MENU

U14 Drenge Mester (09) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
672827
13-08 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC Glostrup NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
2
672828
13-08 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Herlev IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
2
672832
13-08 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
2
-
0
672831
13-08 2022
Kl. 11:45
Frederiksværk Fodbold Klub AB Frederiksværk Stadion
2
-
3
672829
ti
16-08 2022
Kl. 18:00
Værløse BK FC Rudersdal Værløse Stadion
2
-
6
672830 to
18-08 2022
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Farum BK Hillerød Stadion
7
-
2
672839
20-08 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Værløse BK Herlev IF Engen
2
-
0
672840
20-08 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC Vallensbæk IF NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
1
672835
20-08 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Køge BK Virum Stadion
1
-
3
672834
20-08 2022
Kl. 11:00
Glostrup Ringsted IF Østervangsbanerne
1
-
1
672838
21-08 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal Hillerød Fodbold Rundforbi Stadion
2
-
6
672836
21-08 2022
Kl. 12:00
AB IF Skjold Birkerød Akademisk Boldklub
1
-
2
672841
27-08 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
2
672842
27-08 2022
Kl. 10:30
Værløse BK Taastrup FC Værløse Stadion
3
-
4
672845
27-08 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
3
-
3
672844
27-08 2022
Kl. 11:45
Frederiksværk Fodbold Klub FC Rudersdal Frederiksværk Stadion
1
-
1
672847
27-08 2022
Kl. 13:00
Ringsted IF Virum-Sorgenfri BK Ringsted Stadion
3
-
0
672843
28-08 2022
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold Herlev IF Hillerød Stadion
10
-
0
672846
28-08 2022
Kl. 13:30
Køge BK AB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
672833
on
31-08 2022
Kl. 18:15
Køge BK Ringsted IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
672852
03-09 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Frederiksværk Fodbold Klub Herlev IF Engen
1
-
0
672853
03-09 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC Hillerød Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
3
672848
03-09 2022
Kl. 11:00
Glostrup Virum-Sorgenfri BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
672849
04-09 2022
Kl. 12:00
AB Ringsted IF Akademisk Boldklub
1
-
2
672854
04-09 2022
Kl. 14:30
Vallensbæk IF Værløse BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
2
672851
to
08-09 2022
Kl. 18:00
FC Rudersdal IF Skjold Birkerød Rundforbi Stadion
0
-
3
672855
to
08-09 2022
Kl. 18:15
Værløse BK Glostrup Værløse Stadion
2
-
5
672861
10-09 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK AB Virumgård kunstgræsbane
1
-
0
672857
10-09 2022
Kl. 11:45
Frederiksværk Fodbold Klub Taastrup FC Frederiksværk Stadion
2
-
2
672860
10-09 2022
Kl. 13:00
Ringsted IF Farum BK Ringsted Stadion
7
-
2
672859
10-09 2022
Kl. 15:00
Køge BK FC Rudersdal Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
6
672856
11-09 2022
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold Vallensbæk IF Hillerød Stadion
2
-
1
672858
11-09 2022
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Herlev IF Birkerød Stadion
5
-
1
672865
17-09 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Køge BK Herlev IF Engen
1
-
1
672866
17-09 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC IF Skjold Birkerød NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
0
672867
17-09 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Frederiksværk Fodbold Klub Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
3
672868
17-09 2022
Kl. 10:30
Værløse BK Hillerød Fodbold Værløse Stadion
1
-
7
672862
17-09 2022
Kl. 11:00
Glostrup AB Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
0
672864
18-09 2022
Kl. 11:00
FC Rudersdal Ringsted IF Rundforbi Stadion
5
-
2
672837
on
21-09 2022
Kl. 18:00
Farum BK Frederiksværk Fodbold Klub Farum Park
1
-
2
672872
on
21-09 2022
Kl. 18:15
Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
672870
24-09 2022
Kl. 11:45
Frederiksværk Fodbold Klub Værløse BK Frederiksværk Stadion
1
-
1
672874
24-09 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal Virumgård kunstgræsbane
0
-
5
672873
24-09 2022
Kl. 15:00
Ringsted IF Herlev IF Ringsted Stadion
0
-
0
672869
25-09 2022
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold Glostrup Hillerød Stadion
3
-
0
672875
25-09 2022
Kl. 11:00
AB Farum BK Akademisk Boldklub
2
-
1
672871
25-09 2022
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Vallensbæk IF Birkerød Stadion
Udehold taberdømt
672909
ti
27-09 2022
Kl. 18:00
Værløse BK IF Skjold Birkerød Værløse Stadion
1
-
4
672878
01-10 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Virum-Sorgenfri BK Herlev IF Engen
0
-
1
672907
01-10 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC Ringsted IF NyBolig Park - Kunstgræs
6
-
1
672908
01-10 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
0
672876
01-10 2022
Kl. 11:00
Glostrup Farum BK Glostrup Idrætspark
0
-
0
672877
02-10 2022
Kl. 11:00
FC Rudersdal AB Rundforbi Stadion
5
-
1
672910
02-10 2022
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Stadion
2
-
3
672913
on
05-10 2022
Kl. 18:15
Køge BK Værløse BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
672863 on
05-10 2022
Kl. 19:15
Farum BK Virum-Sorgenfri BK Farum Park
2
-
4
672917
08-10 2022
Kl. 10:00
Farum BK FC Rudersdal Farum Park
0
-
8
672911
08-10 2022
Kl. 11:45
Frederiksværk Fodbold Klub Glostrup Frederiksværk Stadion
0
-
3
672915
08-10 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Taastrup FC Virum Stadion
2
-
4
672914
09-10 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Vallensbæk IF Ringsted Stadion
1
-
1
672916
09-10 2022
Kl. 12:00
AB Herlev IF Akademisk Boldklub
0
-
3
672912
ma
10-10 2022
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
2
-
3
672850
on
12-10 2022
Kl. 18:30
Farum BK Køge BK Farum Park
1
-
4
673014
to
13-10 2022
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
2
-
0
673009
15-10 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Farum BK Herlev IF Engen
3
-
1
673011
15-10 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
5
-
0
673012
15-10 2022
Kl. 10:30
Værløse BK Ringsted IF Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
673008
15-10 2022
Kl. 11:00
Glostrup FC Rudersdal Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
0
673013
16-10 2022
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold Køge BK Hillerød Stadion
4
-
1
673010
ti
25-10 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC AB NyBolig Park - Kunstgræs
8
-
1
673020
29-10 2022
Kl. 10:00
Farum BK Taastrup FC Farum Park
0
-
3
673018
29-10 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Værløse BK Virumgård kunstgræsbane
3
-
2
673016
29-10 2022
Kl. 11:00
Køge BK Frederiksværk Fodbold Klub Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
673017
29-10 2022
Kl. 13:00
Ringsted IF Hillerød Fodbold Ringsted Stadion
0
-
7
673015
29-10 2022
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Glostrup Birkerød Stadion
1
-
0
673021
30-10 2022
Kl. 11:00
FC Rudersdal Herlev IF Rundforbi Stadion
2
-
0
673019
30-10 2022
Kl. 12:00
AB Vallensbæk IF Akademisk Boldklub
0
-
2
673023
05-11 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC FC Rudersdal NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
1
673025
05-11 2022
Kl. 10:30
Værløse BK AB Værløse Stadion
2
-
0
673022
05-11 2022
Kl. 11:00
Glostrup Herlev IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
0
673027
05-11 2022
Kl. 11:45
Frederiksværk Fodbold Klub Ringsted IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
2
-
3
673028
05-11 2022
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Køge BK Birkerød Stadion
2
-
0
673026
06-11 2022
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion
6
-
0
673024
06-11 2022
Kl. 12:00
Vallensbæk IF Farum BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
Udehold taberdømt
673033
12-11 2022
Kl. 10:00
Farum BK Værløse BK Farum Park
2
-
3
673035
12-11 2022
Kl. 10:15
Herlev IF Taastrup FC Herlev IF Oasen
3
-
4
673030
12-11 2022
Kl. 13:00
Ringsted IF IF Skjold Birkerød Ringsted Stadion
2
-
1
673031
12-11 2022
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Frederiksværk Fodbold Klub Virumgård kunstgræsbane
1
-
0
673029
12-11 2022
Kl. 14:45
Køge BK Glostrup Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
673034
13-11 2022
Kl. 11:00
FC Rudersdal Vallensbæk IF Rundforbi Stadion Kunst
4
-
0
673032
13-11 2022
Kl. 12:00
AB Hillerød Fodbold Akademisk Boldklub
1
-
16
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind