MENU

U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
703515 ma
08-08 2022
Kl. 18:00
RB 1906 Holbæk B&I Roskilde Idrætspark
0
-
9
703518 ti
09-08 2022
Kl. 18:00
Svinninge IF Greve Fodbold Svinninge Sportscenter
7
-
1
703516
13-08 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF Tølløse BK Albertslund Stadion
4
-
3
703519
13-08 2022
Kl. 10:00
Såby Fodbold Vallensbæk IF Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
6
703517
13-08 2022
Kl. 10:10
Fløng-Hedehusene Fodbold Nykøbing IF Hedehusene Idrætspark
9
-
1
703522 ma
15-08 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK RB 1906 Tølløse Stadion
5
-
0
703523 ma
15-08 2022
Kl. 18:00
Nykøbing IF Albertslund IF Kongeengen
Udehold taberdømt
703521 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I Svinninge IF Holbæk Sportsby
1
-
7
703524
to
18-08 2022
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Fløng-Hedehusene Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
2
-
2
703526 ti
23-08 2022
Kl. 17:30
RB 1906 Nykøbing IF Roskilde Idrætspark
4
-
3
703552 ti
23-08 2022
Kl. 18:00
Svinninge IF Tølløse BK Svinninge Sportscenter
8
-
2
703527
27-08 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF Vallensbæk IF Albertslund Stadion
1
-
12
703553
27-08 2022
Kl. 10:00
Såby Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
4
-
10
703525
28-08 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center
7
-
1
703557 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Nykøbing IF Svinninge IF Kongeengen
2
-
1
703555 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK Greve Fodbold Tølløse Stadion
1
-
4
703554 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Holbæk B&I Såby Fodbold Holbæk Sportsby
4
-
7
703556
03-09 2022
Kl. 10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Albertslund IF Hedehusene Idrætspark
13
-
0
703558
03-09 2022
Kl. 10:13
Vallensbæk IF RB 1906 Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
703520
03-09 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Såby Fodbold Greve Idræts Center
3
-
1
703562 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Svinninge IF Vallensbæk IF Svinninge Sportscenter
3
-
2
703560
on
07-09 2022
Kl. 18:00
RB 1906 Fløng-Hedehusene Fodbold Roskilde Idrætspark
1
-
15
703561 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Tølløse BK Holbæk Sportsby
1
-
7
703563
10-09 2022
Kl. 10:00
Såby Fodbold Albertslund IF Hvalsø ny Idrætsplads
5
-
2
703559
11-09 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Nykøbing IF Greve Idræts Center
5
-
1
703565 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK Såby Fodbold Tølløse Stadion
5
-
2
703567 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Nykøbing IF Holbæk B&I Kongeengen
1
-
3
703564
17-09 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF RB 1906 Albertslund Stadion
3
-
1
703566
17-09 2022
Kl. 10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Svinninge IF Hedehusene Idrætspark
9
-
2
703568
17-09 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
4
-
2
703609 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK Nykøbing IF Tølløse Stadion
1
-
2
703608 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Holbæk B&I Vallensbæk IF Holbæk Sportsby
0
-
1
703611
24-09 2022
Kl. 10:00
Såby Fodbold RB 1906 Hvalsø ny Idrætsplads
Udehold taberdømt
703569
25-09 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center
2
-
6
703610
25-09 2022
Kl. 15:00
Svinninge IF Albertslund IF Svinninge Sportscenter
2
-
1
703612
ti
27-09 2022
Kl. 17:30
RB 1906 Svinninge IF Roskilde Idrætspark
2
-
6
703613
01-10 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF Greve Fodbold Albertslund Stadion
3
-
4
703614
01-10 2022
Kl. 10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Holbæk B&I Hedehusene Idrætspark
12
-
0
703615
01-10 2022
Kl. 10:00
Såby Fodbold Nykøbing IF Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
3
703616
01-10 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Tølløse BK Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
703619
ma
03-10 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK Fløng-Hedehusene Fodbold Tølløse Stadion
2
-
3
703620 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Svinninge IF Såby Fodbold Svinninge Sportscenter
3
-
3
703621 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Nykøbing IF Vallensbæk IF Kongeengen
1
-
5
703618
08-10 2022
Kl. 10:00
Holbæk B&I Albertslund IF Holbæk Sportsby
2
-
10
703617
09-10 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold RB 1906 Greve Idræts Center
4
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind