MENU

U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
969758
to
18-08 2022
Kl. 18:45
SSV Højfyn Boldklubben Marienlyst Albani Arena Vissenbjerg
9
-
0
969755
20-08 2022
Kl. 10:00
Strib IF Otterup Bold- og Idrætsklub Strib fritids- & aktivitetscenter
6
-
2
969757
20-08 2022
Kl. 11:00
KRFK/Skamby Dalum IF Krogsbølle Stadion
4
-
0
969756
21-08 2022
Kl. 12:00
Glamsbjerg IF Aarup Glamsbjerg Stadion
12
-
1
969754
ti
23-08 2022
Kl. 17:00
ØB NØFF ØB.s Anlæg
6
-
0
969762
ti
23-08 2022
Kl. 17:00
Dalum IF SSV Højfyn Rema 1000 Park - Dalum
0
-
6
969764
27-08 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Glamsbjerg IF Intersport Arena Otterup
1
-
6
969763
27-08 2022
Kl. 13:00
Aarup KRFK/Skamby Scankab Arena i Aarup
2
-
4
969760
28-08 2022
Kl. 11:00
ØB Strib IF ØB.s Anlæg
10
-
2
969761
to
01-09 2022
Kl. 17:00
Boldklubben Marienlyst Næsby BK Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
4
969767
04-09 2022
Kl. 12:30
Glamsbjerg IF ØB Glamsbjerg Stadion
5
-
1
969770
04-09 2022
Kl. 14:00
Næsby BK Dalum IF ALPI Arena Næsby
8
-
2
969769
04-09 2022
Kl. 15:00
SSV Højfyn Aarup Albani Arena Vissenbjerg
1
-
0
969771 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Assens FC Boldklubben Marienlyst REMA 1000 Stadion - Assens
3
-
0
969776
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub SSV Højfyn Intersport Arena Otterup
2
-
0
969766 to
08-09 2022
Kl. 17:30
Strib IF NØFF Strib fritids- & aktivitetscenter
4
-
0
969773
10-09 2022
Kl. 10:00
Strib IF Glamsbjerg IF Strib fritids- & aktivitetscenter
4
-
0
969772
10-09 2022
Kl. 12:00
ØB KRFK/Skamby ØB.s Anlæg
1
-
3
969775
10-09 2022
Kl. 14:00
Aarup Næsby BK Scankab Arena i Aarup
0
-
3
969774
11-09 2022
Kl. 13:00
Dalum IF Assens FC Rema 1000 Park - Dalum
0
-
10
969777
11-09 2022
Kl. 13:00
NØFF Boldklubben Marienlyst ALBANI Kerteminde Stadion
4
-
3
969783 on
14-09 2022
Kl. 17:00
Boldklubben Marienlyst Dalum IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
4
-
2
969782 on
14-09 2022
Kl. 18:30
Assens FC Aarup REMA 1000 Stadion - Assens
4
-
1
969780
17-09 2022
Kl. 10:00
SSV Højfyn ØB Albani Arena Vissenbjerg
2
-
1
969779
17-09 2022
Kl. 11:00
KRFK/Skamby Strib IF Krogsbølle Stadion
2
-
0
969781
18-09 2022
Kl. 13:00
Næsby BK Otterup Bold- og Idrætsklub ALPI Arena Næsby
7
-
1
969768
on
21-09 2022
Kl. 17:30
KRFK/Skamby Otterup Bold- og Idrætsklub Skamby Stadion
2
-
2
969759
on
21-09 2022
Kl. 17:45
Næsby BK Assens FC ALPI Arena Næsby
0
-
4
969784
24-09 2022
Kl. 10:45
ØB Næsby BK ØB.s Anlæg
6
-
1
969831
24-09 2022
Kl. 12:30
Glamsbjerg IF KRFK/Skamby Glamsbjerg Stadion
Hjemmehold taberdømt
969832
25-09 2022
Kl. 11:00
Aarup Boldklubben Marienlyst Scankab Arena i Aarup
Udehold taberdømt
969833
25-09 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Assens FC Intersport Arena Otterup
3
-
4
969834
25-09 2022
Kl. 13:00
NØFF Dalum IF ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
4
969839 to
29-09 2022
Kl. 17:00
Boldklubben Marienlyst Otterup Bold- og Idrætsklub Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
Hjemmehold taberdømt
969840
01-10 2022
Kl. 11:00
Dalum IF Aarup Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
969838
02-10 2022
Kl. 11:00
Assens FC ØB REMA 1000 Stadion - Assens
0
-
1
969836
02-10 2022
Kl. 13:00
SSV Højfyn Glamsbjerg IF Albani Arena Vissenbjerg
3
-
2
969835
02-10 2022
Kl. 15:00
KRFK/Skamby NØFF Krogsbølle Stadion
Udehold taberdømt
969765 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Assens FC NØFF REMA 1000 Stadion - Assens
Udehold taberdømt
969785
to
06-10 2022
Kl. 17:45
Strib IF SSV Højfyn Strib fritids- & aktivitetscenter
0
-
3
969842
08-10 2022
Kl. 10:00
Strib IF Assens FC Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
0
969844
08-10 2022
Kl. 11:00
KRFK/Skamby SSV Højfyn Skamby Stadion
2
-
2
969841
08-10 2022
Kl. 11:00
ØB Boldklubben Marienlyst ØB.s Anlæg
Udehold taberdømt
969845
08-10 2022
Kl. 14:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Dalum IF Intersport Arena Otterup
Udehold taberdømt
969846
09-10 2022
Kl. 13:00
NØFF Aarup ALBANI Kerteminde Stadion
0
-
6
969843
09-10 2022
Kl. 14:00
Glamsbjerg IF Næsby BK Glamsbjerg Stadion
8
-
0
969852
on
12-10 2022
Kl. 17:15
Aarup Otterup Bold- og Idrætsklub Scankab Arena i Aarup
1
-
3
969849 on
12-10 2022
Kl. 18:30
Assens FC Glamsbjerg IF REMA 1000 Stadion - Assens
Udehold taberdømt
969837
to
13-10 2022
Kl. 17:45
Næsby BK Strib IF ALPI Arena Næsby
5
-
1
969848
15-10 2022
Kl. 10:00
KRFK/Skamby Næsby BK Krogsbølle Stadion
10
-
2
969850
15-10 2022
Kl. 11:00
Boldklubben Marienlyst Strib IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
Hjemmehold taberdømt
969851
15-10 2022
Kl. 11:00
Dalum IF ØB Rema 1000 Park - Dalum
Hjemmehold taberdømt
969854
22-10 2022
Kl. 10:00
Strib IF Dalum IF Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
5
969855
22-10 2022
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF Boldklubben Marienlyst Glamsbjerg Stadion
Udehold taberdømt
969853
23-10 2022
Kl. 11:00
ØB Aarup ØB.s Anlæg
1
-
2
969858
23-10 2022
Kl. 11:00
NØFF Otterup Bold- og Idrætsklub ALBANI Kerteminde Stadion
0
-
8
969857
23-10 2022
Kl. 13:00
SSV Højfyn Næsby BK Albani Arena Skalbjerg
5
-
3
969856
ma
24-10 2022
Kl. 18:30
KRFK/Skamby Assens FC Krogsbølle Stadion
4
-
1
969847 to
27-10 2022
Kl. 18:00
SSV Højfyn NØFF Albani Arena Skalbjerg
Udehold taberdømt
969861 fr
28-10 2022
Kl. 18:00
Boldklubben Marienlyst KRFK/Skamby Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
Hjemmehold taberdømt
969859
30-10 2022
Kl. 10:00
Næsby BK NØFF ALPI Arena Næsby
Udehold taberdømt
969862
30-10 2022
Kl. 11:00
Dalum IF Glamsbjerg IF Rema 1000 Park - Dalum
0
-
3
969864
30-10 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub ØB Intersport Arena Otterup
2
-
2
969863
30-10 2022
Kl. 13:00
Aarup Strib IF Scankab Arena i Aarup
2
-
0
969860
30-10 2022
Kl. 13:00
Assens FC SSV Højfyn REMA 1000 Stadion - Assens
1
-
1
969778
06-11 2022
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF NØFF Glamsbjerg Stadion
9
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
270922: Marienlyst trukket

Log ind