MENU

U16 Drenge 3 (07) Efterår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
670911
to
11-08 2022
Kl. 19:00
Herlufsholm GF (1) Tingsted Herlufsholm Stadion
6
-
1
670913
13-08 2022
Kl. 10:00
FC Falster Oversidder FC Falster Park
670909
to
18-08 2022
Kl. 18:30
NAB Nakskov Burger King Arena Nr. Alslev
0
-
4
670918
20-08 2022
Kl. 10:00
Oversidder Herlufsholm GF (1)
670917
20-08 2022
Kl. 12:00
Tingsted ØUB Tingsted stadion
1
-
1
670921 to
25-08 2022
Kl. 18:30
ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
670923
27-08 2022
Kl. 11:30
FC Falster Herlufsholm GF (1) FC Falster Park
1
-
3
670919
27-08 2022
Kl. 12:30
SB Nakskov XL byg P.W. Wulff arena
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
670922
27-08 2022
Kl. 12:30
Errindlev Team AS Fodbold Errindlev stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
670912
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Errindlev SB Errindlev stadion
3
-
2
670926
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF (1) ØUB Herlufsholm Stadion
9
-
1
670927
03-09 2022
Kl. 10:00
Tingsted Errindlev Tingsted stadion
4
-
1
670928
03-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder NAB
670924
03-09 2022
Kl. 11:30
Nakskov FC Falster OK+ stadion
Hjemmehold taberdømt
670925
04-09 2022
Kl. 10:00
Team AS Fodbold SB Slaglille Sportsplads
4
-
5
670930
on
07-09 2022
Kl. 18:30
NAB Herlufsholm GF (1) Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
3
670914
to
08-09 2022
Kl. 18:00
SB FC Falster XL byg P.W. Wulff arena
2
-
7
670933
10-09 2022
Kl. 11:45
FC Falster ØUB FC Falster Park
4
-
2
670932
10-09 2022
Kl. 13:00
Errindlev Oversidder Errindlev stadion
670931
11-09 2022
Kl. 13:00
Nakskov Team AS Fodbold OK+ stadion
6
-
1
670936
on
14-09 2022
Kl. 18:15
Herlufsholm GF (1) Errindlev Herlufsholm Stadion
6
-
1
670934
to
15-09 2022
Kl. 18:30
ØUB NAB Øster Ulslev stadion
2
-
2
670938
17-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder SB
670937
17-09 2022
Kl. 12:30
Tingsted Nakskov Tingsted stadion
0
-
8
670935
18-09 2022
Kl. 12:00
Team AS Fodbold FC Falster Slaglille Sportsplads
9
-
2
670940
24-09 2022
Kl. 10:00
Nakskov Oversidder OK+ stadion
670942
24-09 2022
Kl. 13:00
Errindlev ØUB Errindlev stadion
2
-
3
670941
25-09 2022
Kl. 12:00
Team AS Fodbold Tingsted Slaglille Sportsplads
2
-
2
670939
25-09 2022
Kl. 13:00
SB Herlufsholm GF (1) XL byg P.W. Wulff arena
Hjemmehold taberdømt
670943
ma
26-09 2022
Kl. 18:00
FC Falster NAB FC Falster Park
2
-
1
670916
on
28-09 2022
Kl. 18:30
Team AS Fodbold NAB Slaglille Sportsplads
5
-
0
670946 on
28-09 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF (1) Nakskov Maglemølle Storhallen
Udehold taberdømt
670948
01-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Team AS Fodbold
670944
01-10 2022
Kl. 11:30
NAB Errindlev Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
1
670947
01-10 2022
Kl. 11:30
FC Falster Tingsted FC Falster Park
1
-
1
670950
on
05-10 2022
Kl. 18:30
Nakskov ØUB OK+ stadion
5
-
1
670920
to
06-10 2022
Kl. 18:30
NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev
3
-
2
670953
08-10 2022
Kl. 10:00
Tingsted Oversidder Tingsted stadion
670952
08-10 2022
Kl. 13:00
Errindlev FC Falster Errindlev stadion
1
-
2
670951
09-10 2022
Kl. 10:00
Team AS Fodbold Herlufsholm GF (1) Slaglille Sportsplads
5
-
1
670945
ti
11-10 2022
Kl. 18:30
ØUB SB Øster Ulslev stadion
4
-
2
670910
to
13-10 2022
Kl. 18:30
ØUB Team AS Fodbold Øster Ulslev stadion
2
-
5
670929
15-10 2022
Kl. 13:30
SB Tingsted XL byg P.W. Wulff arena
5
-
0
670915
15-10 2022
Kl. 14:30
Nakskov Errindlev OK+ stadion
7
-
0
670949
ti
25-10 2022
Kl. 18:30
SB NAB XL byg P.W. Wulff arena
7
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind