MENU

U10 Piger (13) 1 5v5 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
267793 Kl. 14:30 FC Damsø 1 KB 1
267794 Kl. 14:30 Husum BK 1 HIK 1
267795 Kl. 14:30 B 1908 1 Nørrebro United 1
267796 Kl. 14:30 Brønshøj BK 1 Oversidder
267797 Kl. 14:55 KB 1 Brønshøj BK 1
267798 Kl. 14:55 HIK 1 B 1908 1
267799 Kl. 14:55 Nørrebro United 1 Husum BK 1
267800 Kl. 14:55 Oversidder FC Damsø 1
267801 Kl. 15:20 FC Damsø 1 HIK 1
267802 Kl. 15:20 Husum BK 1 Oversidder
267803 Kl. 15:20 B 1908 1 KB 1
267804 Kl. 15:20 Brønshøj BK 1 Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Husumparken Bane 4A Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
267805 Kl. 12:00 KB 1 Husum BK 1 Bane 4A
267806 Kl. 12:00 HIK 1 Brønshøj BK 1 Bane 4B
267807 Kl. 12:00 Nørrebro United 1 FC Damsø 1 Bane 6 (5-mands) - græs
267808 Kl. 12:00 Oversidder B 1908 1 Bane 7 (5-mands) - græs
267809 Kl. 12:20 FC Damsø 1 Husum BK 1 Bane 4A
267810 Kl. 12:20 KB 1 HIK 1 Bane 4B
267811 Kl. 12:20 B 1908 1 Brønshøj BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
267812 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 Oversidder Bane 7 (5-mands) - græs
267813 Kl. 12:40 Husum BK 1 B 1908 1 Bane 4A
267814 Kl. 12:40 HIK 1 Nørrebro United 1 Bane 4B
267815 Kl. 12:40 Brønshøj BK 1 FC Damsø 1 Bane 6 (5-mands) - græs
267816 Kl. 12:40 Oversidder KB 1 Bane 7 (5-mands) - græs
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
267817 Kl. 12:30 HIK 1 Oversidder 1
267818 Kl. 12:30 B 1908 1 FC Damsø 1 1
267819 Kl. 12:30 Nørrebro United 1 KB 1 1
267820 Kl. 12:30 Brønshøj BK 1 Husum BK 1 1
267821 Kl. 12:55 KB 1 FC Damsø 1 1
267822 Kl. 12:55 HIK 1 Husum BK 1 1
267823 Kl. 12:55 Nørrebro United 1 B 1908 1 1
267824 Kl. 12:55 Oversidder Brønshøj BK 1 1
267825 Kl. 13:20 FC Damsø 1 Oversidder 1
267826 Kl. 13:20 Husum BK 1 Nørrebro United 1 1
267827 Kl. 13:20 B 1908 1 HIK 1 1
267828 Kl. 13:20 Brønshøj BK 1 KB 1 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
267829 Kl. 11:30 KB 1 B 1908 1
267831 Kl. 11:30 HIK 1 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
1
267832 Kl. 11:30 Nørrebro United 1 Brønshøj BK 1
267833 Kl. 11:30 Oversidder Husum BK 1
267834 Kl. 11:55 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
Nørrebro United 1 1
267835 Kl. 11:55 Husum BK 1 KB 1
267836 Kl. 11:55 B 1908 1 Oversidder
267837 Kl. 11:55 Brønshøj BK 1 HIK 1
267838 Kl. 12:20 Husum BK 1 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
1
267839 Kl. 12:20 HIK 1 KB 1
267840 Kl. 12:20 Brønshøj BK 1 B 1908 1
267841 Kl. 12:20 Oversidder Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
267842 Kl. 11:15 FC Damsø 1 Brønshøj BK 1
267843 Kl. 11:15 KB 1 Oversidder
267844 Kl. 11:15 B 1908 1 Husum BK 1
267845 Kl. 11:15 Nørrebro United 1 HIK 1
267846 Kl. 11:40 FC Damsø 1 B 1908 1
267847 Kl. 11:40 KB 1 Nørrebro United 1
267848 Kl. 11:40 Husum BK 1 Brønshøj BK 1
267849 Kl. 11:40 Oversidder HIK 1
267850 Kl. 12:05 FC Damsø 1 KB 1
267851 Kl. 12:05 Husum BK 1 HIK 1
267852 Kl. 12:05 B 1908 1 Nørrebro United 1
267853 Kl. 12:05 Brønshøj BK 1 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind