MENU

U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
640414
13-08 2022
Kl. 10:00
Orient GI IF Bytoften Islev Skole
3
-
1
640412
13-08 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (1) Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
640411
13-08 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Glostrup Brøndby Stadion
8
-
1
640413
14-08 2022
Kl. 12:00
BK Avarta Albertslund IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
640415
on
17-08 2022
Kl. 17:30
Albertslund IF Orient GI Albertslund Stadion
2
-
1
640416
21-08 2022
Kl. 09:45
Herlev IF BK Avarta Herlev IF Oasen
6
-
8
640418
21-08 2022
Kl. 11:00
Måløv BK Brøndbyernes IF Måløv Idrætspark
15
-
3
640419
21-08 2022
Kl. 11:30
IF Bytoften Vallensbæk IF (1) Gladsaxe skole
1
-
4
640417
21-08 2022
Kl. 12:00
Glostrup B. 1973, Herlev Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5
-
2
640420
on
24-08 2022
Kl. 17:30
Albertslund IF Herlev IF Albertslund Stadion
1
-
5
640422
27-08 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF IF Bytoften Brøndby Stadion
2
-
3
640421
28-08 2022
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad
2
-
6
640423
28-08 2022
Kl. 12:00
BK Avarta Glostrup Espelundens Idrætsanlæg
1
-
7
640424
28-08 2022
Kl. 12:00
Orient GI Vallensbæk IF (1) Islev Skole
2
-
3
640884 on
31-08 2022
Kl. 18:00
BK Avarta Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg
8
-
2
640859
03-09 2022
Kl. 11:00
Måløv BK BK Avarta Måløv Idrætspark
8
-
4
640858
03-09 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (1) Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
5
-
2
640425
04-09 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Orient GI Herlev IF Oasen
4
-
1
640860
04-09 2022
Kl. 11:30
IF Bytoften B. 1973, Herlev Gladsaxe skole
5
-
2
640857
04-09 2022
Kl. 12:00
Glostrup Albertslund IF Østervangsbanerne
1
-
2
640861
on
07-09 2022
Kl. 17:00
Albertslund IF Måløv BK Albertslund Stadion
2
-
8
640862
on
07-09 2022
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev Vallensbæk IF (1) Elverroad
Hjemmehold taberdømt
640863
11-09 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Glostrup Herlev IF Oasen
4
-
2
640865
11-09 2022
Kl. 10:00
Orient GI Brøndbyernes IF Islev Skole
5
-
3
640864
11-09 2022
Kl. 12:00
BK Avarta IF Bytoften Espelundens Idrætsanlæg
3
-
4
640869
17-09 2022
Kl. 10:00
Måløv BK Herlev IF Måløv Idrætspark
0
-
5
640868
17-09 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (1) BK Avarta Vallensbæk Idrætscenter
4
-
2
640870
18-09 2022
Kl. 11:30
IF Bytoften Albertslund IF Gladsaxe skole
5
-
2
640866
18-09 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
4
-
10
640867
18-09 2022
Kl. 12:00
Glostrup Orient GI Østervangsbanerne
2
-
2
640871
on
21-09 2022
Kl. 17:00
Albertslund IF Vallensbæk IF (1) Albertslund Stadion
1
-
6
640872
25-09 2022
Kl. 09:45
Herlev IF IF Bytoften Herlev IF Oasen
3
-
0
640883
25-09 2022
Kl. 12:00
Glostrup Måløv BK Østervangsbanerne
0
-
5
640885
25-09 2022
Kl. 12:00
Orient GI B. 1973, Herlev Islev Skole
4
-
3
640888
01-10 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (1) Herlev IF Vallensbæk Idrætscenter
2
-
2
640887
01-10 2022
Kl. 14:00
Brøndbyernes IF Albertslund IF Brøndby Stadion
2
-
7
640889
02-10 2022
Kl. 10:00
Orient GI Måløv BK Islev Skole
3
-
3
640890
02-10 2022
Kl. 11:30
IF Bytoften Glostrup Gladsaxe skole
5
-
2
640886
02-10 2022
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev BK Avarta Elverroad
12
-
1
640891
on
05-10 2022
Kl. 17:00
Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
3
-
2
640893 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Glostrup Vallensbæk IF (1) Østervangsbanerne
0
-
0
640892
09-10 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Brøndbyernes IF Herlev IF Oasen
8
-
0
643006
09-10 2022
Kl. 11:00
Måløv BK IF Bytoften Måløv Idrætspark
6
-
3
640894
09-10 2022
Kl. 12:00
BK Avarta Orient GI Espelundens Idrætsanlæg
2
-
3
640410
15-10 2022
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Herlev IF Elverroad
6
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind