MENU

8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
697539 ma
08-08 2022
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2) BB FC Fløng Idrætsanlæg
2
-
1
697537
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Liria FK Kr. Værløse IF Skinderskovgård
3
-
11
697541 on
10-08 2022
Kl. 20:00
Slagslunde-Ganløse IF BSF (2) Gryden kunstgræs
Udehold taberdømt
697540
13-08 2022
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Albertslund IF (3) Slangerup Stadion Kunst
3
-
9
697538
14-08 2022
Kl. 12:00
Farum BK B. 82, Virum Farum Park
Udehold taberdømt
697542
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF (3) Slagslunde-Ganløse IF Albertslund Stadion
0
-
3
697543 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Slangerup & Omegn IF Sandet Stadion
7
-
2
697546 on
17-08 2022
Kl. 19:00
BSF (2) Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Ballerup Idrætspark
2
-
5
697544
to
18-08 2022
Kl. 19:00
B. 82, Virum Liria FK Fuglsanggårdsskolen
4
-
2
697545
to
18-08 2022
Kl. 19:00
BB FC Farum BK Kongevejens Skole
1
-
2
697547 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF (3) Kr. Værløse IF Albertslund Stadion
2
-
4
697548 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Liria FK BB FC Skinderskovgård
3
-
1
697551
on
24-08 2022
Kl. 20:00
Slagslunde-Ganløse IF Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Gryden kunstgræs
1
-
3
697550
to
25-08 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF B. 82, Virum Slangerup Stadion Kunst
4
-
1
697549
28-08 2022
Kl. 12:00
Farum BK BSF (2) Farum Park
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
697554
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Farum BK Fløng Idrætsanlæg
1
-
4
697558 on
31-08 2022
Kl. 18:45
BSF (2) Liria FK Ballerup Idrætspark
1
-
3
697552 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Slagslunde-Ganløse IF Sandet Stadion
12
-
1
697557 to
01-09 2022
Kl. 18:30
BB FC Slangerup & Omegn IF Kongevejens Skole
3
-
1
697553 to
01-09 2022
Kl. 18:45
B. 82, Virum Albertslund IF (3) Fuglsanggårdsskolen
Hjemmehold taberdømt
697560 ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Liria FK Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Skinderskovgård
1
-
3
697559
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Albertslund IF (3) BB FC Albertslund Stadion
4
-
5
697614 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF B. 82, Virum Sandet Stadion
4
-
2
697616
on
07-09 2022
Kl. 20:00
Slagslunde-Ganløse IF Farum BK Gryden
2
-
4
697619 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Slangerup & Omegn IF Fløng Idrætsanlæg
2
-
2
697621 on
14-09 2022
Kl. 18:15
BSF (2) Albertslund IF (3) Ballerup Idrætspark
4
-
5
697618 to
15-09 2022
Kl. 18:15
B. 82, Virum Slagslunde-Ganløse IF Fuglsanggårdsskolen
Udehold taberdømt
697620 to
15-09 2022
Kl. 18:15
Kr. Værløse IF BB FC Sandet Stadion
5
-
1
697617
18-09 2022
Kl. 12:00
Farum BK Liria FK Farum Park
8
-
0
697622
18-09 2022
Kl. 15:00
Albertslund IF (3) Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Albertslund Stadion
6
-
6
697626
ti
20-09 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Farum BK Slangerup Stadion Kunst
0
-
4
697625
on
21-09 2022
Kl. 17:45
B. 82, Virum BB FC Fuglsanggårdsskolen
4
-
2
697624 on
21-09 2022
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF BSF (2) Ballerup Idrætspark
11
-
3
697627 on
21-09 2022
Kl. 20:00
Slagslunde-Ganløse IF Liria FK Gryden
Hjemmehold taberdømt
697629
25-09 2022
Kl. 13:00
Farum BK Albertslund IF (3) Farum Park
7
-
3
697630 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Kr. Værløse IF Fløng Idrætsanlæg
5
-
7
697628 on
28-09 2022
Kl. 17:30
Liria FK Slangerup & Omegn IF Skinderskovgård
2
-
3
697632 on
28-09 2022
Kl. 17:30
BSF (2) B. 82, Virum Ballerup Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
697631 on
28-09 2022
Kl. 20:00
Slagslunde-Ganløse IF BB FC Gryden kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
697634
on
05-10 2022
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Farum BK Stavnsholt
1
-
3
697637 to
06-10 2022
Kl. 17:00
BB FC BSF (2) Kongevejens Skole
Udehold taberdømt
697636 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Slagslunde-Ganløse IF Slangerup Stadion Kunst
Udehold taberdømt
697635
08-10 2022
Kl. 15:00
B. 82, Virum Fløng-Hedehusene Fodbold (2) Fuglsanggårdsskolen
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
697633
09-10 2022
Kl. 12:00
Albertslund IF (3) Liria FK Albertslund Stadion
5
-
6
697615 to
13-10 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF BSF (2) Slangerup Stadion Kunst
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind