MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
667712
13-08 2022
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF Stenløse BK (1) Sandet Stadion
Udehold taberdømt
667713
13-08 2022
Kl. 15:00
VB 1968 Helsingør IF Fodbold (1) Skovbrynet Skole
2
-
3
667715
14-08 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club Brødeskov IF (2) Rudegård Stadion
2
-
8
667716
14-08 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Blovstrød IF Allerød Idrætspark
4
-
5
667714
14-08 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
667717
14-08 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) Farum BK Snekkersten Idrætscenter
1
-
2
667721
20-08 2022
Kl. 12:30
Blovstrød IF Holte Star Club Blovstrød idrætsanlæg
4
-
2
667718
20-08 2022
Kl. 15:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
Udehold taberdømt
667719
21-08 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold (1) Gladsaxe-Hero BK Helsingør Idrætspark
3
-
1
667722
21-08 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK (1) Snekkersten IF (2) Stenløse Stadion
1
-
0
667723
21-08 2022
Kl. 11:00
Oversidder Kr. Værløse IF
667720 ma
22-08 2022
Kl. 18:30
Brødeskov IF (2) VB 1968 Brødeskov Stadion
8
-
0
667724
27-08 2022
Kl. 15:00
VB 1968 Blovstrød IF Skovbrynet Skole
3
-
3
667726
28-08 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold (1) Brødeskov IF (2) Helsingør Idrætspark
2
-
6
667727
28-08 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club Farum BK Rudegård Stadion
1
-
4
667728
28-08 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Stenløse BK (1) Allerød Idrætspark
5
-
3
667725
28-08 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Kr. Værløse IF Gladsaxe Stadion
1
-
4
667729
28-08 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) Oversidder Snekkersten Idrætscenter
667731
03-09 2022
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF Snekkersten IF (2) Sandet Stadion
5
-
1
667786
04-09 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK (1) Holte Star Club Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
667787
04-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
667730
04-09 2022
Kl. 14:00
Farum BK VB 1968 Farum Park
5
-
4
667733
04-09 2022
Kl. 15:00
Blovstrød IF Helsingør IF Fodbold (1) Blovstrød idrætsanlæg
10
-
1
667732
04-09 2022
Kl. 16:00
Brødeskov IF (2) Gladsaxe-Hero BK Brødeskov Stadion
7
-
5
667796 fr
09-09 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Kr. Værløse IF Allerød Idrætspark
2
-
1
667791
10-09 2022
Kl. 15:00
VB 1968 Stenløse BK (1) Skovbrynet Skole
6
-
1
667793
11-09 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold (1) Farum BK Helsingør Idrætspark
2
-
4
667794
11-09 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club Oversidder Rudegård Stadion
667792
11-09 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Snekkersten IF (2) Gladsaxe Stadion
4
-
2
667795
on
14-09 2022
Kl. 20:30
Brødeskov IF (2) Blovstrød IF Brødeskov Stadion Kunst
1
-
2
667798
17-09 2022
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF Holte Star Club Sandet Stadion
2
-
1
667801
18-09 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK (1) Helsingør IF Fodbold (1) Stenløse Stadion
4
-
6
667802
18-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder VB 1968
667797
18-09 2022
Kl. 14:00
Farum BK Brødeskov IF (2) Farum Park
4
-
1
667799
18-09 2022
Kl. 15:00
Blovstrød IF Gladsaxe-Hero BK Blovstrød idrætsanlæg
2
-
5
667800
18-09 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) Allerød Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
667808
24-09 2022
Kl. 13:00
Blovstrød IF Farum BK Blovstrød idrætsanlæg
4
-
3
667803
24-09 2022
Kl. 15:00
VB 1968 Kr. Værløse IF Skovbrynet Skole
8
-
4
667805
25-09 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold (1) Oversidder Helsingør Idrætspark
667806
25-09 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club Snekkersten IF (2) Rudegård Stadion
3
-
3
667804
25-09 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Allerød Fodbold Klub Gladsaxe Stadion
1
-
4
667807
25-09 2022
Kl. 13:00
Brødeskov IF (2) Stenløse BK (1) Brødeskov Stadion
Udehold taberdømt
667813
01-10 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK (1) Blovstrød IF Stenløse Stadion
1
-
10
667810
01-10 2022
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF Helsingør IF Fodbold (1) Sandet Stadion
4
-
3
667809
01-10 2022
Kl. 15:00
Farum BK Gladsaxe-Hero BK Farum Park
9
-
2
667811
02-10 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Holte Star Club Allerød Idrætspark
Udehold taberdømt
667814
02-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Brødeskov IF (2)
667812
02-10 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) VB 1968 Snekkersten Idrætscenter
1
-
6
667816
08-10 2022
Kl. 15:00
VB 1968 Allerød Fodbold Klub Skovbrynet Skole
Udehold taberdømt
667820
09-10 2022
Kl. 11:00
Blovstrød IF Oversidder Blovstrød idrætsanlæg
667817
09-10 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Holte Star Club Gladsaxe Stadion
8
-
2
667819
09-10 2022
Kl. 12:00
Brødeskov IF (2) Kr. Værløse IF Brødeskov Stadion
11
-
4
667818
09-10 2022
Kl. 14:00
Helsingør IF Fodbold (1) Snekkersten IF (2) Helsingør Idrætspark
1
-
2
667815
09-10 2022
Kl. 14:00
Farum BK Stenløse BK (1) Farum Park
Udehold taberdømt
667821
to
13-10 2022
Kl. 18:30
Blovstrød IF Kr. Værløse IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
13
-
0
667822
16-10 2022
Kl. 11:00
Holte Star Club VB 1968 Rudegård Stadion
Udehold taberdømt
667823
16-10 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Helsingør IF Fodbold (1) Allerød Idrætspark
Udehold taberdømt
667826
16-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Farum BK
667825
16-10 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Stenløse BK (1) Gladsaxe Stadion
Udehold taberdømt
667828
22-10 2022
Kl. 15:00
VB 1968 Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole
Hjemmehold taberdømt
667829
23-10 2022
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold (1) Holte Star Club Helsingør Idrætspark
Udehold taberdømt
667832
23-10 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK (1) Oversidder Stenløse Stadion
667827
23-10 2022
Kl. 14:00
Farum BK Kr. Værløse IF Farum Park
5
-
3
667830
23-10 2022
Kl. 16:00
Brødeskov IF (2) Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion
4
-
3
667831
to
27-10 2022
Kl. 18:30
Blovstrød IF Snekkersten IF (2) Blovstrød idrætsanlæg
3
-
1
667824
30-10 2022
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) Brødeskov IF (2) Snekkersten Idrætscenter
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind