|
269134
|
on10-08 2022
|
19:30
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
269139
|
lø13-08 2022
|
11:15
|
|
|
|
|
|
|
|
269137
|
sø14-08 2022
|
13:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
|
269142
|
fr19-08 2022
|
19:00
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
269141
|
sø21-08 2022
|
14:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
269140
|
sø21-08 2022
|
16:30
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
269147
|
to25-08 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
269146
|
lø27-08 2022
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
269145
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
HHT
|
|
|
269144
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
269151
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
269149
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
269148
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
269150
|
sø04-09 2022
|
16:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
269133
|
on07-09 2022
|
19:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
269135
|
to08-09 2022
|
19:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
269154
|
lø10-09 2022
|
11:15
|
|
|
|
|
|
|
269153
|
sø11-09 2022
|
11:00
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
269155
|
sø11-09 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
269132
|
ma12-09 2022
|
18:30
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
269143
|
on14-09 2022
|
19:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
269157
|
on14-09 2022
|
19:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
269159
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
269156
|
sø18-09 2022
|
13:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
269158
|
sø18-09 2022
|
13:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
269152
|
to22-09 2022
|
18:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
269160
|
lø24-09 2022
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
269161
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
269163
|
sø25-09 2022
|
13:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
|
|
269166
|
ti27-09 2022
|
18:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
269162
|
on28-09 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
269165
|
sø02-10 2022
|
11:00
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
269167
|
sø02-10 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
269164
|
sø02-10 2022
|
14:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
269171
|
fr07-10 2022
|
19:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
269168
|
lø08-10 2022
|
11:15
|
|
|
|
|
|
|
269170
|
sø09-10 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
269169
|
sø09-10 2022
|
14:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
|
|
269175
|
to13-10 2022
|
19:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
269174
|
fr14-10 2022
|
18:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
|
|
269172
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
269136
|
lø22-10 2022
|
14:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
269138
|
sø23-10 2022
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
269177
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
|
|
269178
|
sø30-10 2022
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
269179
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
269176
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
|
|
269180
|
lø05-11 2022
|
11:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
269181
|
lø05-11 2022
|
12:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
269182
|
lø05-11 2022
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
269183
|
sø06-11 2022
|
14:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
269173
|
on09-11 2022
|
19:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
269187
|
sø13-11 2022
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
269185
|
sø13-11 2022
|
12:30
|
|
|
|
|
|
|
269186
|
sø13-11 2022
|
13:00
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
|
|
269184
|
sø13-11 2022
|
14:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
Pulje 455 og 456 administreres af DBU Jylland.
Se ombrydningen forår 2023 her.
6/7: Dalum udtrådt
120822. SFB udtrådt
120822: Nyborg indtrådt
150822: Spangsbjerg udtrådt