Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2022
19:00
Ølstykke FC
1
Humlebæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Ølsted IF
1
Gadevang IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:30
FC Rudersdal
3
Annisse IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:00
Ålholm IF
0
Gørløse SI
0
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
Sandbjerg BK
6
Skibby IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Gadevang IF
1
Ølstykke FC
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Skibby IK (1)
0
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:00
Gørløse SI
1
Sandbjerg BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Annisse IF
2
Ølsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
19:00
Humlebæk BK
5
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Ølstykke FC
2
Annisse IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Ølsted IF
3
Skibby IK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
18:00
Gørløse SI
0
Humlebæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:00
Ålholm IF
2
Gadevang IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
19:00
Gadevang IF
2
Gørløse SI
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:30
Humlebæk BK
1
Sandbjerg BK
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:45
Skibby IK (1)
Ølstykke FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:30
FC Rudersdal
3
Ølsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
19:00
Annisse IF
9
Ålholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
19:00
Humlebæk BK
2
Gadevang IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:00
Ølstykke FC
5
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
18:00
Gørløse SI
2
Annisse IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:00
Ålholm IF
4
Skibby IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
Sandbjerg BK
Ølsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:15
Ølsted IF
3
Ølstykke FC
7
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:15
Skibby IK (1)
1
Gørløse SI
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Gadevang IF
0
Sandbjerg BK
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:30
FC Rudersdal
1
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
19:00
Annisse IF
3
Humlebæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
Sandbjerg BK
2
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:30
Gadevang IF
3
Annisse IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
18:00
Gørløse SI
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
18:00
Ålholm IF
4
Ølsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
11:00
Humlebæk BK
Skibby IK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
Sandbjerg BK
0
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
17:30
Skibby IK (1)
2
Gadevang IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
17:30
Ølsted IF
1
Gørløse SI
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Ølstykke FC
5
Ålholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:30
FC Rudersdal
2
Humlebæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:00
Sandbjerg BK
Annisse IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
18:00
Gadevang IF
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
17:30
Gørløse SI
0
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
18:00
Annisse IF
4
Skibby IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
Humlebæk BK
4
Ølsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
Ålholm IF
4
Sandbjerg BK
4
|