MENU

U17 Drenge Mester (06) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
669794
13-08 2022
Kl. 10:30
Tuse IF Taastrup FC Tusehallen
1
-
1
669800
13-08 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Ringsted IF Hørsholm Idrætspark
0
-
7
669798
13-08 2022
Kl. 12:00
Farum BK HVB/Gundsølille Farum Park
1
-
3
669799
13-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder LSF
669796
13-08 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
4
669795
14-08 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Køge BK Snekkersten Idrætscenter
2
-
3
669797
14-08 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Vordingborg IF Solrød Idrætscenter
Udehold taberdømt
669803
20-08 2022
Kl. 11:00
HVB/Gundsølille Oversidder Himmelev Idrætspark
669804
20-08 2022
Kl. 11:30
Vordingborg IF Farum BK XDC Park
1
-
1
669807
20-08 2022
Kl. 12:45
Tuse IF Snekkersten IF Tusehallen
2
-
0
669801
20-08 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Ringsted IF NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
5
669805
21-08 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Solrød FC Lillevang Idrætscenter
0
-
4
669802
21-08 2022
Kl. 12:00
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
7
-
2
669806
21-08 2022
Kl. 12:45
Køge BK Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
669813
27-08 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK HVB/Gundsølille Hørsholm Idrætspark
3
-
7
669811
27-08 2022
Kl. 12:00
Farum BK KFUM BK, Roskilde Farum Park
7
-
3
669812
27-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder Vordingborg IF
669809
27-08 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Tuse IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
3
669808
28-08 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Taastrup FC Snekkersten Idrætscenter
4
-
0
669810
28-08 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter
0
-
1
669814
ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF LSF Ringsted Stadion
2
-
2
669817
03-09 2022
Kl. 11:00
Vordingborg IF Hørsholm-Usserød IK XDC Park
3
-
5
669815
03-09 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC LSF NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
3
669816
03-09 2022
Kl. 13:00
HVB/Gundsølille Ringsted IF Himmelev Idrætspark
1
-
3
669818
04-09 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
669821
04-09 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Vallensbæk IF Snekkersten Idrætscenter
7
-
0
669819
04-09 2022
Kl. 15:00
Køge BK Farum BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
669820
04-09 2022
Kl. 15:15
Tuse IF Solrød FC Tusehallen
6
-
2
669826
10-09 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK KFUM BK, Roskilde Hørsholm Idrætspark
3
-
2
669827
10-09 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Vordingborg IF Ringsted Stadion
3
-
1
669824
10-09 2022
Kl. 12:00
Farum BK Tuse IF Farum Park
2
-
2
669825
10-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Køge BK
669822
10-09 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
12
669828
11-09 2022
Kl. 12:00
LSF HVB/Gundsølille Smørum Idrætscenter
4
-
0
669823
11-09 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Snekkersten IF Solrød Idrætscenter
2
-
3
669895
17-09 2022
Kl. 10:30
Tuse IF Oversidder Tusehallen
669829
17-09 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC HVB/Gundsølille NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
3
669830
17-09 2022
Kl. 11:30
Vordingborg IF LSF XDC Park
0
-
9
669897
17-09 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
5
669831
18-09 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Ringsted IF Lillevang Idrætscenter
0
-
7
669832
18-09 2022
Kl. 13:00
Køge BK Hørsholm-Usserød IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
1
669896
18-09 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter
3
-
2
669900
24-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Snekkersten IF
669902
24-09 2022
Kl. 13:00
Ringsted IF Køge BK Ringsted Stadion
1
-
1
669904
24-09 2022
Kl. 13:00
HVB/Gundsølille Vordingborg IF Himmelev Idrætspark
Udehold taberdømt
669901
25-09 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Tuse IF Hørsholm Idrætspark
1
-
