Herre S3 - Efterår 2022, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
804375
fr19-08 2022
18:45 B1913 (1) Langeskov IF Campus Road
2
-
4
19. aug 2022
18:45
B1913 (1)
2
Langeskov IF
4
804376
fr19-08 2022
18:45 Posten (4) Åsum IF BK Posten Park
UHT
19. aug 2022
18:45
Posten (4)
Åsum IF
UHT
804378
fr19-08 2022
18:45 Agedrup-Bullerup BK Nyborg G & IF Agedrup Skole
3
-
3
19. aug 2022
18:45
Agedrup-Bullerup BK
3
Nyborg G & IF
3
804374
20-08 2022
15:00 Oversidder Ringe BK
20. aug 2022
15:00
Oversidder
Ringe BK
804377
20-08 2022
15:00 Langtved SG & IF Tårup IF Langtved Stadion
0
-
1
20. aug 2022
15:00
Langtved SG & IF
0
Tårup IF
1
804373
ti23-08 2022
18:45 SUB Ullerslev OKS (2) Skellerup Sportsplads
0
-
13
23. aug 2022
18:45
SUB Ullerslev
0
OKS (2)
13
804381
fr26-08 2022
18:45 Åsum IF Langtved SG & IF Aasum Sportsplads
1
-
3
26. aug 2022
18:45
Åsum IF
1
Langtved SG & IF
3
804382
fr26-08 2022
18:45 Langeskov IF Posten (4) Langeskov Stadion
1
-
2
26. aug 2022
18:45
Langeskov IF
1
Posten (4)
2
804383
fr26-08 2022
18:45 Ringe BK B1913 (1) OK Arena Ringe
1
-
4
26. aug 2022
18:45
Ringe BK
1
B1913 (1)
4
804384
fr26-08 2022
18:45 OKS (2) Nyborg G & IF OKSON-Park
4
-
2
26. aug 2022
18:45
OKS (2)
4
Nyborg G & IF
2
804379
27-08 2022
15:00 SUB Ullerslev Oversidder Skellerup Sportsplads
27. aug 2022
15:00
SUB Ullerslev
Oversidder
804380
27-08 2022
15:00 Tårup IF Agedrup-Bullerup BK Frørup Andelskasse Arena
1
-
4
27. aug 2022
15:00
Tårup IF
1
Agedrup-Bullerup BK
4
804389
fr02-09 2022
18:30 Agedrup-Bullerup BK Åsum IF Agedrup Skole
11
-
0
02. sep 2022
18:30
Agedrup-Bullerup BK
11
Åsum IF
0
804390
fr02-09 2022
18:30 Nyborg G & IF Tårup IF Idrætscenter Nyborg
3
-
3
02. sep 2022
18:30
Nyborg G & IF
3
Tårup IF
3
804385
04-09 2022
11:00 Oversidder OKS (2)
04. sep 2022
11:00
Oversidder
OKS (2)
804386
04-09 2022
11:00 B1913 (1) SUB Ullerslev Campus Road
6
-
4
04. sep 2022
11:00
B1913 (1)
6
SUB Ullerslev
4
804387
04-09 2022
11:00 Posten (4) Ringe BK BK Posten Park
0
-
1
04. sep 2022
11:00
Posten (4)
0
Ringe BK
1
804388
04-09 2022
11:00 Langtved SG & IF Langeskov IF Langtved Stadion
0
-
4
04. sep 2022
11:00
Langtved SG & IF
0
Langeskov IF
4
804393
fr09-09 2022
18:15 Åsum IF Nyborg G & IF Aasum Sportsplads
4
-
3
09. sep 2022
18:15
Åsum IF
4
Nyborg G & IF
3
804396
fr09-09 2022
18:30 Tårup IF OKS (2) Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
8
-
2
09. sep 2022
18:30
Tårup IF
8
OKS (2)
2
804391
11-09 2022
11:00 SUB Ullerslev Posten (4) Skellerup Sportsplads
HHT
11. sep 2022
11:00
SUB Ullerslev
Posten (4)
HHT
804392
11-09 2022
11:00 Oversidder B1913 (1)
11. sep 2022
11:00
Oversidder
B1913 (1)
804394
11-09 2022
11:00 Langeskov IF Agedrup-Bullerup BK Langeskov Stadion
3
-
6
11. sep 2022
11:00
Langeskov IF
3
Agedrup-Bullerup BK
6
804395
11-09 2022
11:00 Ringe BK Langtved SG & IF OK Arena Ringe
4
-
0
11. sep 2022
11:00
Ringe BK
4
Langtved SG & IF
0
804492
fr16-09 2022
18:30 Tårup IF Åsum IF Frørup Andelskasse Arena
3
-
0
16. sep 2022
18:30
Tårup IF
3
Åsum IF
0
804398
17-09 2022
15:00 Posten (4) Oversidder BK Posten Park
17. sep 2022
15:00
Posten (4)
Oversidder
804399
17-09 2022
15:00 Langtved SG & IF SUB Ullerslev Langtved Stadion
2
-
0
17. sep 2022
15:00
Langtved SG & IF
2
SUB Ullerslev
0
804400
17-09 2022
15:00 Agedrup-Bullerup BK Ringe BK Agedrup Skole
9
-
0
17. sep 2022
15:00
Agedrup-Bullerup BK
9
Ringe BK
0
804491
17-09 2022
15:00 Nyborg G & IF Langeskov IF Idrætscenter Nyborg
2
-
0
17. sep 2022
15:00
Nyborg G & IF
2
Langeskov IF
0
804397
to22-09 2022
17:45 B1913 (1) OKS (2) Campus Road
4
-
2
22. sep 2022
17:45
B1913 (1)
4
OKS (2)
2
804496
to22-09 2022
18:30 Langeskov IF Tårup IF Langeskov Stadion
1
-
3
22. sep 2022
18:30
Langeskov IF
1
Tårup IF
3
804495
24-09 2022
13:00 B1913 (1) Posten (4) Campus Road
1
-
1
24. sep 2022
13:00
B1913 (1)
1
Posten (4)
1
804497
24-09 2022
15:00 Ringe BK Nyborg G & IF OK Arena Ringe
4
-
4
24. sep 2022
15:00
Ringe BK
4
Nyborg G & IF
4
804498
24-09 2022
15:00 OKS (2) Åsum IF OKSON-Park
HHT
24. sep 2022
15:00
OKS (2)
Åsum IF
HHT
804493
24-09 2022
15:00 SUB Ullerslev Agedrup-Bullerup BK Skellerup Sportsplads
HHT
24. sep 2022
15:00
SUB Ullerslev
Agedrup-Bullerup BK
HHT
804494
24-09 2022
15:00 Oversidder Langtved SG & IF
24. sep 2022
15:00
Oversidder
Langtved SG & IF
804502
01-10 2022
15:00 Nyborg G & IF SUB Ullerslev Idrætscenter Nyborg
12
-
1
01. okt 2022
15:00
Nyborg G & IF
12
SUB Ullerslev
1
804499
02-10 2022
11:00 Posten (4) OKS (2) BK Posten Park
3
-
3
02. okt 2022
11:00
Posten (4)
3
OKS (2)
3
804500
02-10 2022
11:00 Langtved SG & IF B1913 (1) Langtved Stadion
3
-
1
02. okt 2022
11:00
Langtved SG & IF
3
B1913 (1)
1
804501
02-10 2022
11:00 Agedrup-Bullerup BK Oversidder Agedrup Skole
02. okt 2022
11:00
Agedrup-Bullerup BK
Oversidder
804503
02-10 2022
11:00 Tårup IF Ringe BK Frørup Andelskasse Arena
0
-
0
02. okt 2022
11:00
Tårup IF
0
Ringe BK
0
804504
02-10 2022
11:00 Åsum IF Langeskov IF Aasum Sportsplads
1
-
1
02. okt 2022
11:00
Åsum IF
1
Langeskov IF
1
804510
09-10 2022
10:00 OKS (2) Langeskov IF OKSON-Park
4
-
1
09. okt 2022
10:00
OKS (2)
4
Langeskov IF
1
804505
09-10 2022
11:00 SUB Ullerslev Tårup IF Skellerup Sportsplads
2
-
5
09. okt 2022
11:00
SUB Ullerslev
2
Tårup IF
5
804506
09-10 2022
11:00 Oversidder Nyborg G & IF
09. okt 2022
11:00
Oversidder
Nyborg G & IF
804507
09-10 2022
11:00 B1913 (1) Agedrup-Bullerup BK Campus Road
3
-
4
09. okt 2022
11:00
B1913 (1)
3
Agedrup-Bullerup BK
4
804508
09-10 2022
11:00 Posten (4) Langtved SG & IF BK Posten Park
1
-
3
09. okt 2022
11:00
Posten (4)
1
Langtved SG & IF
3
804509
09-10 2022
11:00 Ringe BK Åsum IF OK Arena Ringe
4
-
3
09. okt 2022
11:00
Ringe BK
4
Åsum IF
3
804516
to13-10 2022
18:30 Langeskov IF Ringe BK Langeskov Stadion
2
-
3
13. okt 2022
18:30
Langeskov IF
2
Ringe BK
3
804511
15-10 2022
15:00 Langtved SG & IF OKS (2) Langtved Stadion
UHT
15. okt 2022
15:00
Langtved SG & IF
OKS (2)
UHT
804512
15-10 2022
15:00 Agedrup-Bullerup BK Posten (4) Agedrup Skole
9
-
1
15. okt 2022
15:00
Agedrup-Bullerup BK
9
Posten (4)
1
804513
15-10 2022
15:00 Nyborg G & IF B1913 (1) Idrætscenter Nyborg
2
-
4
15. okt 2022
15:00
Nyborg G & IF
2
B1913 (1)
4
804514
15-10 2022
15:00 Tårup IF Oversidder Frørup Andelskasse Arena
15. okt 2022
15:00
Tårup IF
Oversidder
804515
16-10 2022
11:00 Åsum IF SUB Ullerslev Aasum Sportsplads
UHT
16. okt 2022
11:00
Åsum IF
SUB Ullerslev
UHT
804517
23-10 2022
11:00 SUB Ullerslev Langeskov IF Skellerup Sportsplads
1
-
2
23. okt 2022
11:00
SUB Ullerslev
1
Langeskov IF
2
804518
23-10 2022
11:00 Oversidder Åsum IF
23. okt 2022
11:00
Oversidder
Åsum IF
804519
23-10 2022
11:00 B1913 (1) Tårup IF Campus Road
1
-
1
23. okt 2022
11:00
B1913 (1)
1
Tårup IF
1
804520
23-10 2022
11:00 Posten (4) Nyborg G & IF BK Posten Park
UHT
23. okt 2022
11:00
Posten (4)
Nyborg G & IF
UHT
804521
23-10 2022
11:00 Langtved SG & IF Agedrup-Bullerup BK Langtved Stadion
2
-
1
23. okt 2022
11:00
Langtved SG & IF
2
Agedrup-Bullerup BK
1
804522
23-10 2022
11:00 OKS (2) Ringe BK OKSON-Park
1
-
0
23. okt 2022
11:00
OKS (2)
1
Ringe BK
0
804523
29-10 2022
13:00 Agedrup-Bullerup BK OKS (2) Agedrup Skole
3
-
3
29. okt 2022
13:00
Agedrup-Bullerup BK
3
OKS (2)
3
804524
29-10 2022
13:00 Nyborg G & IF Langtved SG & IF Idrætscenter Nyborg
2
-
2
29. okt 2022
13:00
Nyborg G & IF
2
Langtved SG & IF
2
804525
29-10 2022
13:00 Tårup IF Posten (4) Frørup Andelskasse Arena
2
-
2
29. okt 2022
13:00
Tårup IF
2
Posten (4)
2
804526
29-10 2022
13:00 Åsum IF B1913 (1) Aasum Sportsplads
1
-
3
29. okt 2022
13:00
Åsum IF
1
B1913 (1)
3
804527
29-10 2022
13:00 Langeskov IF Oversidder Langeskov Stadion
29. okt 2022
13:00
Langeskov IF
Oversidder
804528
ti01-11 2022
18:30 Ringe BK SUB Ullerslev OK Arena Ringe
5
-
3
01. nov 2022
18:30
Ringe BK
5
SUB Ullerslev
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

15.08.22: Ryslinge BK trukket.

 

Log ind