19:30
Skovshoved IF
0
FA 2000
3
374912
to25-08 2022
19:00 Vestia Østerbro IF Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
2
25. aug 2022
19:00
Vestia
4
Østerbro IF
2
374914
to25-08 2022
20:15 B 1903 Fremad Forsing B1903
3
-
3
25. aug 2022
20:15
B 1903
3
Fremad Forsing
3
374913
to25-08 2022
22:00 Oversidder Husum Bk
25. aug 2022
22:00
Oversidder
Husum Bk
375045
ma29-08 2022
20:15 Fremad Forsing Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
8
-
2
29. aug 2022
20:15
Fremad Forsing
8
Vestia
2
374916
ma29-08 2022
22:00 B93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
29. aug 2022
22:00
B93
Oversidder
374918
on31-08 2022
19:30 Østerbro IF Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
31. aug 2022
19:30
Østerbro IF
4
Skovshoved IF
3
374915
on31-08 2022
19:40 Husum Bk B 1903 Husumparken
0
-
8
31. aug 2022
19:40
Husum Bk
0
B 1903
8
374917
on31-08 2022
20:15 FA 2000 FB Jens Jessens Vej
1
-
3
31. aug 2022
20:15
FA 2000
1
FB
3
375108
ma05-09 2022
20:30 Skovshoved IF Fremad Forsing Gentofte Sportspark Vest
0
-
7
05. sep 2022
20:30
Skovshoved IF
0
Fremad Forsing
7
375109
ma05-09 2022
22:00 Oversidder FA 2000
05. sep 2022
22:00
Oversidder
FA 2000
375106
on07-09 2022
19:40 Husum Bk B93 Husumparken
HHT
07. sep 2022
19:40
Husum Bk
B93
HHT
375110
on07-09 2022
20:15 B 1903 Vestia B1903
4
-
3
07. sep 2022
20:15
B 1903
4
Vestia
3
375107
to08-09 2022
19:30 FB Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst
1
-
2
08. sep 2022
19:30
FB
1
Østerbro IF
2
375115
ma12-09 2022
20:15 Fremad Forsing FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
12. sep 2022
20:15
Fremad Forsing
3
FB
0
375112
ti13-09 2022
20:00 FA 2000 Husum Bk Frederiksberg IP, kunst
1
-
0
13. sep 2022
20:00
FA 2000
1
Husum Bk
0
375114
to15-09 2022
18:00 Østerbro IF Oversidder Fælledparken
15. sep 2022
18:00
Østerbro IF
Oversidder
375113
to15-09 2022
19:00 Vestia Skovshoved IF Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
2
15. sep 2022
19:00
Vestia
2
Skovshoved IF
2
375111
17-09 2022
10:00 B93 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
17. sep 2022
10:00
B93
B 1903
UHT
375119
ma19-09 2022
22:00 Oversidder Fremad Forsing
19. sep 2022
22:00
Oversidder
Fremad Forsing
375120
on21-09 2022
18:45 B 1903 Skovshoved IF B1903
6
-
1
21. sep 2022
18:45
B 1903
6
Skovshoved IF
1
375116
on21-09 2022
19:40 Husum Bk Østerbro IF Husumparken
1
-
6
21. sep 2022
19:40
Husum Bk
1
Østerbro IF
6
375117
to22-09 2022
19:30 FB Vestia Frederiksberg IP, kunst
2
-
2
22. sep 2022
19:30
FB
2
Vestia
2
375118
24-09 2022
08:45 B93 FA 2000 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
24. sep 2022
08:45
B93
FA 2000
UHT
375125
ma26-09 2022
20:15 Fremad Forsing Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
26. sep 2022
20:15
Fremad Forsing
Husum Bk
UHT
375121
ma26-09 2022
20:30 Skovshoved IF FB Gentofte Sportspark Vest
1
-
5
26. sep 2022
20:30
Skovshoved IF
1
FB
5
375122
on28-09 2022
20:15 FA 2000 B 1903 Jens Jessens Vej
0
-
1
28. sep 2022
20:15
FA 2000
0
B 1903
1
375123
to29-09 2022
18:50 Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
29. sep 2022
18:50
Vestia
Oversidder
375124
01-10 2022
10:00 Østerbro IF B93 Fælledparken
HHT
01. okt 2022
10:00
Østerbro IF
B93
HHT
375131
ma03-10 2022
20:15 B 1903 FB B1903
4
-
3
03. okt 2022
20:15
B 1903
4
FB
3
375129
ti04-10 2022
20:00 FA 2000 Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst
3
-
0
04. okt 2022
20:00
FA 2000
3
Østerbro IF
0
375130
ti04-10 2022
22:00 Oversidder Skovshoved IF
04. okt 2022
22:00
Oversidder
Skovshoved IF
375126
on05-10 2022
19:40 Husum Bk Vestia Husumparken
2
-
5
05. okt 2022
19:40
Husum Bk
2
Vestia
5
375127
08-10 2022
11:30 B93 Fremad Forsing B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
1
08. okt 2022
11:30
B93
6
Fremad Forsing
1
375136
ma10-10 2022
20:15 Fremad Forsing FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
10. okt 2022
20:15
Fremad Forsing
1
FA 2000
1
375133
ma10-10 2022
20:30 Skovshoved IF Husum Bk Gentofte Sportspark Vest
5
-
1
10. okt 2022
20:30
Skovshoved IF
5
Husum Bk
1
375134
to13-10 2022
19:00 Vestia B93 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
3
13. okt 2022
19:00
Vestia
0
B93
3
375132
to13-10 2022
19:30 FB Oversidder Frederiksberg IP, kunst
13. okt 2022
19:30
FB
Oversidder
375135
to13-10 2022
20:15 B 1903 Østerbro IF B1903
3
-
2
13. okt 2022
20:15
B 1903
3
Østerbro IF
2
374910
to20-10 2022
19:45 FB B93 Frederiksberg IP, kunst
HHT
20. okt 2022
19:45
FB
B93
HHT
375139
ti25-10 2022
20:00 FA 2000 Vestia Frederiksberg IP, kunst
4
-
1
25. okt 2022
20:00
FA 2000
4
Vestia
1
375140
ti25-10 2022
22:00 Oversidder B 1903
25. okt 2022
22:00
Oversidder
B 1903
375141
29-10 2022
10:00 Østerbro IF Fremad Forsing Fælledparken
3
-
1
29. okt 2022
10:00
Østerbro IF
3
Fremad Forsing
1
375138
29-10 2022
11:30 B93 Skovshoved IF B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
29. okt 2022
11:30
B93
Skovshoved IF
UHT
375137
29-10 2022
12:00 Husum Bk FB Husumparken
3
-
2
29. okt 2022
12:00
Husum Bk
3
FB
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind