U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
689893
on10-08 2022
19:00 Jyllinge FC Gladsaxe-Hero BK Spraglehøj Idrætsanlæg
6
-
1
10. aug 2022
19:00
Jyllinge FC
6
Gladsaxe-Hero BK
1
690109
to11-08 2022
18:00 Værløse BK Måløv BK Værløse Stadion
6
-
2
11. aug 2022
18:00
Værløse BK
6
Måløv BK
2
689892
13-08 2022
10:00 BFC Lundegården B. 1973, Herlev Skovmarkskolen
3
-
3
13. aug 2022
10:00
BFC Lundegården
3
B. 1973, Herlev
3
689891
13-08 2022
13:00 BK Friheden Glostrup Strandmarkens Fritidscenter
0
-
2
13. aug 2022
13:00
BK Friheden
0
Glostrup
2
690105
ma15-08 2022
17:45 Herstedøster IC Stenløse BK Herstedøster Stadion
3
-
3
15. aug 2022
17:45
Herstedøster IC
3
Stenløse BK
3
690110
on17-08 2022
18:00 Stenløse BK Værløse BK Stenløse Stadion
4
-
2
17. aug 2022
18:00
Stenløse BK
4
Værløse BK
2
690113
21-08 2022
10:00 Gladsaxe-Hero BK BFC Lundegården Gladsaxe Stadion
2
-
5
21. aug 2022
10:00
Gladsaxe-Hero BK
2
BFC Lundegården
5
690112
21-08 2022
10:30 B. 1973, Herlev BK Friheden Elverroad
2
-
2
21. aug 2022
10:30
B. 1973, Herlev
2
BK Friheden
2
690111
21-08 2022
11:00 Glostrup Herstedøster IC Østervangsbanerne
4
-
6
21. aug 2022
11:00
Glostrup
4
Herstedøster IC
6
690115
on24-08 2022
18:00 Stenløse BK Glostrup Stenløse Stadion
1
-
3
24. aug 2022
18:00
Stenløse BK
1
Glostrup
3
690118
to25-08 2022
17:45 Herstedøster IC B. 1973, Herlev Herstedøster Stadion
3
-
1
25. aug 2022
17:45
Herstedøster IC
3
B. 1973, Herlev
1
690119
to25-08 2022
18:00 Værløse BK Jyllinge FC Værløse Stadion
7
-
4
25. aug 2022
18:00
Værløse BK
7
Jyllinge FC
4
690117
27-08 2022
10:00 BFC Lundegården Måløv BK Skovmarkskolen
1
-
1
27. aug 2022
10:00
BFC Lundegården
1
Måløv BK
1
690116
27-08 2022
11:30 BK Friheden Gladsaxe-Hero BK Strandmarkens Fritidscenter
7
-
1
27. aug 2022
11:30
BK Friheden
7
Gladsaxe-Hero BK
1
690122
on31-08 2022
18:45 Jyllinge FC BFC Lundegården Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
31. aug 2022
18:45
Jyllinge FC
1
BFC Lundegården
2
690121
04-09 2022
10:00 B. 1973, Herlev Stenløse BK Elverroad
3
-
3
04. sep 2022
10:00
B. 1973, Herlev
3
Stenløse BK
3
690123
04-09 2022
10:00 Gladsaxe-Hero BK Herstedøster IC Gladsaxe Stadion
3
-
2
04. sep 2022
10:00
Gladsaxe-Hero BK
3
Herstedøster IC
2
690120
04-09 2022
11:00 Glostrup Værløse BK Østervangsbanerne
4
-
1
04. sep 2022
11:00
Glostrup
4
Værløse BK
1
690175
on07-09 2022
18:30 BK Friheden Jyllinge FC Strandmarkens Fritidscenter
8
-
1
07. sep 2022
18:30
BK Friheden
8
Jyllinge FC
1
690178
to08-09 2022
18:00 Værløse BK BFC Lundegården Værløse Stadion
7
-
2
08. sep 2022
18:00
Værløse BK
7
BFC Lundegården
2
690114
fr09-09 2022
17:45 Måløv BK Jyllinge FC Måløv Idrætspark
2
-
0
09. sep 2022
17:45
Måløv BK
2
Jyllinge FC
0
690177
11-09 2022
12:30 Herstedøster IC Måløv BK Herstedøster Stadion
6
-
5
11. sep 2022
12:30
Herstedøster IC
6
Måløv BK
5
690124
ti13-09 2022
17:45 BK Friheden Måløv BK Langhøjskolen
5
-
4
13. sep 2022
17:45
BK Friheden
5
Måløv BK
4
690176
ti13-09 2022
18:00 Glostrup B. 1973, Herlev Østervangsbanerne
4
-
1
13. sep 2022
18:00
Glostrup
4
B. 1973, Herlev
1
690125
on14-09 2022
17:00 Stenløse BK Gladsaxe-Hero BK Stenløse Stadion
2
-
1
14. sep 2022
17:00
Stenløse BK
2
Gladsaxe-Hero BK
1
690181
on14-09 2022
18:15 Jyllinge FC Herstedøster IC Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
5
14. sep 2022
18:15
Jyllinge FC
2
Herstedøster IC
5
690179
17-09 2022
10:00 BFC Lundegården BK Friheden Skovmarkskolen
1
-
5
17. sep 2022
10:00
BFC Lundegården
1
BK Friheden
5
690183
17-09 2022
10:00 Måløv BK Stenløse BK Måløv Idrætspark
4
-
2
17. sep 2022
10:00
Måløv BK
4
Stenløse BK
2
690180
18-09 2022
10:30 B. 1973, Herlev Værløse BK Elverroad
5
-
4
18. sep 2022
10:30
B. 1973, Herlev
5
Værløse BK
4
690182
18-09 2022
13:00 Gladsaxe-Hero BK Glostrup Gladsaxe Stadion
2
-
4
18. sep 2022
13:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Glostrup
4
690184
on21-09 2022
17:45 Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
HMH
21. sep 2022
17:45
Stenløse BK
Jyllinge FC
HMH
690185
to22-09 2022
18:00 Glostrup Måløv BK Østervangsbanerne
6
-
2
22. sep 2022
18:00
Glostrup
6
Måløv BK
2
690188
to22-09 2022
18:00 Værløse BK BK Friheden Værløse Stadion
1
-
3
22. sep 2022
18:00
Værløse BK
1
BK Friheden
3
690187
24-09 2022
10:00 Herstedøster IC BFC Lundegården Herstedøster Stadion
4
-
0
24. sep 2022
10:00
Herstedøster IC
4
BFC Lundegården
0
690186
24-09 2022
10:30 B. 1973, Herlev Gladsaxe-Hero BK Elverroad Kunstgræs
1
-
4
24. sep 2022
10:30
B. 1973, Herlev
1
Gladsaxe-Hero BK
4
696237
ti27-09 2022
17:30 Jyllinge FC Glostrup Spraglehøj Idrætsanlæg
0
-
5
27. sep 2022
17:30
Jyllinge FC
0
Glostrup
5
696240
on28-09 2022
17:00 Stenløse BK BK Friheden Stenløse Stadion
3
-
4
28. sep 2022
17:00
Stenløse BK
3
BK Friheden
4
696238
to29-09 2022
18:00 Værløse BK Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion
4
-
2
29. sep 2022
18:00
Værløse BK
4
Gladsaxe-Hero BK
2
690189
01-10 2022
13:00 BK Friheden Herstedøster IC Strandmarkens Fritidscenter
1
-
0
01. okt 2022
13:00
BK Friheden
1
Herstedøster IC
0
696236
02-10 2022
10:00 BFC Lundegården Stenløse BK Skovmarkskolen
1
-
5
02. okt 2022
10:00
BFC Lundegården
1
Stenløse BK
5
696239
02-10 2022
10:00 Måløv BK B. 1973, Herlev Måløv Idrætspark
UMH
02. okt 2022
10:00
Måløv BK
B. 1973, Herlev
UMH
696243
09-10 2022
10:00 Herstedøster IC Værløse BK Herstedøster Stadion
2
-
6
09. okt 2022
10:00
Herstedøster IC
2
Værløse BK
6
696244
09-10 2022
10:00 Gladsaxe-Hero BK Måløv BK Gladsaxe Stadion
1
-
5
09. okt 2022
10:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Måløv BK
5
696242
09-10 2022
10:30 B. 1973, Herlev Jyllinge FC Elverroad
10
-
1
09. okt 2022
10:30
B. 1973, Herlev
10
Jyllinge FC
1
696241
09-10 2022
11:00 Glostrup BFC Lundegården Østervangsbanerne
3
-
0
09. okt 2022
11:00
Glostrup
3
BFC Lundegården
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind