MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
667902
ti
09-08 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC (2) B. 77, Rødovre (1) NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
2
667903 on
10-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Vestegnen FK
667899
14-08 2022
Kl. 11:00
Vor Frue IF Kontra BK (1) Vor Frue Idrætscenter
2
-
5
667900
14-08 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Oversidder Avedøre Skole
667904
14-08 2022
Kl. 11:00
Rosa La FC CFK Målfeltet
0
-
2
667906
20-08 2022
Kl. 13:00
Oversidder Køge FC (1)
Udehold taberdømt
667907
20-08 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Egevoldens Idræts Club Valhøj Skole
Udehold taberdømt
667905
21-08 2022
Kl. 13:00
CFK Oversidder Charlotteskolen
667908
21-08 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK Taastrup FC (2) Vallensbæk Idrætscenter
0
-
0
667915 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Kontra BK (1)
667909
to
25-08 2022
Kl. 19:00
Kontra BK (1) Rosa La FC Brøndbyvester Skole
5
-
2
667912
27-08 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Vor Frue IF Ravnsborghallen
Hjemmehold taberdømt
667913
27-08 2022
Kl. 13:00
Oversidder B. 77, Rødovre (1)
667911
28-08 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Vestegnen FK Avedøre Skole
0
-
5
667914
ti
30-08 2022
Kl. 18:45
Taastrup FC (2) CFK NyBolig Park
5
-
2
667921
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Kontra BK (1) Taastrup FC (2) Brøndbyvester Skole
2
-
4
667919
03-09 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Køge FC (1) Valhøj Skole
Udehold taberdømt
667918
04-09 2022
Kl. 11:00
Vor Frue IF Rosa La FC Vor Frue Idrætscenter
2
-
2
667917
04-09 2022
Kl. 13:00
CFK Egevoldens Idræts Club Charlotteskolen
0
-
1
667922
04-09 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
667920
04-09 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
667926
10-09 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Rosa La FC Ravnsborghallen
Hjemmehold taberdømt
667929
10-09 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Vestegnen FK Valhøj Skole
2
-
2
667923
11-09 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Kontra BK (1) Avedøre Skole
3
-
0
667930
11-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Vor Frue IF
667927
11-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder CFK
667916
on
14-09 2022
Kl. 17:45
Rosa La FC Mosede BK Målfeltet
1
-
2
667941 fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Kontra BK (1) Oversidder Brøndbyvester Skole
667942
17-09 2022
Kl. 11:00
Mosede BK Egevoldens Idræts Club Mosede-skolen
1
-
6
667940
18-09 2022
Kl. 11:00
Rosa La FC Oversidder Målfeltet
667932
18-09 2022
Kl. 11:00
Vor Frue IF Taastrup FC (2) Vor Frue Idrætscenter
0
-
7
667931
18-09 2022
Kl. 13:00
CFK B. 77, Rødovre (1) Charlotteskolen
2
-
6
667939
18-09 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK Køge FC (1) Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
667946
ti
20-09 2022
Kl. 20:00
Taastrup FC (2) Rosa La FC NyBolig Park - Kunstgræs
8
-
3
667901
24-09 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Mosede BK Ravnsborghallen
Hjemmehold taberdømt
667944
24-09 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Oversidder Ravnsborghallen
Hjemmehold taberdømt
667945
24-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder Mosede BK
667947
24-09 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Kontra BK (1) Valhøj Skole
2
-
1
667943
25-09 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Vor Frue IF Avedøre Skole
13
-
0
667948
25-09 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK CFK Vallensbæk Idrætscenter
0
-
1
667928 ti
27-09 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC (2) Mosede BK NyBolig Park - Kunstgræs
Udehold taberdømt
667972 on
28-09 2022
Kl. 18:30
Oversidder Taastrup FC (2)
667974
fr
30-09 2022
Kl. 17:30
Kontra BK (1) Vestegnen FK Brøndbyvester Skole
3
-
1
667967
02-10 2022
Kl. 11:00
Vor Frue IF Oversidder Vor Frue Idrætscenter
667973
02-10 2022
Kl. 11:00
Rosa La FC Egevoldens Idræts Club Målfeltet
Hjemmehold taberdømt
667975
02-10 2022
Kl. 13:00
Mosede BK B. 77, Rødovre (1) Mosede-skolen
2
-
3
667965
02-10 2022
Kl. 13:00
CFK Køge FC (1) Charlotteskolen
Udehold taberdømt
667978
08-10 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Taastrup FC (2) Ravnsborghallen
Hjemmehold taberdømt
667979
08-10 2022
Kl. 13:00
Oversidder Rosa La FC
667980
08-10 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Vor Frue IF Valhøj Skole
Udehold taberdømt
667977
09-10 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Oversidder Avedøre Skole
667976
09-10 2022
Kl. 13:00
CFK Kontra BK (1) Charlotteskolen
5
-
2
668011
09-10 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK Mosede BK Vallensbæk Idrætscenter
0
-
1
668013 ti
11-10 2022
Kl. 20:00
Taastrup FC (2) Egevoldens Idræts Club NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
0
668014 on
12-10 2022
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
668016
15-10 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Kontra BK (1) Ravnsborghallen
Hjemmehold taberdømt
668017
15-10 2022
Kl. 14:00
Mosede BK CFK Mosede-skolen
4
-
3
668012
16-10 2022
Kl. 11:00
Vor Frue IF Vestegnen FK Vor Frue Idrætscenter
1
-
6
668015
16-10 2022
Kl. 11:00
Rosa La FC B. 77, Rødovre (1) Målfeltet
Hjemmehold taberdømt
668023
fr
21-10 2022
Kl. 19:30
Kontra BK (1) Mosede BK Brøndby Stadion Kunst
4
-
4
668020
22-10 2022
Kl. 13:00
Oversidder Taastrup FC (2)
668021
22-10 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Oversidder Valhøj Skole
668019
23-10 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Køge FC (1) Avedøre Skole
Udehold taberdømt
668018
23-10 2022
Kl. 13:00
CFK Vor Frue IF Charlotteskolen
Udehold taberdømt
668022
23-10 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK Rosa La FC Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
667910
30-10 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Vor Frue IF Mosede-skolen
6
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind