MENU

U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
620092
13-08 2022
Kl. 09:00
Brøndby Strand IK Roskilde Boldklub Langbjergskolen
2
-
0
620095
13-08 2022
Kl. 09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Herstedøster IC Hedehusene Idrætspark
1
-
5
620091
13-08 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
3
-
1
620093
14-08 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
629378
ti
16-08 2022
Kl. 17:45
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
5
-
3
620096
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Såby Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Såby Stadion
3
-
1
620098 to
18-08 2022
Kl. 17:30
Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde Idrætspark
4
-
2
629372
21-08 2022
Kl. 10:00
Oversidder Brøndby Strand IK
635639
ti
23-08 2022
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Albertslund IF Fløng Idrætsanlæg
1
-
4
634097 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Såby Fodbold Brøndbyernes IF Såby Stadion
Udehold taberdømt
634370
27-08 2022
Kl. 09:00
Brøndby Strand IK Herstedøster IC Langbjergskolen
6
-
1
634098
27-08 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
644651
to
01-09 2022
Kl. 17:30
Roskilde Boldklub Såby Fodbold Roskilde Idrætspark
4
-
0
644157
03-09 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Fløng-Hedehusene Fodbold Brøndby Stadion
3
-
0
646299
04-09 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF Brøndby Strand IK Albertslund Stadion
0
-
4
648152
04-09 2022
Kl. 10:00
Herstedøster IC Greve Fodbold Herstedøster Stadion
4
-
1
646300
04-09 2022
Kl. 10:30
Oversidder FIF, Hillerød
654709
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Brøndby Strand IK Fløng Idrætsanlæg
2
-
7
649207 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Såby Fodbold Oversidder Såby Stadion
650093
10-09 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center
3
-
4
654707
10-09 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Roskilde Boldklub Brøndby Stadion
3
-
4
654708
10-09 2022
Kl. 10:00
FIF, Hillerød Herstedøster IC FIF-Stadion Kunstgræs
8
-
3
658043
to
15-09 2022
Kl. 17:30
Roskilde Boldklub Fløng-Hedehusene Fodbold Roskilde Idrætspark
4
-
2
658042
17-09 2022
Kl. 09:00
Brøndby Strand IK Greve Fodbold Langbjergskolen
5
-
2
658045
17-09 2022
Kl. 10:30
Oversidder Brøndbyernes IF
658044
18-09 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF FIF, Hillerød Albertslund Stadion
3
-
5
658496
18-09 2022
Kl. 10:00
Herstedøster IC Såby Fodbold Herstedøster Stadion
Udehold taberdømt
687906
ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Fodbold Fløng Idrætsanlæg
1
-
4
658629
on
21-09 2022
Kl. 17:45
Såby Fodbold Albertslund IF Såby Stadion
1
-
4
687905 on
21-09 2022
Kl. 18:00
FIF, Hillerød Brøndby Strand IK FIF-Stadion
1
-
2
682794
24-09 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion
4
-
4
685330
25-09 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Oversidder Roskilde Idrætspark
687910 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Oversidder Fløng Idrætsanlæg
687907 on
28-09 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold FIF, Hillerød Greve Idræts Center
0
-
2
687908
01-10 2022
Kl. 10:30
Brøndby Strand IK Såby Fodbold Langbjergskolen
8
-
1
687909
02-10 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
4
-
4
687911
02-10 2022
Kl. 10:00
Herstedøster IC Roskilde Boldklub Herstedøster Stadion
3
-
2
634861 ti
04-10 2022
Kl. 17:30
FIF, Hillerød Roskilde Boldklub FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
1
687912 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Såby Fodbold Greve Fodbold Såby Stadion
2
-
3
687948
to
06-10 2022
Kl. 17:00
Roskilde Boldklub Albertslund IF Roskilde Idrætspark
3
-
2
687913
08-10 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Brøndby Strand IK Brøndby Stadion
0
-
4
688012
08-10 2022
Kl. 11:15
Oversidder Herstedøster IC
687952
09-10 2022
Kl. 10:00
FIF, Hillerød Fløng-Hedehusene Fodbold FIF-Stadion
2
-
0
620094 on
12-10 2022
Kl. 18:00
FIF, Hillerød Såby Fodbold FIF-Stadion
7
-
1
620097
15-10 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF FIF, Hillerød Brøndby Stadion
0
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind