U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
633140
13-08 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Måløv BK Lyngby Stadion
3
-
10
13. aug 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
3
Måløv BK
10
633139
13-08 2022
11:15 Hareskov IF Glostrup Birkevang
1
-
8
13. aug 2022
11:15
Hareskov IF
1
Glostrup
8
633136
14-08 2022
10:00 Orient GI Rosenhøj BK Islev Skole kunst
2
-
1
14. aug 2022
10:00
Orient GI
2
Rosenhøj BK
1
633137
on17-08 2022
17:30 Slagslunde-Ganløse IF BK Friheden Gryden kunstgræs
1
-
4
17. aug 2022
17:30
Slagslunde-Ganløse IF
1
BK Friheden
4
633143
20-08 2022
11:00 BK Friheden Orient GI Strandmarkens Fritidscenter
9
-
5
20. aug 2022
11:00
BK Friheden
9
Orient GI
5
633226
20-08 2022
13:30 Måløv BK Værløse BK Måløv Idrætspark
5
-
4
20. aug 2022
13:30
Måløv BK
5
Værløse BK
4
633142
21-08 2022
11:00 Rosenhøj BK Hareskov IF Avedøre Stadion
7
-
2
21. aug 2022
11:00
Rosenhøj BK
7
Hareskov IF
2
633141
21-08 2022
12:00 Glostrup Lyngby Boldklub 1921 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
0
21. aug 2022
12:00
Glostrup
4
Lyngby Boldklub 1921
0
633225
21-08 2022
14:00 Bagsværd BK Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
2
21. aug 2022
14:00
Bagsværd BK
5
Slagslunde-Ganløse IF
2
633138
on24-08 2022
17:30 Værløse BK Bagsværd BK Værløse Stadion
8
-
3
24. aug 2022
17:30
Værløse BK
8
Bagsværd BK
3
633231
27-08 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Værløse BK Lyngby Stadion
2
-
4
27. aug 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Værløse BK
4
633230
27-08 2022
11:15 Hareskov IF BK Friheden Birkevang
2
-
2
27. aug 2022
11:15
Hareskov IF
2
BK Friheden
2
633229
28-08 2022
10:00 Slagslunde-Ganløse IF Måløv BK Gryden kunstgræs
1
-
9
28. aug 2022
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
1
Måløv BK
9
633227
28-08 2022
12:00 Glostrup Rosenhøj BK Østervangsbanerne
2
-
5
28. aug 2022
12:00
Glostrup
2
Rosenhøj BK
5
633232
on31-08 2022
18:30 Rosenhøj BK Lyngby Boldklub 1921 Avedøre Stadion
UHT
31. aug 2022
18:30
Rosenhøj BK
Lyngby Boldklub 1921
UHT
633235
fr02-09 2022
17:15 Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
2
02. sep 2022
17:15
Bagsværd BK
4
Hareskov IF
2
633233
03-09 2022
10:00 BK Friheden Glostrup Strandmarkens Fritidscenter
3
-
4
03. sep 2022
10:00
BK Friheden
3
Glostrup
4
633236
03-09 2022
10:00 Måløv BK Orient GI Måløv Idrætspark
4
-
1
03. sep 2022
10:00
Måløv BK
4
Orient GI
1
633234
on07-09 2022
17:30 Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion
6
-
4
07. sep 2022
17:30
Værløse BK
6
Slagslunde-Ganløse IF
4
633239
on07-09 2022
18:30 Rosenhøj BK BK Friheden Sønderkærskolen
4
-
1
07. sep 2022
18:30
Rosenhøj BK
4
BK Friheden
1
633238
11-09 2022
10:00 Orient GI Værløse BK Islev Skole kunst
2
-
8
11. sep 2022
10:00
Orient GI
2
Værløse BK
8
633241
11-09 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Slagslunde-Ganløse IF Lyngby Stadion
0
-
8
11. sep 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
0
Slagslunde-Ganløse IF
8
633237
11-09 2022
12:00 Glostrup Bagsværd BK Østervangsbanerne
6
-
3
11. sep 2022
12:00
Glostrup
6
Bagsværd BK
3
633240
to15-09 2022
16:45 Måløv BK Hareskov IF Måløv Idrætspark
2
-
3
15. sep 2022
16:45
Måløv BK
2
Hareskov IF
3
633245
fr16-09 2022
17:15 Bagsværd BK Rosenhøj BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
5
16. sep 2022
17:15
Bagsværd BK
1
Rosenhøj BK
5
633244
17-09 2022
10:00 Værløse BK Hareskov IF Værløse Stadion
5
-
0
17. sep 2022
10:00
Værløse BK
5
Hareskov IF
0
633246
17-09 2022
11:00 Måløv BK Glostrup Måløv Idrætspark
10
-
3
17. sep 2022
11:00
Måløv BK
10
Glostrup
3
633243
17-09 2022
13:00 BK Friheden Lyngby Boldklub 1921 Strandmarkens Fritidscenter
4
-
2
17. sep 2022
13:00
BK Friheden
4
Lyngby Boldklub 1921
2
633242
18-09 2022
10:00 Slagslunde-Ganløse IF Orient GI Gryden kunstgræs
5
-
1
18. sep 2022
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
5
Orient GI
1
633251
24-09 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Orient GI Lyngby Stadion
2
-
3
24. sep 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Orient GI
3
633249
24-09 2022
11:00 BK Friheden Bagsværd BK Strandmarkens Fritidscenter
0
-
1
24. sep 2022
11:00
BK Friheden
0
Bagsværd BK
1
633250
24-09 2022
11:15 Hareskov IF Slagslunde-Ganløse IF Birkevang
6
-
4
24. sep 2022
11:15
Hareskov IF
6
Slagslunde-Ganløse IF
4
633248
25-09 2022
11:00 Rosenhøj BK Måløv BK Avedøre Stadion
9
-
1
25. sep 2022
11:00
Rosenhøj BK
9
Måløv BK
1
633247
25-09 2022
12:00 Glostrup Værløse BK Østervangsbanerne
2
-
5
25. sep 2022
12:00
Glostrup
2
Værløse BK
5
633254
01-10 2022
10:00 Værløse BK Rosenhøj BK Værløse Stadion
1
-
4
01. okt 2022
10:00
Værløse BK
1
Rosenhøj BK
4
633255
01-10 2022
10:00 Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK Lyngby Stadion
2
-
3
01. okt 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Bagsværd BK
3
633256
01-10 2022
11:00 Måløv BK BK Friheden Måløv Idrætspark
3
-
4
01. okt 2022
11:00
Måløv BK
3
BK Friheden
4
633252
02-10 2022
10:00 Orient GI Hareskov IF Islev Skole kunst
0
-
5
02. okt 2022
10:00
Orient GI
0
Hareskov IF
5
633253
02-10 2022
10:00 Slagslunde-Ganløse IF Glostrup Gryden kunstgræs
2
-
4
02. okt 2022
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Glostrup
4
633228
to06-10 2022
17:15 Orient GI Bagsværd BK Tinderhøj Skole
2
-
8
06. okt 2022
17:15
Orient GI
2
Bagsværd BK
8
633260
08-10 2022
11:15 Hareskov IF Lyngby Boldklub 1921 Birkevang
2
-
4
08. okt 2022
11:15
Hareskov IF
2
Lyngby Boldklub 1921
4
633261
08-10 2022
11:15 Bagsværd BK Måløv BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
8
08. okt 2022
11:15
Bagsværd BK
4
Måløv BK
8
633259
08-10 2022
13:00 BK Friheden Værløse BK Strandmarkens Fritidscenter
2
-
0
08. okt 2022
13:00
BK Friheden
2
Værløse BK
0
633258
09-10 2022
11:00 Rosenhøj BK Slagslunde-Ganløse IF Avedøre Stadion
2
-
1
09. okt 2022
11:00
Rosenhøj BK
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
633257
09-10 2022
12:00 Glostrup Orient GI Østervangsbanerne
6
-
4
09. okt 2022
12:00
Glostrup
6
Orient GI
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind