U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
351243
21-08 2022
13:00 OKS Oversidder OKSON-Park
21. aug 2022
13:00
OKS
Oversidder
350839
21-08 2022
15:15 OB B 1909 OB-Ådalen
HHT
21. aug 2022
15:15
OB
B 1909
HHT
350845
21-08 2022
16:00 Oversidder Årslev BK
21. aug 2022
16:00
Oversidder
Årslev BK
351242
ma22-08 2022
18:30 Oversidder Højby S & G
22. aug 2022
18:30
Oversidder
Højby S & G
351286
on24-08 2022
18:00 B 1909 OKS 3F Gillested Park
1
-
5
24. aug 2022
18:00
B 1909
1
OKS
5
353855
on24-08 2022
18:30 Tåsinge f. B. OB SEF Energi Arena - Tåsinge
UHT
24. aug 2022
18:30
Tåsinge f. B.
OB
UHT
351273
on24-08 2022
18:30 Årslev BK Langeskov IF Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
4
-
1
24. aug 2022
18:30
Årslev BK
4
Langeskov IF
1
351276
on24-08 2022
18:30 Højby S & G Oversidder Müller Autotech Arena Højby
24. aug 2022
18:30
Højby S & G
Oversidder
351271
to25-08 2022
18:30 Oversidder Oversidder
25. aug 2022
18:30
Oversidder
Oversidder
363470
28-08 2022
14:00 Hospitalets FK OB Hospitalets anlæg
UHT
28. aug 2022
14:00
Hospitalets FK
OB
UHT
363474
28-08 2022
15:00 Dalum IF Årslev BK Rema 1000 Park - Dalum
2
-
2
28. aug 2022
15:00
Dalum IF
2
Årslev BK
2
363475
28-08 2022
16:00 Oversidder Oversidder
28. aug 2022
16:00
Oversidder
Oversidder
363477
28-08 2022
18:00 OKS Tåsinge f. B. OKSON-Park
UHT
28. aug 2022
18:00
OKS
Tåsinge f. B.
UHT
353859
ma29-08 2022
18:30 Langeskov IF Højby S & G Langeskov Stadion
1
-
2
29. aug 2022
18:30
Langeskov IF
1
Højby S & G
2
363513
on31-08 2022
18:30 Årslev BK Hospitalets FK Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
5
31. aug 2022
18:30
Årslev BK
2
Hospitalets FK
5
363476
to01-09 2022
18:00 B 1909 Oversidder 3F Gillested Park
01. sep 2022
18:00
B 1909
Oversidder
363478
to01-09 2022
18:30 Oversidder Langeskov IF
01. sep 2022
18:30
Oversidder
Langeskov IF
363515
03-09 2022
11:00 B 1909 Oversidder 3F Gillested Park
03. sep 2022
11:00
B 1909
Oversidder
363516
04-09 2022
13:00 Tåsinge f. B. Oversidder SEF Energi Arena - Tåsinge
04. sep 2022
13:00
Tåsinge f. B.
Oversidder
363479
04-09 2022
15:15 OB OKS OB-Ådalen
3
-
0
04. sep 2022
15:15
OB
3
OKS
0
351272
on07-09 2022
18:30 Dalum IF Hospitalets FK Rema 1000 Park - Dalum
1
-
2
07. sep 2022
18:30
Dalum IF
1
Hospitalets FK
2
366466
10-09 2022
12:00 Årslev BK Højby S & G Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
2
10. sep 2022
12:00
Årslev BK
1
Højby S & G
2
363991
11-09 2022
15:00 Dalum IF Oversidder Rema 1000 Park - Dalum
11. sep 2022
15:00
Dalum IF
Oversidder
363992
11-09 2022
16:00 Oversidder Tåsinge f. B.
11. sep 2022
16:00
Oversidder
Tåsinge f. B.
363519
11-09 2022
17:00 Hospitalets FK OKS Hospitalets anlæg
4
-
4
11. sep 2022
17:00
Hospitalets FK
4
OKS
4
366467
ma12-09 2022
18:30 Oversidder OB
12. sep 2022
18:30
Oversidder
OB
363514
on14-09 2022
18:00 Højby S & G Dalum IF Müller Autotech Arena Højby
4
-
1
14. sep 2022
18:00
Højby S & G
4
Dalum IF
1
363517
on14-09 2022
18:15 Langeskov IF B 1909 Langeskov Stadion
6
-
0
14. sep 2022
18:15
Langeskov IF
6
B 1909
0
366471
fr16-09 2022
18:30 OKS Oversidder OKSON-Park
16. sep 2022
18:30
OKS
Oversidder
366472
17-09 2022
11:00 B 1909 Dalum IF 3F Gillested Park
0
-
5
17. sep 2022
11:00
B 1909
0
Dalum IF
5
366473
18-09 2022
11:00 Tåsinge f. B. Langeskov IF SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
3
18. sep 2022
11:00
Tåsinge f. B.
3
Langeskov IF
3
366470
18-09 2022
13:00 Højby S & G Hospitalets FK Müller Autotech Arena Højby
4
-
0
18. sep 2022
13:00
Højby S & G
4
Hospitalets FK
0
366468
18-09 2022
15:00 Oversidder Årslev BK
18. sep 2022
15:00
Oversidder
Årslev BK
366469
18-09 2022
15:15 OB Oversidder OB-Ådalen
18. sep 2022
15:15
OB
Oversidder
366478
on21-09 2022
18:30 Årslev BK B 1909 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
UHT
21. sep 2022
18:30
Årslev BK
B 1909
UHT
366476
24-09 2022
15:00 Dalum IF Tåsinge f. B. Rema 1000 Park - Dalum
5
-
0
24. sep 2022
15:00
Dalum IF
5
Tåsinge f. B.
0
366479
25-09 2022
12:00 Højby S & G Oversidder Müller Autotech Arena Højby
25. sep 2022
12:00
Højby S & G
Oversidder
366477
25-09 2022
16:00 Oversidder OKS
25. sep 2022
16:00
Oversidder
OKS
366474
ma26-09 2022
19:00 Langeskov IF OB Langeskov Kunstgræsbane
4
-
3
26. sep 2022
19:00
Langeskov IF
4
OB
3
366475
to29-09 2022
19:15 Hospitalets FK Oversidder MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
29. sep 2022
19:15
Hospitalets FK
Oversidder
366929
01-10 2022
11:00 B 1909 Højby S & G 3F Gillested Park
HHT
01. okt 2022
11:00
B 1909
Højby S & G
HHT
366928
01-10 2022
17:00 OKS Langeskov IF OKSON-Park
0
-
6
01. okt 2022
17:00
OKS
0
Langeskov IF
6
366914
02-10 2022
15:00 Oversidder Hospitalets FK
02. okt 2022
15:00
Oversidder
Hospitalets FK
366915
02-10 2022
15:15 OB Dalum IF OB-Ådalen
2
-
9
02. okt 2022
15:15
OB
2
Dalum IF
9
366927
ma03-10 2022
18:30 Oversidder Oversidder
03. okt 2022
18:30
Oversidder
Oversidder
367707
on05-10 2022
18:30 Langeskov IF Hospitalets FK Langeskov Kunstgræsbane
4
-
0
05. okt 2022
18:30
Langeskov IF
4
Hospitalets FK
0
366934
08-10 2022
11:00 Dalum IF OKS Rema 1000 Park - Dalum
0
-
0
08. okt 2022
11:00
Dalum IF
0
OKS
0
366933
09-10 2022
Hospitalets FK Oversidder Hospitalets anlæg
09. okt 2022
Hospitalets FK
Oversidder
367699
09-10 2022
12:00 Højby S & G Tåsinge f. B. Müller Autotech Arena Højby
1
-
0
09. okt 2022
12:00
Højby S & G
1
Tåsinge f. B.
0
366931
09-10 2022
15:00 Oversidder B 1909
09. okt 2022
15:00
Oversidder
B 1909
366932
ma10-10 2022
19:00 Langeskov IF Oversidder Langeskov Kunstgræsbane
10. okt 2022
19:00
Langeskov IF
Oversidder
366930
on12-10 2022
19:30 Tåsinge f. B. Årslev BK SEF Energi Arena - Tåsinge
1
-
3
12. okt 2022
19:30
Tåsinge f. B.
1
Årslev BK
3
367705
16-10 2022
13:00 Tåsinge f. B. Oversidder SEF Energi Arena - Tåsinge
16. okt 2022
13:00
Tåsinge f. B.
Oversidder
367701
16-10 2022
14:00 Hospitalets FK B 1909 Hospitalets anlæg
UHT
16. okt 2022
14:00
Hospitalets FK
B 1909
UHT
367700
16-10 2022
15:30 OB Højby S & G OB-Ådalen
3
-
0
16. okt 2022
15:30
OB
3
Højby S & G
0
367702
16-10 2022
16:00 Oversidder Langeskov IF
16. okt 2022
16:00
Oversidder
Langeskov IF
367703
ma17-10 2022
18:30 Oversidder Dalum IF
17. okt 2022
18:30
Oversidder
Dalum IF
367698
22-10 2022
14:00 Årslev BK OB Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
2
-
0
22. okt 2022
14:00
Årslev BK
2
OB
0
350840
fr28-10 2022
18:30 Langeskov IF Dalum IF Langeskov Stadion
2
-
0
28. okt 2022
18:30
Langeskov IF
2
Dalum IF
0
367708
29-10 2022
13:00 Dalum IF Oversidder Rema 1000 Park - Dalum
29. okt 2022
13:00
Dalum IF
Oversidder
367709
29-10 2022
13:00 Årslev BK Oversidder Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
29. okt 2022
13:00
Årslev BK
Oversidder
367710
30-10 2022
11:00 Højby S & G OKS Müller Autotech Arena Højby
5
-
1
30. okt 2022
11:00
Højby S & G
5
OKS
1
367739
30-10 2022
11:00 B 1909 Tåsinge f. B. 3F Gillested Park
UHT
30. okt 2022
11:00
B 1909
Tåsinge f. B.
UHT
367706
30-10 2022
15:00 Oversidder OB
30. okt 2022
15:00
Oversidder
OB
350841
05-11 2022
13:00 Hospitalets FK Tåsinge f. B. Hospitalets anlæg
UHT
05. nov 2022
13:00
Hospitalets FK
Tåsinge f. B.
UHT
367704
06-11 2022
16:00 OKS Årslev BK OKSON-Park
2
-
2
06. nov 2022
16:00
OKS
2
Årslev BK
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

10.08.22: FC Broby trukket.
19.08.22: Posten udtrådt. 
19.08.22: SFF 2015 udtrådt. 
30.09.22: Assens FC udtrådt

 

Log ind