1
669903
25-09 2022
Kl. 12:00
LSF KFUM BK, Roskilde Smørum Idrætscenter
12
-
0
669898
25-09 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
5
-
0
669899
25-09 2022
Kl. 12:00
Farum BK Vallensbæk IF Farum Park
13
-
0
669907
on
28-09 2022
Kl. 19:00
Køge BK LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
669908
01-10 2022
Kl. 10:30
Tuse IF Ringsted IF Tusehallen
1
-
3
669905
01-10 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC Vordingborg IF NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
0
669910
01-10 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter kunst
Hjemmehold taberdømt
669906
02-10 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde HVB/Gundsølille Lillevang Idrætscenter
1
-
3
669909
02-10 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
6
-
2
669911
02-10 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Farum BK Solrød Idrætscenter
12
-
1
669915
08-10 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Snekkersten IF Ringsted Stadion
4
-
0
669912
08-10 2022
Kl. 12:00
Farum BK Taastrup FC Farum Park
1
-
3
669913
08-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Solrød FC
669917
08-10 2022
Kl. 13:00
HVB/Gundsølille Køge BK Himmelev Idrætspark
0
-
3
669914
09-10 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk IF Hørsholm Idrætspark
Udehold taberdømt
669918
09-10 2022
Kl. 11:00
Vordingborg IF KFUM BK, Roskilde XDC Park
7
-
1
669921
fr
14-10 2022
Kl. 17:45
Tuse IF HVB/Gundsølille Tuse Kunstgræs 2020
3
-
0
669925
15-10 2022
Kl. 12:00
Farum BK Oversidder Farum Park
669920
15-10 2022
Kl. 13:00
Køge BK Vordingborg IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
669924
15-10 2022
Kl. 13:00
Solrød FC Hørsholm-Usserød IK Solrød Idrætscenter
6
-
0
669923
15-10 2022
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Ringsted IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
Hjemmehold taberdømt
669916
on
26-10 2022
Kl. 19:00
LSF Tuse IF Smørum Idrætscenter
4
-
1
669919
on
26-10 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC KFUM BK, Roskilde NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
1
669928
29-10 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Solrød FC Ringsted Stadion
1
-
1
669930
29-10 2022
Kl. 11:00
HVB/Gundsølille Snekkersten IF Himmelev Idrætspark
3
-
2
669931
29-10 2022
Kl. 11:00
Vordingborg IF Tuse IF XDC Park
3
-
4
669926
29-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Taastrup FC
669932
30-10 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
0
-
7
669927
30-10 2022
Kl. 11:45
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark
2
-
8
669929
30-10 2022
Kl. 12:00
LSF Vallensbæk IF Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
669922
ti
01-11 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF LSF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
2
670030
05-11 2022
Kl. 11:00
Tuse IF KFUM BK, Roskilde Tuse Kunstgræs 2020
1
-
2
670034
05-11 2022
Kl. 12:00
Farum BK Ringsted IF Farum Park
1
-
9
670035
05-11 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
670032
05-11 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF HVB/Gundsølille Vallensbæk Idrætscenter kunst
Hjemmehold taberdømt
669933
05-11 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Køge BK NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
670031
06-11 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Vordingborg IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
1
670033
06-11 2022
Kl. 14:00
Solrød FC LSF Solrød Idrætscenter
3
-
1
670040
12-11 2022
Kl. 10:30
Vordingborg IF Vallensbæk IF Vordingborg Kunst "Panteren"
Udehold taberdømt
670037
12-11 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion
670042
12-11 2022
Kl. 12:45
Køge BK Tuse IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
3
670041
13-11 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Snekkersten IF Lillevang Idrætscenter
3
-
3
670036
13-11 2022
Kl. 11:45
Hørsholm-Usserød IK Taastrup FC Hørsholm Idrætspark
0
-
10
670038
13-11 2022
Kl. 12:00
LSF Farum BK Smørum Idrætscenter
7
-
0
670039
13-11 2022
Kl. 12:00
HVB/Gundsølille Solrød FC Himmelev Idrætspark
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind