U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår, Pulje 5 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
643095
ti09-08 2022
17:45 Eskilstrup Nyråd/Langebæk Alliancen Eskilstrup stadion
10
-
2
09. aug 2022
17:45
Eskilstrup
10
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
643096
ti09-08 2022
18:30 Nykøbing FC MB Nykøbing FC
8
-
3
09. aug 2022
18:30
Nykøbing FC
8
MB
3
643093
on10-08 2022
18:00 NAB Errindlev Burger King Arena Nr. Alslev
5
-
3
10. aug 2022
18:00
NAB
5
Errindlev
3
643092
13-08 2022
10:30 Oversidder Herlufsholm GF
13. aug 2022
10:30
Oversidder
Herlufsholm GF
643094
13-08 2022
11:15 Vordingborg IF FC Falster/Tingsted THUN Arena
3
-
0
13. aug 2022
11:15
Vordingborg IF
3
FC Falster/Tingsted
0
643099
on17-08 2022
18:00 Errindlev Oversidder Errindlev stadion
17. aug 2022
18:00
Errindlev
Oversidder
643100
on17-08 2022
19:00 FC Falster/Tingsted NAB Tingsted stadion
4
-
2
17. aug 2022
19:00
FC Falster/Tingsted
4
NAB
2
643101
on17-08 2022
19:00 MB Vordingborg IF Lollands Bank stadion
1
-
4
17. aug 2022
19:00
MB
1
Vordingborg IF
4
643097
20-08 2022
10:00 Nyråd/Langebæk Alliancen Nykøbing FC Vintersbøllehallen
5
-
2
20. aug 2022
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
5
Nykøbing FC
2
643098
20-08 2022
10:00 Herlufsholm GF Eskilstrup Herlufsholm Stadion
1
-
3
20. aug 2022
10:00
Herlufsholm GF
1
Eskilstrup
3
643119
ti23-08 2022
17:45 Eskilstrup Errindlev Eskilstrup stadion
6
-
0
23. aug 2022
17:45
Eskilstrup
6
Errindlev
0
643120
on24-08 2022
17:45 Nykøbing FC Vordingborg IF Nykøbing FC
6
-
3
24. aug 2022
17:45
Nykøbing FC
6
Vordingborg IF
3
643102
on24-08 2022
19:00 Nyråd/Langebæk Alliancen Herlufsholm GF Vintersbøllehallen
6
-
1
24. aug 2022
19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
6
Herlufsholm GF
1
643118
on24-08 2022
19:00 NAB MB Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
2
24. aug 2022
19:00
NAB
4
MB
2
643103
27-08 2022
10:30 Oversidder FC Falster/Tingsted
27. aug 2022
10:30
Oversidder
FC Falster/Tingsted
643122
on31-08 2022
18:00 Errindlev Nyråd/Langebæk Alliancen Errindlev stadion
6
-
2
31. aug 2022
18:00
Errindlev
6
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
643124
on31-08 2022
18:45 FC Falster/Tingsted Eskilstrup Tingsted stadion
0
-
2
31. aug 2022
18:45
FC Falster/Tingsted
0
Eskilstrup
2
643125
on31-08 2022
18:45 MB Oversidder Lollands Bank stadion
31. aug 2022
18:45
MB
Oversidder
643121
03-09 2022
10:00 Herlufsholm GF Nykøbing FC Herlufsholm Stadion
2
-
3
03. sep 2022
10:00
Herlufsholm GF
2
Nykøbing FC
3
643123
03-09 2022
10:00 Vordingborg IF NAB THUN Arena
8
-
3
03. sep 2022
10:00
Vordingborg IF
8
NAB
3
643129
ti06-09 2022
17:45 Eskilstrup MB Eskilstrup stadion
6
-
1
06. sep 2022
17:45
Eskilstrup
6
MB
1
643126
10-09 2022
10:00 Nyråd/Langebæk Alliancen FC Falster/Tingsted Vintersbøllehallen
2
-
2
10. sep 2022
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
FC Falster/Tingsted
2
643127
10-09 2022
10:30 Oversidder Vordingborg IF
10. sep 2022
10:30
Oversidder
Vordingborg IF
643132
ti13-09 2022
18:00 Errindlev Nykøbing FC Errindlev stadion
1
-
2
13. sep 2022
18:00
Errindlev
1
Nykøbing FC
2
643131
on14-09 2022
18:15 NAB Oversidder Burger King Arena Nr. Alslev
14. sep 2022
18:15
NAB
Oversidder
643134
on14-09 2022
18:15 FC Falster/Tingsted Herlufsholm GF Tingsted stadion
UHT
14. sep 2022
18:15
FC Falster/Tingsted
Herlufsholm GF
UHT
643135
on14-09 2022
18:15 MB Nyråd/Langebæk Alliancen Lollands Bank stadion
5
-
4
14. sep 2022
18:15
MB
5
Nyråd/Langebæk Alliancen
4
643128
17-09 2022
10:00 Herlufsholm GF Errindlev Herlufsholm Stadion
2
-
4
17. sep 2022
10:00
Herlufsholm GF
2
Errindlev
4
643133
17-09 2022
11:15 Vordingborg IF Eskilstrup THUN Arena
3
-
2
17. sep 2022
11:15
Vordingborg IF
3
Eskilstrup
2
643139
ti20-09 2022
17:45 Eskilstrup NAB Eskilstrup stadion
11
-
3
20. sep 2022
17:45
Eskilstrup
11
NAB
3
643140
on21-09 2022
17:45 Nykøbing FC Oversidder Nykøbing FC
21. sep 2022
17:45
Nykøbing FC
Oversidder
643136
24-09 2022
10:00 Nyråd/Langebæk Alliancen Vordingborg IF Vintersbøllehallen
2
-
3
24. sep 2022
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
2
Vordingborg IF
3
643138
24-09 2022
11:00 Errindlev FC Falster/Tingsted Errindlev stadion
1
-
2
24. sep 2022
11:00
Errindlev
1
FC Falster/Tingsted
2
643137
24-09 2022
11:30 Herlufsholm GF MB Herlufsholm Stadion
7
-
2
24. sep 2022
11:30
Herlufsholm GF
7
MB
2
643152
on28-09 2022
17:30 NAB Nyråd/Langebæk Alliancen Burger King Arena Nr. Alslev
3
-
5
28. sep 2022
17:30
NAB
3
Nyråd/Langebæk Alliancen
5
669017
on28-09 2022
17:30 Nykøbing FC FC Falster/Tingsted Nykøbing FC
5
-
2
28. sep 2022
17:30
Nykøbing FC
5
FC Falster/Tingsted
2
669018
on28-09 2022
17:30 MB Errindlev Lollands Bank stadion
4
-
0
28. sep 2022
17:30
MB
4
Errindlev
0
643141
01-10 2022
10:30 Oversidder Eskilstrup
01. okt 2022
10:30
Oversidder
Eskilstrup
643153
02-10 2022
10:00 Vordingborg IF Herlufsholm GF THUN Arena
11
-
2
02. okt 2022
10:00
Vordingborg IF
11
Herlufsholm GF
2
669022
ti04-10 2022
17:15 Eskilstrup Nykøbing FC Eskilstrup stadion
1
-
3
04. okt 2022
17:15
Eskilstrup
1
Nykøbing FC
3
669023
on05-10 2022
17:15 FC Falster/Tingsted MB Tingsted stadion
2
-
4
05. okt 2022
17:15
FC Falster/Tingsted
2
MB
4
669019
08-10 2022
10:00 Nyråd/Langebæk Alliancen Oversidder Vintersbøllehallen
08. okt 2022
10:00
Nyråd/Langebæk Alliancen
Oversidder
669021
08-10 2022
11:30 Errindlev Vordingborg IF Errindlev stadion
1
-
3
08. okt 2022
11:30
Errindlev
1
Vordingborg IF
3
669020
on12-10 2022
17:30 Herlufsholm GF NAB Herlufsholm Stadion
9
-
1
12. okt 2022
17:30
Herlufsholm GF
9
NAB
1
643130
to27-10 2022
18:00 NAB Nykøbing FC Burger King Arena Nr. Alslev
3
-
5
27. okt 2022
18:00
NAB
3
Nykøbing FC
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind