MENU

Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M), Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
416860
20-08 2022
Kl. 10:30
Vindinge BK Kullerup/Refsvindinge IF Vindinge Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
416859
21-08 2022
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
417177
21-08 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK Aunslev IF ALBANI Kerteminde Stadion
3
-
2
416861
21-08 2022
Kl. 15:00
Chang (2) KR 70 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
2
416862 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
FC Broby (2) Højby S & G FC Broby Arena
Udehold taberdømt
417178
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Søllinge Sport og Fritid Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) Søllinge Skole
1
-
5
417180
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
Aunslev IF Søllinge Sport og Fritid Aunslev Stadion
8
-
0
417179
27-08 2022
Kl. 13:00
Oversidder Vindinge BK
446365
28-08 2022
Kl.
Oversidder Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2)
424473
28-08 2022
Kl. 12:00
Højby S & G Kerteminde BK Müller Autotech Arena Højby
1
-
3
446364
28-08 2022
Kl. 15:00
Kullerup/Refsvindinge IF Chang (2) Juulskovskolen
3
-
1
424474
ma
29-08 2022
Kl. 19:00
KR 70 FC Broby (2) Nymarkshallen
1
-
4
446366 to
01-09 2022
Kl. 18:30
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
446371
04-09 2022
Kl. 13:00
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) Aunslev IF Allested-Vejle Fritidscenter
2
-
3
446369
04-09 2022
Kl. 14:00
Kerteminde BK KR 70 ALBANI Kerteminde Stadion
6
-
0
446367
04-09 2022
Kl. 15:00
Chang (2) Oversidder Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
446368
ma
05-09 2022
Kl. 19:00
FC Broby (2) Kullerup/Refsvindinge IF FC Broby Arena
2
-
4
446370
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Søllinge Sport og Fritid Højby S & G Søllinge Skole
1
-
3
446372 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder FC Broby (2)
446373
10-09 2022
Kl. 13:30
Vindinge BK Chang (2) Vindinge Sportsplads
3
-
6
446377
11-09 2022
Kl.
Oversidder Aunslev IF
446374
11-09 2022
Kl. 13:00
Højby S & G Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) Müller Autotech Arena Højby
1
-
4
446376
11-09 2022
Kl. 13:00
Kullerup/Refsvindinge IF Kerteminde BK Juulskovskolen
1
-
7
446375
ma
12-09 2022
Kl. 18:15
KR 70 Søllinge Sport og Fritid Nymarkshallen
0
-
0
446426
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Aunslev IF Højby S & G Aunslev Stadion
6
-
6
446381
17-09 2022
Kl. 11:00
Søllinge Sport og Fritid Kullerup/Refsvindinge IF Søllinge Skole
2
-
4
446378
18-09 2022
Kl.
Chang (2) Oversidder Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
446380
18-09 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK Oversidder ALBANI Kerteminde Stadion
446425
18-09 2022
Kl. 15:00
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) KR 70 Carl Nielsen Hallen
4
-
3
446379
ma
19-09 2022
Kl. 19:00
FC Broby (2) Vindinge BK FC Broby Arena
3
-
5
447554
24-09 2022
Kl. 15:00
KR 70 Aunslev IF Nymarkshallen
0
-
5
447556
25-09 2022
Kl.
Oversidder Højby S & G
447555
25-09 2022
Kl. 11:00
Kullerup/Refsvindinge IF Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) Juulskovskolen
0
-
6
446436
25-09 2022
Kl. 15:00
Oversidder Søllinge Sport og Fritid
447551
ma
26-09 2022
Kl. 18:45
Chang (2) FC Broby (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
3
-
2
447549
ti
27-09 2022
Kl. 19:00
Vindinge BK Kerteminde BK Vindinge Sportsplads
1
-
11
447565
02-10 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK Chang (2) ALBANI Kerteminde Stadion
Udehold taberdømt
448056
02-10 2022
Kl. 13:00
Højby S & G KR 70 Müller Autotech Arena Højby
Hjemmehold taberdømt
448036
02-10 2022
Kl. 13:00
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) Oversidder Allested-Vejle Fritidscenter
448037
02-10 2022
Kl. 15:00
Aunslev IF Kullerup/Refsvindinge IF Aunslev Stadion
4
-
2
448035
02-10 2022
Kl. 16:00
Søllinge Sport og Fritid Vindinge BK Søllinge Skole
0
-
5
447557
ma
03-10 2022
Kl. 19:00
FC Broby (2) Oversidder FC Broby Arena
448059
fr
07-10 2022
Kl. 18:15
Chang (2) Søllinge Sport og Fritid Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
0
448062
09-10 2022
Kl.
Oversidder KR 70
448058
09-10 2022
Kl. 11:30
Vindinge BK Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) Vindinge Sportsplads
2
-
7
448061
09-10 2022
Kl. 13:00
Kullerup/Refsvindinge IF Højby S & G Juulskovskolen
1
-
6
448057
09-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Aunslev IF
448060 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
FC Broby (2) Kerteminde BK FC Broby Arena
0
-
4
448064
15-10 2022
Kl. 11:00
Søllinge Sport og Fritid FC Broby (2) Søllinge Skole
2
-
1
448066
15-10 2022
Kl. 13:00
Aunslev IF Vindinge BK Aunslev Stadion
Udehold taberdømt
448063
16-10 2022
Kl.
Kerteminde BK Oversidder ALBANI Kerteminde Stadion
448065
16-10 2022
Kl. 13:00
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) Chang (2) Allested-Vejle Fritidscenter
4
-
1
448067
16-10 2022
Kl. 13:00
Højby S & G Oversidder Müller Autotech Arena Højby
448068
16-10 2022
Kl. 14:00
KR 70 Kullerup/Refsvindinge IF Nymarkshallen
Udehold taberdømt
448071
fr
21-10 2022
Kl. 18:15
Chang (2) Aunslev IF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
4
448069
22-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder KR 70
448074
23-10 2022
Kl.
Oversidder Kullerup/Refsvindinge IF
448070
23-10 2022
Kl. 13:00
Vindinge BK Højby S & G Vindinge Sportsplads
2
-
6
448073
23-10 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK Søllinge Sport og Fritid ALBANI Kerteminde Stadion
Udehold taberdømt
448072
ma
24-10 2022
Kl. 19:00
FC Broby (2) Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) FC Broby Arena
0
-
2
448077
29-10 2022
Kl. 14:00
Aunslev IF FC Broby (2) Aunslev Stadion
1
-
2
448079
29-10 2022
Kl. 14:00
KR 70 Vindinge BK Nymarkshallen
2
-
2
448075
30-10 2022
Kl.
Søllinge Sport og Fritid Oversidder Søllinge Skole
448080
30-10 2022
Kl. 11:00
Kullerup/Refsvindinge IF Oversidder Juulskovskolen
448076
30-10 2022
Kl. 13:00
Allested-Vejle/Nr. Lyndelse/Søby FC (2) Kerteminde BK Carl Nielsen Hallen
4
-
1
448078
30-10 2022
Kl. 13:00
Højby S & G Chang (2) Müller Autotech Arena Højby
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

08.07.22: Birkende BK (1) overført til Serie 3.

11.07.22: Kerteminde BK tilmeldt.

09.08.22: Holluf Pile/Fraugde GIF trukket.

10.08.22: FC Broby (2) tilmeldt.

26.08.22: B1913 (3) trukket.

 

Log ind