Herre S 8v8 22, p1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
940679
20-08 2022
13:30 Horslunde Sandby Dickows vvs arena
HHT
20. aug 2022
13:30
Horslunde
Sandby
HHT
940677
21-08 2022
13:00 TGB (1) Stokkemarke TGB´s anlæg
UHT
21. aug 2022
13:00
TGB (1)
Stokkemarke
UHT
940682
to25-08 2022
18:45 Stokkemarke Branderslev IF Stokkemarke stadion
9
-
1
25. aug 2022
18:45
Stokkemarke
9
Branderslev IF
1
940680
27-08 2022
15:45 Sandby TGB (1) Bangs Arena
HHT
27. aug 2022
15:45
Sandby
TGB (1)
HHT
940681
28-08 2022
10:30 Rødby Horslunde Kosmos Arena
28. aug 2022
10:30
Rødby
Horslunde
940678
ti30-08 2022
19:00 Branderslev IF Rødby Branderslev stadion
2
-
7
30. aug 2022
19:00
Branderslev IF
2
Rødby
7
940683
03-09 2022
13:00 TGB (1) Horslunde TGB´s anlæg
UHT
03. sep 2022
13:00
TGB (1)
Horslunde
UHT
940685
ti06-09 2022
18:45 Stokkemarke Rødby Stokkemarke stadion
UHT
06. sep 2022
18:45
Stokkemarke
Rødby
UHT
940684
ti06-09 2022
19:00 Branderslev IF Sandby Branderslev stadion
6
-
4
06. sep 2022
19:00
Branderslev IF
6
Sandby
4
940686
10-09 2022
13:00 TGB (1) Rødby TGB´s anlæg
UHT
10. sep 2022
13:00
TGB (1)
Rødby
UHT
940687
10-09 2022
15:45 Sandby Stokkemarke Bangs Arena
0
-
4
10. sep 2022
15:45
Sandby
0
Stokkemarke
4
940688
11-09 2022
13:00 Horslunde Branderslev IF Dickows vvs arena
HHT
11. sep 2022
13:00
Horslunde
Branderslev IF
HHT
940690
17-09 2022
14:00 Rødby Sandby Kosmos Arena
HHT
17. sep 2022
14:00
Rødby
Sandby
HHT
940691
18-09 2022
10:30 Stokkemarke Horslunde Stokkemarke stadion
UHT
18. sep 2022
10:30
Stokkemarke
Horslunde
UHT
940689
18-09 2022
12:00 Branderslev IF TGB (1) Branderslev stadion
2
-
3
18. sep 2022
12:00
Branderslev IF
2
TGB (1)
3
940694
24-09 2022
14:00 Stokkemarke TGB (1) Stokkemarke stadion
4
-
4
24. sep 2022
14:00
Stokkemarke
4
TGB (1)
4
940692
25-09 2022
13:00 Sandby Horslunde Bangs Arena
UHT
25. sep 2022
13:00
Sandby
Horslunde
UHT
940693
25-09 2022
13:00 Rødby Branderslev IF Kosmos Arena
HHT
25. sep 2022
13:00
Rødby
Branderslev IF
HHT
940697
01-10 2022
14:00 Horslunde Rødby Dickows vvs arena
01. okt 2022
14:00
Horslunde
Rødby
940695
02-10 2022
12:00 TGB (1) Sandby TGB´s anlæg
UHT
02. okt 2022
12:00
TGB (1)
Sandby
UHT
940696
02-10 2022
13:00 Branderslev IF Stokkemarke Branderslev stadion
2
-
3
02. okt 2022
13:00
Branderslev IF
2
Stokkemarke
3
940699
08-10 2022
14:00 Rødby Stokkemarke Kosmos Arena
HHT
08. okt 2022
14:00
Rødby
Stokkemarke
HHT
940698
08-10 2022
15:30 Sandby Branderslev IF Bangs Arena
8
-
3
08. okt 2022
15:30
Sandby
8
Branderslev IF
3
940700
09-10 2022
13:00 Horslunde TGB (1) Dickows vvs arena
HHT
09. okt 2022
13:00
Horslunde
TGB (1)
HHT
940702
15-10 2022
13:30 Rødby TGB (1) Kosmos Arena
HHT
15. okt 2022
13:30
Rødby
TGB (1)
HHT
940701
15-10 2022
15:30 Branderslev IF Horslunde Branderslev stadion
UHT
15. okt 2022
15:30
Branderslev IF
Horslunde
UHT
940716
23-10 2022
12:45 TGB (1) Branderslev IF TGB´s anlæg
UHT
23. okt 2022
12:45
TGB (1)
Branderslev IF
UHT
940717
23-10 2022
13:00 Sandby Rødby Bangs Arena
UHT
23. okt 2022
13:00
Sandby
Rødby
UHT
940718
23-10 2022
13:00 Horslunde Stokkemarke Dickows vvs arena
HHT
23. okt 2022
13:00
Horslunde
Stokkemarke
HHT
940715
on26-10 2022
19:00 Stokkemarke Sandby Stokkemarke stadion
3
-
4
26. okt 2022
19:00
Stokkemarke
3
Sandby
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind