MENU

U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
295931 Kl. 12:15 BK Vestia 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
295932 Kl. 12:15 Fremad Valby 1 FB 2
295933 Kl. 12:40 BK Vestia 1 FA 2000 3
295934 Kl. 12:40 FB 2 BK Frem 1
295935 Kl. 13:05 FA 2000 3 Fremad Valby 1
295936 Kl. 13:05 BK Frem 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
295937 Kl. 13:30 Fremad Valby 1 BK Vestia 1
295938 Kl. 13:30 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
FB 2 1
295939 Kl. 13:55 FA 2000 3 BK Frem 1
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
295940 Kl. 10:00 FA 2000 2 Dragør BK 3
295941 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Valby BK 1
295942 Kl. 10:25 FA 2000 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
295943 Kl. 10:25 Valby BK 1 Vanløse IF 1
295944 Kl. 10:50 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Hellas 2 1
295945 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 Dragør BK 3
295946 Kl. 11:15 BK Hellas 2 FA 2000 2
295947 Kl. 11:15 Dragør BK 3 Valby BK 1
295948 Kl. 11:40 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Vanløse IF 1 1
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 22 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
295949 Kl. 12:15 BK Vestia 1 FB 2 Bane 22
295950 Kl. 12:15 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Valby BK 1 Bane 22
295951 Kl. 12:40 BK Vestia 1 BK Frem 1 Bane 22
295952 Kl. 12:40 Valby BK 1 FA 2000 2 Bane 22
295953 Kl. 13:05 BK Frem 1 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
295984 Kl. 13:05 FA 2000 2 FB 2
295985 Kl. 13:30 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Vestia 1 1
295986 Kl. 13:30 FB 2 Valby BK 1
295987 Kl. 13:55 BK Frem 1 FA 2000 2
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
295988 Kl. 12:15 FA 2000 3 Dragør BK 3
295989 Kl. 12:15 Vanløse IF 1 BK Hellas 2
295990 Kl. 12:40 FA 2000 3 KB 8
295991 Kl. 12:40 BK Hellas 2 Fremad Valby 1
295992 Kl. 13:05 KB 8 Vanløse IF 1
295993 Kl. 13:05 Fremad Valby 1 Dragør BK 3
295994 Kl. 13:30 Vanløse IF 1 FA 2000 3
295995 Kl. 13:30 Dragør BK 3 BK Hellas 2
295996 Kl. 13:55 KB 8 Fremad Valby 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 11 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
296006 Kl. 14:15 FA 2000 3 BK Hellas 2 Kunstbane 11
296007 Kl. 14:15 FA 2000 2 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunstbane 11
296008 Kl. 14:40 FA 2000 3 FB 2 Kunstbane 11
296009 Kl. 14:40 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Valby BK 1 Kunstbane 11
296010 Kl. 15:05 FB 2 FA 2000 2 Kunstbane 11
296011 Kl. 15:05 Valby BK 1 BK Hellas 2 Kunstbane 11
296012 Kl. 15:30 FA 2000 2 FA 2000 3 Kunstbane 11
296013 Kl. 15:30 BK Hellas 2 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunstbane 11
296014 Kl. 15:55 FB 2 Valby BK 1 Kunstbane 11
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
295997 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
295998 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 BK Vestia 1 1
295999 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 BK Frem 1 1
296000 Kl. 10:25 BK Vestia 1 Dragør BK 3 1
296001 Kl. 10:50 BK Frem 1 Vanløse IF 1 1
296002 Kl. 10:50 Dragør BK 3 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
296003 Kl. 11:15 Vanløse IF 1 Fremad Valby 1 1
296004 Kl. 11:15 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Vestia 1 1
296005 Kl. 11:40 BK Frem 1 Dragør BK 3 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
296044 Kl. 10:00 Dragør BK 3 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
296045 Kl. 10:00 KB 7 FA 2000 3
296046 Kl. 10:25 Dragør BK 3 FB 2
296047 Kl. 10:25 FA 2000 3 BK Hellas 2
296048 Kl. 10:50 FB 2 KB 7
296081 Kl. 10:50 BK Hellas 2 KB 8
296082 Kl. 11:15 KB 7 Dragør BK 3
296083 Kl. 11:15 KB 8 FA 2000 3
296084 Kl. 11:40 FB 2 BK Hellas 2
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
296015 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Valby BK 1
296016 Kl. 10:00 FA 2000 2 Fremad Valby 1 Bane 22
296037 Kl. 10:25 BK Vestia 1 Vanløse IF 1
296038 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 BK Frem 1
296039 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 FA 2000 2
296040 Kl. 10:50 BK Frem 1 Valby BK 1
296041 Kl. 11:15 FA 2000 2 BK Vestia 1
296042 Kl. 11:15 Valby BK 1 Fremad Valby 1
296043 Kl. 11:40 Vanløse IF 1 BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
296085 Kl. 12:15 BK Vestia 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunst 8
296086 Kl. 12:15 BK Hellas 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Kunst 8
296102 Kl. 12:15 FA 2000 3 Valby BK 1 Kunst 8
296103 Kl. 12:15 FB 2 Vanløse IF 1 Kunst 8
296104 Kl. 12:40 FA 2000 3 Fremad Valby 1 Kunst 8
296105 Kl. 12:40 Vanløse IF 1 Dragør BK 3 Kunst 8
296087 Kl. 12:40 BK Vestia 1 BK Frem 1 Kunst 8
296088 Kl. 12:40 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
FA 2000 2 Kunst 8
296089 Kl. 13:05 BK Frem 1 BK Hellas 2 Kunst 8
296090 Kl. 13:05 FA 2000 2 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunst 8
296106 Kl. 13:05 Fremad Valby 1 FB 2 Kunst 8
296107 Kl. 13:05 Dragør BK 3 Valby BK 1 Kunst 8
296108 Kl. 13:30 FB 2 FA 2000 3 Kunst 8
296109 Kl. 13:30 Valby BK 1 Vanløse IF 1 Kunst 8
296091 Kl. 13:30 BK Hellas 2 BK Vestia 1 Kunst 8
296092 Kl. 13:30 KB 8 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Kunst 8
296101 Kl. 13:55 BK Frem 1 FA 2000 2 Kunst 8
296110 Kl. 13:55 Fremad Valby 1 Dragør BK 3 Kunst 8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind