MENU

U15 Drenge Liga 3 (08) efterår, Pulje A //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
325362
20-08 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF GVI Ringsted Stadion Kunstgræs
2
-
1
325365
20-08 2022
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Lyngby Boldklub (2) Himmelev Idrætspark
0
-
5
325366
20-08 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK A27 Hørsholm Idrætspark
1
-
1
325363
21-08 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I BK Friheden Holbæk Sportsby
2
-
2
325364
21-08 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød FA 2000 Birkerød Stadion
2
-
6
325367
28-08 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub (2) Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
1
-
5
325369
28-08 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Ringsted IF Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
325371
28-08 2022
Kl. 12:00
A27 IF Skjold Birkerød Dragør Bk
11
-
0
325370
28-08 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Holbæk B&I Jens Jessens Vej
1
-
6
325368
28-08 2022
Kl. 14:00
GVI Himmelev-Veddelev BK GVI. Nymosen
5
-
1
325374
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I A27 Holbæk Sportsby
3
-
1
325373
to
01-09 2022
Kl. 18:45
Ringsted IF FA 2000 Ringsted Stadion
2
-
4
325375
03-09 2022
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK BK Friheden Himmelev Idrætspark
3
-
9
325376
03-09 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
3
-
2
325372
11-09 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub (2) GVI Lyngby Stadion
3
-
4
325377
17-09 2022
Kl. 14:00
GVI Hørsholm-Usserød IK GVI. Nymosen
2
-
0
325378
18-09 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Lyngby Boldklub (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
2
325380
18-09 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Himmelev-Veddelev BK Jens Jessens Vej
4
-
1
325381
18-09 2022
Kl. 12:00
A27 Ringsted IF Tårnby Stadion
2
-
2
325379
18-09 2022
Kl. 12:30
IF Skjold Birkerød Holbæk B&I Birkerød Stadion
0
-
3
325387
to
22-09 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Ringsted IF Holbæk Sportsby
2
-
1
325383
24-09 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF IF Skjold Birkerød Ringsted Stadion Kunstgræs
2
-
1
325385
24-09 2022
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK A27 Himmelev Idrætspark
1
-
4
325386
24-09 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Holbæk B&I Hørsholm Idrætspark
1
-
3
325382
25-09 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub (2) FA 2000 Lyngby Stadion
4
-
1
325384
25-09 2022
Kl. 14:00
GVI BK Friheden GVI. Nymosen
0
-
2
325388
01-10 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Hørsholm-Usserød IK Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
325389
02-10 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Himmelev-Veddelev BK Birkerød Stadion
3
-
0
325390
02-10 2022
Kl. 14:00
FA 2000 GVI Jens Jessens Vej
1
-
0
325391 on
05-10 2022
Kl. 19:00
A27 Lyngby Boldklub (2) Tårnby Stadion
325405 on
05-10 2022
Kl. 19:45
Himmelev-Veddelev BK Hørsholm-Usserød IK Himmelev Kunstgræsbane
325396
08-10 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Ringsted IF Hørsholm Idrætspark
325395
08-10 2022
Kl. 12:30
Himmelev-Veddelev BK Holbæk B&I Himmelev Idrætspark
325394
08-10 2022
Kl. 14:15
BK Friheden FA 2000 Avedøre Stadion Kunstgræs
325392
09-10 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub (2) IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
325393
09-10 2022
Kl. 12:00
GVI A27 GVI. Nymosen
325397
29-10 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion Kunstgræs
325400
29-10 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK FA 2000 Hørsholm Idrætspark
325398
30-10 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Lyngby Boldklub (2) Holbæk Sportsby
325399
30-10 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød GVI Birkerød Stadion
325401
30-10 2022
Kl. 12:00
A27 BK Friheden Dragør Bk
325404
05-11 2022
Kl. 14:15
BK Friheden IF Skjold Birkerød Avedøre Stadion Kunstgræs
325402
06-11 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub (2) Ringsted IF Lyngby Stadion
325403
06-11 2022
Kl. 12:00
GVI Holbæk B&I GVI. Nymosen
325406
06-11 2022
Kl. 12:00
FA 2000 A27 Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Nummer 1 fra pulje A og B rykker op i liga 2
Nummer 2-6 i begge puljer spiller liga 3 pulje A i foråret 2023.
Nummer 7-10 spiller liga 3 pulje B i foråret 2023 sammen med en oprykker fra højeste LU række i DBU Sjælland og DBU København.

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind