Kvinde 7M A/B - Efterår 2022 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
447190
to25-08 2022
18:45 Oversidder Thurø BK af 1920
25. aug 2022
18:45
Oversidder
Thurø BK af 1920
447191
to25-08 2022
19:00 Morud IF Ubberud IF MORUD VVS-EL STADION
2
-
6
25. aug 2022
19:00
Morud IF
2
Ubberud IF
6
447189
ma29-08 2022
19:00 Ore/Bogense KFUM.s BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
0
-
7
29. aug 2022
19:00
Ore/Bogense
0
KFUM.s BK
7
447193
on31-08 2022
18:30 Thurø BK af 1920 Morud IF Thurø Stadion
UHT
31. aug 2022
18:30
Thurø BK af 1920
Morud IF
UHT
447192
04-09 2022
12:00 KFUM.s BK Ubberud IF KFUM-parken
7
-
1
04. sep 2022
12:00
KFUM.s BK
7
Ubberud IF
1
447194
ma05-09 2022
19:00 Ore/Bogense Oversidder Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
05. sep 2022
19:00
Ore/Bogense
Oversidder
447195
to08-09 2022
18:30 Oversidder KFUM.s BK
08. sep 2022
18:30
Oversidder
KFUM.s BK
447197
ma12-09 2022
18:30 Ubberud IF Thurø BK af 1920 Kok & Vin Park (Ubberud)
0
-
3
12. sep 2022
18:30
Ubberud IF
0
Thurø BK af 1920
3
447196
ma12-09 2022
19:00 Morud IF Ore/Bogense MORUD VVS-EL STADION
4
-
2
12. sep 2022
19:00
Morud IF
4
Ore/Bogense
2
447200
to15-09 2022
18:30 Oversidder Morud IF
15. sep 2022
18:30
Oversidder
Morud IF
447198
18-09 2022
13:00 KFUM.s BK Thurø BK af 1920 KFUM-parken
5
-
1
18. sep 2022
13:00
KFUM.s BK
5
Thurø BK af 1920
1
447199
on21-09 2022
19:00 Ore/Bogense Ubberud IF Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
4
-
5
21. sep 2022
19:00
Ore/Bogense
4
Ubberud IF
5
447202
ma26-09 2022
18:00 Ubberud IF Oversidder Kok & Vin Park (Ubberud)
26. sep 2022
18:00
Ubberud IF
Oversidder
447201
ma26-09 2022
19:00 Morud IF KFUM.s BK MORUD VVS-EL STADION
0
-
11
26. sep 2022
19:00
Morud IF
0
KFUM.s BK
11
447203
on28-09 2022
19:00 Thurø BK af 1920 Ore/Bogense Thurø Stadion
1
-
2
28. sep 2022
19:00
Thurø BK af 1920
1
Ore/Bogense
2
447206
01-10 2022
11:00 Ubberud IF Morud IF Kok & Vin Park (Ubberud)
6
-
2
01. okt 2022
11:00
Ubberud IF
6
Morud IF
2
447204
02-10 2022
12:00 KFUM.s BK Ore/Bogense KFUM-parken
7
-
4
02. okt 2022
12:00
KFUM.s BK
7
Ore/Bogense
4
447205
ma03-10 2022
18:30 Thurø BK af 1920 Oversidder Thurø Stadion
03. okt 2022
18:30
Thurø BK af 1920
Oversidder
447207
08-10 2022
11:00 Ubberud IF KFUM.s BK Kok & Vin Park (Ubberud)
1
-
4
08. okt 2022
11:00
Ubberud IF
1
KFUM.s BK
4
447209
09-10 2022
12:00 Oversidder Ore/Bogense
09. okt 2022
12:00
Oversidder
Ore/Bogense
447208
ma10-10 2022
19:00 Thurø BK af 1920 Morud IF Thurø Stadion
UHT
10. okt 2022
19:00
Thurø BK af 1920
Morud IF
UHT
447212
on12-10 2022
18:30 Thurø BK af 1920 Ubberud IF Thurø Stadion
7
-
2
12. okt 2022
18:30
Thurø BK af 1920
7
Ubberud IF
2
447210
16-10 2022
13:00 KFUM.s BK Oversidder KFUM-parken
16. okt 2022
13:00
KFUM.s BK
Oversidder
447211
ma17-10 2022
19:00 Ore/Bogense Morud IF Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
2
-
1
17. okt 2022
19:00
Ore/Bogense
2
Morud IF
1
447214
22-10 2022
11:00 Ubberud IF Ore/Bogense Kok & Vin Park (Ubberud)
3
-
0
22. okt 2022
11:00
Ubberud IF
3
Ore/Bogense
0
447215
ma24-10 2022
19:00 Morud IF Oversidder MORUD VVS-EL STADION
24. okt 2022
19:00
Morud IF
Oversidder
447213
on26-10 2022
18:30 Thurø BK af 1920 KFUM.s BK Thurø Stadion
1
-
7
26. okt 2022
18:30
Thurø BK af 1920
1
KFUM.s BK
7
447216
30-10 2022
13:00 KFUM.s BK Morud IF KFUM-parken
UHT
30. okt 2022
13:00
KFUM.s BK
Morud IF
UHT
447217
30-10 2022
13:00 Oversidder Ubberud IF
30. okt 2022
13:00
Oversidder
Ubberud IF
447218
ma31-10 2022
19:00 Ore/Bogense Thurø BK af 1920 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
3
-
5
31. okt 2022
19:00
Ore/Bogense
3
Thurø BK af 1920
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

12.08.22: Agedrup-Bullerup og NØFF trukket. Nyt kampprogram dannet.

26.08.22. B1909 trukket.

 

Log ind