Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. aug 2022
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
0
FC Århus Syd
6
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
18:00
Ommersyssel IF
2
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
17:45
Hadsten SK
7
IF Trojka/Team Nørreå
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
11:15
Søften GF
0
Ommersyssel IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
1
Ommersyssel IF
7
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:00
FC Århus Syd
9
Randers Q
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
12:00
Randers Q
4
Hadsten SK
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
1
Søften GF
5
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
Ommersyssel IF
5
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
17:45
Hadsten SK
0
FC Århus Syd
6
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:45
FC Århus Syd
2
Ommersyssel IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:00
Randers Q
4
IF Trojka/Team Nørreå
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
17:00
Søften GF
Hadsten SK
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:00
Randers Q
Søften GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
17:45
Hadsten SK
0
Ommersyssel IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:00
FC Århus Syd
IF Trojka/Team Nørreå
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
17:00
Søften GF
2
Randers Q
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
18:00
Randers Q
0
FC Århus Syd
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
17:45
IF Trojka/Team Nørreå
1
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:00
Ommersyssel IF
0
Søften GF
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
FC Århus Syd
2
Søften GF
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
17:45
Hadsten SK
6
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:00
Søften GF
4
FC Århus Syd
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:00
Ommersyssel IF
4
IF Trojka/Team Nørreå
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:00
FC Århus Syd
4
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
18:00
Randers Q
0
Ommersyssel IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:00
Søften GF
2
IF Trojka/Team Nørreå
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
17:15
IF Trojka/Team Nørreå
2
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
17:45
Hadsten SK
0
Søften GF
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
18:00
Ommersyssel IF
0
FC Århus Syd
0
|
Bemærk! U13 Drenge og Piger ombrydes i uge 36. Seneste spilledag før ombrydning er torsdag d. 8. september.