U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
721932
13-08 2022
10:00 Store Lyngby IF Melby-Liseleje IF St. Lyngby Stadion
2
-
2
13. aug 2022
10:00
Store Lyngby IF
2
Melby-Liseleje IF
2
721928
13-08 2022
10:30 Gilleleje FK Helsinge Fodbold Nellerupgård Stadion
6
-
0
13. aug 2022
10:30
Gilleleje FK
6
Helsinge Fodbold
0
721930
14-08 2022
10:30 Ølstykke FC Slangerup & Omegn IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
3
-
2
14. aug 2022
10:30
Ølstykke FC
3
Slangerup & Omegn IF
2
721931
14-08 2022
11:00 Ålholm IF FC Hornsherred Ålholmskolen
2
-
1
14. aug 2022
11:00
Ålholm IF
2
FC Hornsherred
1
721935
ti16-08 2022
18:00 Jyllinge FC Gilleleje FK Spraglehøj Idrætsanlæg
HHT
16. aug 2022
18:00
Jyllinge FC
Gilleleje FK
HHT
721933
on17-08 2022
18:00 FC Hornsherred Store Lyngby IF Skibby Stadion Kunstgræs
0
-
1
17. aug 2022
18:00
FC Hornsherred
0
Store Lyngby IF
1
721934
fr19-08 2022
17:30 Helsinge Fodbold Ålholm IF Helsinge Stadion
1
-
4
19. aug 2022
17:30
Helsinge Fodbold
1
Ålholm IF
4
721937
20-08 2022
10:00 Melby-Liseleje IF Ølstykke FC Melby Stadion
3
-
2
20. aug 2022
10:00
Melby-Liseleje IF
3
Ølstykke FC
2
721936
20-08 2022
14:00 Slangerup & Omegn IF FFB Slangerup Stadion
HMH
20. aug 2022
14:00
Slangerup & Omegn IF
FFB
HMH
721938
on24-08 2022
18:30 FC Hornsherred Helsinge Fodbold Møllegårdhallen
0
-
2
24. aug 2022
18:30
FC Hornsherred
0
Helsinge Fodbold
2
721940
fr26-08 2022
17:30 FFB Melby-Liseleje IF Frederikssund Stadion
3
-
2
26. aug 2022
17:30
FFB
3
Melby-Liseleje IF
2
721942
27-08 2022
10:00 Store Lyngby IF Ølstykke FC St. Lyngby Stadion
4
-
1
27. aug 2022
10:00
Store Lyngby IF
4
Ølstykke FC
1
721939
27-08 2022
10:30 Gilleleje FK Slangerup & Omegn IF Nellerupgård Stadion
6
-
0
27. aug 2022
10:30
Gilleleje FK
6
Slangerup & Omegn IF
0
721941
28-08 2022
11:00 Ålholm IF Jyllinge FC Ålholmskolen
6
-
0
28. aug 2022
11:00
Ålholm IF
6
Jyllinge FC
0
721944
on31-08 2022
18:00 Jyllinge FC FC Hornsherred Spraglehøj Idrætsanlæg
HHT
31. aug 2022
18:00
Jyllinge FC
FC Hornsherred
HHT
721947
on31-08 2022
18:45 Melby-Liseleje IF Gilleleje FK Melby Stadion
2
-
2
31. aug 2022
18:45
Melby-Liseleje IF
2
Gilleleje FK
2
721945
03-09 2022
10:30 Ølstykke FC FFB Ølstykke Stadion Kunstgræs
0
-
8
03. sep 2022
10:30
Ølstykke FC
0
FFB
8
721946
03-09 2022
11:00 Slangerup & Omegn IF Ålholm IF Slangerup Stadion
1
-
0
03. sep 2022
11:00
Slangerup & Omegn IF
1
Ålholm IF
0
721943
04-09 2022
12:00 Helsinge Fodbold Store Lyngby IF Helsinge Stadion
3
-
3
04. sep 2022
12:00
Helsinge Fodbold
3
Store Lyngby IF
3
721948
on07-09 2022
18:00 FC Hornsherred Slangerup & Omegn IF Skibby Stadion Kunstgræs
UMH
07. sep 2022
18:00
FC Hornsherred
Slangerup & Omegn IF
UMH
721950
fr09-09 2022
18:00 Helsinge Fodbold Jyllinge FC Helsinge Stadion
UHT
09. sep 2022
18:00
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC
UHT
721951
11-09 2022
10:00 Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen
1
-
2
11. sep 2022
10:00
Ålholm IF
1
Melby-Liseleje IF
2
721954
ma12-09 2022
18:00 Jyllinge FC Store Lyngby IF Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
6
12. sep 2022
18:00
Jyllinge FC
2
Store Lyngby IF
6
721957
17-09 2022
10:00 Melby-Liseleje IF FC Hornsherred Melby Stadion
11
-
1
17. sep 2022
10:00
Melby-Liseleje IF
11
FC Hornsherred
1
721953
17-09 2022
10:30 FFB Gilleleje FK Frederikssund Stadion
3
-
2
17. sep 2022
10:30
FFB
3
Gilleleje FK
2
721955
17-09 2022
10:30 Ølstykke FC Ålholm IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
2
-
4
17. sep 2022
10:30
Ølstykke FC
2
Ålholm IF
4
721956
18-09 2022
11:00 Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold Slangerup Stadion
3
-
1
18. sep 2022
11:00
Slangerup & Omegn IF
3
Helsinge Fodbold
1
721952
ma19-09 2022
18:00 Store Lyngby IF FFB St. Lyngby Stadion
1
-
3
19. sep 2022
18:00
Store Lyngby IF
1
FFB
3
721958
on21-09 2022
18:00 FC Hornsherred Ølstykke FC Møllegårdhallen
1
-
2
21. sep 2022
18:00
FC Hornsherred
1
Ølstykke FC
2
721959
fr23-09 2022
18:00 Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF Helsinge Stadion
0
-
5
23. sep 2022
18:00
Helsinge Fodbold
0
Melby-Liseleje IF
5
721967
24-09 2022
10:00 Store Lyngby IF Gilleleje FK St. Lyngby Stadion
3
-
3
24. sep 2022
10:00
Store Lyngby IF
3
Gilleleje FK
3
721960
25-09 2022
11:00 Jyllinge FC Slangerup & Omegn IF Spraglehøj Idrætsanlæg
HMH
25. sep 2022
11:00
Jyllinge FC
Slangerup & Omegn IF
HMH
721966
25-09 2022
11:00 Ålholm IF FFB Ålholmskolen
1
-
5
25. sep 2022
11:00
Ålholm IF
1
FFB
5
721983
on28-09 2022
17:30 Melby-Liseleje IF Jyllinge FC Melby Stadion
4
-
2
28. sep 2022
17:30
Melby-Liseleje IF
4
Jyllinge FC
2
721969
01-10 2022
10:00 FFB FC Hornsherred Frederikssund Stadion
4
-
1
01. okt 2022
10:00
FFB
4
FC Hornsherred
1
721979
01-10 2022
10:00 Store Lyngby IF Slangerup & Omegn IF St. Lyngby Stadion
8
-
1
01. okt 2022
10:00
Store Lyngby IF
8
Slangerup & Omegn IF
1
721968
01-10 2022
10:30 Gilleleje FK Ålholm IF Nellerupgård Stadion
2
-
3
01. okt 2022
10:30
Gilleleje FK
2
Ålholm IF
3
721978
01-10 2022
12:15 Ølstykke FC Helsinge Fodbold Ølstykke Stadion Kunstgræs
2
-
3
01. okt 2022
12:15
Ølstykke FC
2
Helsinge Fodbold
3
721988
on05-10 2022
18:00 Jyllinge FC Ølstykke FC Spraglehøj Idrætsanlæg
HHT
05. okt 2022
18:00
Jyllinge FC
Ølstykke FC
HHT
721986
on05-10 2022
18:30 FC Hornsherred Gilleleje FK Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
0
05. okt 2022
18:30
FC Hornsherred
1
Gilleleje FK
0
721987
fr07-10 2022
17:30 Helsinge Fodbold FFB Helsinge Stadion
2
-
3
07. okt 2022
17:30
Helsinge Fodbold
2
FFB
3
721949
08-10 2022
10:30 Gilleleje FK Ølstykke FC Nellerupgård Stadion
UHT
08. okt 2022
10:30
Gilleleje FK
Ølstykke FC
UHT
721989
09-10 2022
11:00 Ålholm IF Store Lyngby IF Ålholmskolen
3
-
3
09. okt 2022
11:00
Ålholm IF
3
Store Lyngby IF
3
721990
09-10 2022
11:00 Slangerup & Omegn IF Melby-Liseleje IF Slangerup Stadion
1
-
6
09. okt 2022
11:00
Slangerup & Omegn IF
1
Melby-Liseleje IF
6
721929
15-10 2022
10:00 FFB Jyllinge FC Frederikssund Stadion
6
-
2
15. okt 2022
10:00
FFB
6
Jyllinge FC
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind