MENU

U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
722240 ti
09-08 2022
Kl. 19:00
FC Lejre Høje Tåstrup IF Osted Stadion
Udehold taberdømt
722235 on
10-08 2022
Kl. 19:00
BK Avarta (1) Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
5
-
0
722236 on
10-08 2022
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
722234
13-08 2022
Kl. 09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold FC Lejre Hedehusene Idrætspark
4
-
11
722238
13-08 2022
Kl. 10:30
Ishøj IF Tune IF Ishøj Idrætscenter
0
-
0
722237
14-08 2022
Kl. 12:00
Høje Tåstrup IF Taastrup FC (2) Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
3
722242 on
17-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder BK Avarta (1)
722241
20-08 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center
12
-
0
722243
20-08 2022
Kl. 12:00
Tune IF KFUM BK, Roskilde Tune Stadion
1
-
7
722239
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC (2) Ishøj IF NyBolig Park
3
-
1
722244
on
24-08 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC (2) FC Lejre NyBolig Park
4
-
3
722246 on
24-08 2022
Kl. 19:00
BK Avarta (1) Tune IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
722247
on
24-08 2022
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Greve Fodbold Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
8
722245
27-08 2022
Kl. 10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Oversidder Hedehusene Idrætspark
722255
27-08 2022
Kl. 10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold KFUM BK, Roskilde Hedehusene Idrætspark
3
-
0
722252 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Oversidder Høje Tåstrup IF
722249 on
31-08 2022
Kl. 18:45
FC Lejre Ishøj IF Osted Stadion
7
-
3
722251 on
31-08 2022
Kl. 18:45
KFUM BK, Roskilde BK Avarta (1) Lillevang Idrætscenter
0
-
7
722250
to
01-09 2022
Kl. 17:30
Greve Fodbold Taastrup FC (2) Greve Idræts Center
5
-
1
722248
03-09 2022
Kl. 10:00
Ishøj IF KFUM BK, Roskilde Ishøj Idrætscenter
6
-
0
722253
03-09 2022
Kl. 10:00
Tune IF Fløng-Hedehusene Fodbold Tune Stadion
4
-
1
722254 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC (2) Oversidder NyBolig Park
722257 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Høje Tåstrup IF Tune IF Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
4
722258
10-09 2022
Kl. 10:30
Ishøj IF BK Avarta (1) Ishøj Idrætscenter
3
-
5
722256
11-09 2022
Kl. 10:00
FC Lejre Greve Fodbold Osted Stadion
6
-
4
722262 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder FC Lejre
722261 on
14-09 2022
Kl. 18:15
KFUM BK, Roskilde Høje Tåstrup IF Lillevang Idrætscenter
4
-
1
722263
to
15-09 2022
Kl. 17:30
Tune IF Taastrup FC (2) Tune Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
722260
17-09 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold Ishøj IF Greve Idræts Center
4
-
5
722259
18-09 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (1) Fløng-Hedehusene Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
5
-
1
722265
on
21-09 2022
Kl. 17:45
FC Lejre Tune IF Osted Stadion
8
-
2
722264
on
21-09 2022
Kl. 18:00
Taastrup FC (2) KFUM BK, Roskilde NyBolig Park
3
-
3
722268
24-09 2022
Kl. 10:30
Ishøj IF Fløng-Hedehusene Fodbold Ishøj Idrætscenter
5
-
4
722266
24-09 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
722267
25-09 2022
Kl. 12:00
Høje Tåstrup IF BK Avarta (1) Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
3
722270
on
28-09 2022
Kl. 17:30
BK Avarta (1) Taastrup FC (2) Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
722271
on
28-09 2022
Kl. 17:30
KFUM BK, Roskilde FC Lejre Lillevang Idrætscenter
1
-
7
722269
01-10 2022
Kl. 10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Høje Tåstrup IF Hedehusene Idrætspark
6
-
1
722272
01-10 2022
Kl. 10:30
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
722273
01-10 2022
Kl. 12:30
Tune IF Greve Fodbold Tune Stadion
4
-
3
722274
on
05-10 2022
Kl. 17:00
Taastrup FC (2) Fløng-Hedehusene Fodbold NyBolig Park
5
-
1
722277 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Høje Tåstrup IF Ishøj IF Gadehaveskolen kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
722278 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Oversidder Tune IF
722275
09-10 2022
Kl. 10:00
FC Lejre BK Avarta (1) Osted Stadion
4
-
5
722276
16-10 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
5
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind