Serie 3 , Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659035
to11-08 2022
18:30 IF Skjold Birkerød (2) Værløse BK Birkerød Stadion
1
-
1
11. aug 2022
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
1
Værløse BK
1
659037
to11-08 2022
18:30 FC Rudersdal Måløv BK Vedbæk Stadion
1
-
1
11. aug 2022
18:30
FC Rudersdal
1
Måløv BK
1
659036
13-08 2022
11:00 Lundtofte Boldklub (2) Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads
0
-
1
13. aug 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
0
Gladsaxe-Hero BK
1
659040
13-08 2022
15:00 Farum BK Bagsværd BK Farum Park
2
-
6
13. aug 2022
15:00
Farum BK
2
Bagsværd BK
6
659039
13-08 2022
16:00 Brede IF Liria FK Brede Idrætsplads
0
-
1
13. aug 2022
16:00
Brede IF
0
Liria FK
1
659041
fr19-08 2022
18:30 Bagsværd BK Brede IF Bagsværd Stadion
0
-
2
19. aug 2022
18:30
Bagsværd BK
0
Brede IF
2
659045
20-08 2022
11:00 Værløse BK Farum BK Værløse Stadion
1
-
3
20. aug 2022
11:00
Værløse BK
1
Farum BK
3
659046
20-08 2022
12:00 Måløv BK IF Skjold Birkerød (2) Måløv Idrætspark
0
-
1
20. aug 2022
12:00
Måløv BK
0
IF Skjold Birkerød (2)
1
659042
20-08 2022
12:00 Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal Gladsaxe Stadion
2
-
1
20. aug 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
2
FC Rudersdal
1
659043
20-08 2022
13:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Lundtofte Boldklub (2) Virum Stadion
2
-
3
20. aug 2022
13:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Lundtofte Boldklub (2)
3
659044
21-08 2022
13:00 Liria FK Lyngby Boldklub 1921 Skinderskovgård
5
-
1
21. aug 2022
13:00
Liria FK
5
Lyngby Boldklub 1921
1
659051
to25-08 2022
18:30 FC Rudersdal IF Skjold Birkerød (2) Vedbæk Stadion
2
-
1
25. aug 2022
18:30
FC Rudersdal
2
IF Skjold Birkerød (2)
1
659047
27-08 2022
11:00 Lundtofte Boldklub (2) Liria FK Lundtofte Idrætsplads
UHT
27. aug 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
Liria FK
UHT
659052
27-08 2022
12:00 Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe Stadion
2
-
0
27. aug 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
659055
27-08 2022
15:00 Farum BK Måløv BK Farum Park
3
-
1
27. aug 2022
15:00
Farum BK
3
Måløv BK
1
659054
27-08 2022
16:00 Brede IF Værløse BK Brede Idrætsplads
6
-
3
27. aug 2022
16:00
Brede IF
6
Værløse BK
3
659057
to01-09 2022
19:00 IF Skjold Birkerød (2) Farum BK Birkerød Stadion
0
-
1
01. sep 2022
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
0
Farum BK
1
659060
03-09 2022
11:00 Værløse BK Lyngby Boldklub 1921 Værløse Stadion
2
-
1
03. sep 2022
11:00
Værløse BK
2
Lyngby Boldklub 1921
1
659056
03-09 2022
12:00 Bagsværd BK Lundtofte Boldklub (2) Bagsværd Stadion
3
-
2
03. sep 2022
12:00
Bagsværd BK
3
Lundtofte Boldklub (2)
2
659058
03-09 2022
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) FC Rudersdal Virum Stadion
1
-
1
03. sep 2022
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
1
FC Rudersdal
1
659059
04-09 2022
13:00 Liria FK Gladsaxe-Hero BK Skinderskovgård
3
-
0
04. sep 2022
13:00
Liria FK
3
Gladsaxe-Hero BK
0
659061
ti06-09 2022
18:30 Måløv BK Brede IF Måløv Idrætspark
0
-
3
06. sep 2022
18:30
Måløv BK
0
Brede IF
3
659063
to08-09 2022
18:15 FC Rudersdal Farum BK Vedbæk Stadion
4
-
5
08. sep 2022
18:15
FC Rudersdal
4
Farum BK
5
659062
10-09 2022
11:00 Lundtofte Boldklub (2) Værløse BK Lundtofte Idrætsplads
UHT
10. sep 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
Værløse BK
UHT
659065
10-09 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Måløv BK Lyngby Stadion
1
-
2
10. sep 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Måløv BK
2
659067
10-09 2022
16:00 Brede IF IF Skjold Birkerød (2) Brede Idrætsplads
0
-
1
10. sep 2022
16:00
Brede IF
0
IF Skjold Birkerød (2)
1
659072
to15-09 2022
19:00 IF Skjold Birkerød (2) Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
1
-
1
15. sep 2022
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
1
Lyngby Boldklub 1921
1
659075
17-09 2022
11:00 Værløse BK Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion
1
-
2
17. sep 2022
11:00
Værløse BK
1
Gladsaxe-Hero BK
2
659068
17-09 2022
12:00 Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd Stadion
3
-
1
17. sep 2022
12:00
Bagsværd BK
3
Virum-Sorgenfri BK (2)
1
659074
17-09 2022
15:00 Farum BK Brede IF Farum Park
5
-
3
17. sep 2022
15:00
Farum BK
5
Brede IF
3
659073
18-09 2022
15:00 Liria FK FC Rudersdal Skinderskovgård
2
-
3
18. sep 2022
15:00
Liria FK
2
FC Rudersdal
3
659078
ti20-09 2022
17:30 FC Rudersdal Brede IF Vedbæk Stadion
2
-
0
20. sep 2022
17:30
FC Rudersdal
2
Brede IF
0
659066
ti20-09 2022
18:00 Virum-Sorgenfri BK (2) Liria FK Virum Stadion
2
-
2
20. sep 2022
18:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Liria FK
2
659076
ti20-09 2022
19:30 Måløv BK Lundtofte Boldklub (2) Måløv Idrætspark
3
-
1
20. sep 2022
19:30
Måløv BK
3
Lundtofte Boldklub (2)
1
659077
24-09 2022
11:00 Lundtofte Boldklub (2) IF Skjold Birkerød (2) Lundtofte Idrætsplads
3
-
1
24. sep 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
3
IF Skjold Birkerød (2)
1
659079
24-09 2022
12:00 Gladsaxe-Hero BK Måløv BK Gladsaxe Stadion
0
-
1
24. sep 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
0
Måløv BK
1
659080
24-09 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion
1
-
5
24. sep 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Farum BK
5
659082
24-09 2022
14:00 Liria FK Bagsværd BK Skinderskovgård
2
-
1
24. sep 2022
14:00
Liria FK
2
Bagsværd BK
1
659081
24-09 2022
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Værløse BK Virum Stadion
UHT
24. sep 2022
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Værløse BK
UHT
659087
01-10 2022
11:00 Værløse BK Liria FK Værløse Stadion
3
-
5
01. okt 2022
11:00
Værløse BK
3
Liria FK
5
659088
01-10 2022
12:00 Måløv BK Virum-Sorgenfri BK (2) Måløv Idrætspark
3
-
2
01. okt 2022
12:00
Måløv BK
3
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
659083
01-10 2022
12:00 FC Rudersdal Bagsværd BK Vedbæk Stadion
3
-
3
01. okt 2022
12:00
FC Rudersdal
3
Bagsværd BK
3
659086
01-10 2022
15:00 Farum BK Lundtofte Boldklub (2) Farum Park
1
-
0
01. okt 2022
15:00
Farum BK
1
Lundtofte Boldklub (2)
0
659084
01-10 2022
15:30 IF Skjold Birkerød (2) Gladsaxe-Hero BK Birkerød Stadion
0
-
2
01. okt 2022
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
0
Gladsaxe-Hero BK
2
659085
01-10 2022
16:00 Brede IF Lyngby Boldklub 1921 Brede Idrætsplads
2
-
2
01. okt 2022
16:00
Brede IF
2
Lyngby Boldklub 1921
2
659090
08-10 2022
11:00 Lundtofte Boldklub (2) Brede IF Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
08. okt 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
3
Brede IF
2
659089
08-10 2022
12:00 Bagsværd BK Værløse BK Bagsværd Stadion
2
-
0
08. okt 2022
12:00
Bagsværd BK
2
Værløse BK
0
659092
08-10 2022
12:00 Gladsaxe-Hero BK Farum BK Gladsaxe Stadion
1
-
4
08. okt 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Farum BK
4
659091
08-10 2022
15:00 FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921 Vedbæk Stadion
8
-
1
08. okt 2022
15:00
FC Rudersdal
8
Lyngby Boldklub 1921
1
659093
08-10 2022
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) IF Skjold Birkerød (2) Virum Stadion
1
-
3
08. okt 2022
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
1
IF Skjold Birkerød (2)
3
659094
09-10 2022
15:00 Liria FK Måløv BK Skinderskovgård
3
-
2
09. okt 2022
15:00
Liria FK
3
Måløv BK
2
659095
to13-10 2022
19:00 IF Skjold Birkerød (2) Liria FK Birkerød Stadion
2
-
4
13. okt 2022
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
2
Liria FK
4
659100
15-10 2022
12:00 Måløv BK Bagsværd BK Måløv Idrætspark
2
-
2
15. okt 2022
12:00
Måløv BK
2
Bagsværd BK
2
659097
15-10 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Boldklub (2) Lyngby Stadion
0
-
2
15. okt 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
0
Lundtofte Boldklub (2)
2
659099
15-10 2022
15:00 Farum BK Virum-Sorgenfri BK (2) Farum Park
6
-
1
15. okt 2022
15:00
Farum BK
6
Virum-Sorgenfri BK (2)
1
659096
15-10 2022
15:00 FC Rudersdal Værløse BK Vedbæk Stadion
8
-
2
15. okt 2022
15:00
FC Rudersdal
8
Værløse BK
2
659098
15-10 2022
16:00 Brede IF Gladsaxe-Hero BK Brede Idrætsplads
2
-
1
15. okt 2022
16:00
Brede IF
2
Gladsaxe-Hero BK
1
659103
22-10 2022
11:00 Lundtofte Boldklub (2) FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads
3
-
8
22. okt 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
3
FC Rudersdal
8
659172
22-10 2022
11:00 Værløse BK Måløv BK Værløse Stadion
3
-
3
22. okt 2022
11:00
Værløse BK
3
Måløv BK
3
659104
22-10 2022
12:00 Gladsaxe-Hero BK Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe Stadion
1
-
4
22. okt 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Lyngby Boldklub 1921
4
659101
22-10 2022
12:00 Bagsværd BK IF Skjold Birkerød (2) Bagsværd Stadion
4
-
1
22. okt 2022
12:00
Bagsværd BK
4
IF Skjold Birkerød (2)
1
659105
22-10 2022
13:00 Virum-Sorgenfri BK (2) Brede IF Virumgård kunstgræsbane
0
-
3
22. okt 2022
13:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
Brede IF
3
659106
23-10 2022
13:00 Liria FK Farum BK Skinderskovgård
2
-
2
23. okt 2022
13:00
Liria FK
2
Farum BK
2
659064
29-10 2022
12:00 Gladsaxe-Hero BK Bagsværd BK Gladsaxe Stadion
0
-
2
29. okt 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
0
Bagsværd BK
2
659038
29-10 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK (2) Lyngby Stadion
0
-
0
29. okt 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
0
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
659053
05-11 2022
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK Lyngby Stadion
2
-
1
05. nov 2022
13:30
Lyngby Boldklub 1921
2
Bagsværd BK
1
659174
to30-03 2023
18:30 Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub (2) Gladsaxe Stadion
HHT
30. mar 2023
18:30
Gladsaxe-Hero BK
Lundtofte Boldklub (2)
HHT
659177
01-04 2023
11:00 Værløse BK IF Skjold Birkerød (2) Værløse Stadion
HHT
01. apr 2023
11:00
Værløse BK
IF Skjold Birkerød (2)
HHT
659173
01-04 2023
11:45 Bagsværd BK Farum BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
1
01. apr 2023
11:45
Bagsværd BK
2
Farum BK
1
659175
01-04 2023
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Lyngby Boldklub 1921 Virumgård kunstgræsbane
4
-
2
01. apr 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
4
Lyngby Boldklub 1921
2
659178
01-04 2023
16:30 Måløv BK FC Rudersdal Måløv Idrætspark
3
-
4
01. apr 2023
16:30
Måløv BK
3
FC Rudersdal
4
659176
02-04 2023
14:00 Liria FK Brede IF Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
1
02. apr 2023
14:00
Liria FK
3
Brede IF
1
659179
to06-04 2023
12:00 IF Skjold Birkerød (2) Måløv BK Birkerød Stadion
2
-
2
06. apr 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
2
Måløv BK
2
659184
08-04 2023
15:00 Farum BK Værløse BK Farum Park
UHT
08. apr 2023
15:00
Farum BK
Værløse BK
UHT
659186
to13-04 2023
19:00 IF Skjold Birkerød (2) FC Rudersdal Birkerød Stadion
2
-
2
13. apr 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
2
FC Rudersdal
2
659478
15-04 2023
11:00 Værløse BK Brede IF Værløse Stadion
HHT
15. apr 2023
11:00
Værløse BK
Brede IF
HHT
659479
15-04 2023
11:30 Måløv BK Farum BK Måløv Idrætspark
4
-
3
15. apr 2023
11:30
Måløv BK
4
Farum BK
3
659185
15-04 2023
11:45 Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion
5
-
0
15. apr 2023
11:45
Bagsværd BK
5
Lyngby Boldklub 1921
0
659476
15-04 2023
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe-Hero BK Virum Stadion
2
-
1
15. apr 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Gladsaxe-Hero BK
1
659477
16-04 2023
15:00 Liria FK Lundtofte Boldklub (2) Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
0
16. apr 2023
15:00
Liria FK
1
Lundtofte Boldklub (2)
0
659183
ti18-04 2023
18:30 Brede IF Bagsværd BK Brede Idrætsplads
2
-
3
18. apr 2023
18:30
Brede IF
2
Bagsværd BK
3
659481
to20-04 2023
18:30 FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK (2) Vedbæk Stadion
3
-
0
20. apr 2023
18:30
FC Rudersdal
3
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
659480
22-04 2023
11:00 Lundtofte Boldklub (2) Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
22. apr 2023
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
1
Bagsværd BK
3
659482
22-04 2023
12:00 Gladsaxe-Hero BK Liria FK Gladsaxe Stadion
HHT
22. apr 2023
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Liria FK
HHT
659483
22-04 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Værløse BK Lyngby Stadion
UHT
22. apr 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Værløse BK
UHT
659485
22-04 2023
15:00 Farum BK IF Skjold Birkerød (2) Farum Park
4
-
0
22. apr 2023
15:00
Farum BK
4
IF Skjold Birkerød (2)
0
659484
22-04 2023
16:00 Brede IF Måløv BK Brede Idrætsplads
2
-
3
22. apr 2023
16:00
Brede IF
2
Måløv BK
3
659182
to27-04 2023
19:00 Lyngby Boldklub 1921 Liria FK Lyngby Stadion
1
-
4
27. apr 2023
19:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Liria FK
4
659487
to27-04 2023
19:00 IF Skjold Birkerød (2) Brede IF Birkerød Stadion
2
-
2
27. apr 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
2
Brede IF
2
659490
29-04 2023
11:00 Værløse BK Lundtofte Boldklub (2) Værløse Stadion
HHT
29. apr 2023
11:00
Værløse BK
Lundtofte Boldklub (2)
HHT
659491
29-04 2023
11:30 Måløv BK Lyngby Boldklub 1921 Måløv Idrætspark
2
-
3
29. apr 2023
11:30
Måløv BK
2
Lyngby Boldklub 1921
3
659486
29-04 2023
11:45 Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK Bagsværd Stadion
3
-
1
29. apr 2023
11:45
Bagsværd BK
3
Gladsaxe-Hero BK
1
659489
29-04 2023
15:00 Farum BK FC Rudersdal Farum Park
0
-
2
29. apr 2023
15:00
Farum BK
0
FC Rudersdal
2
659488
30-04 2023
14:00 Liria FK Virum-Sorgenfri BK (2) Skinderskovgård
2
-
0
30. apr 2023
14:00
Liria FK
2
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
659493
to04-05 2023
18:30 FC Rudersdal Liria FK Vedbæk Stadion
5
-
3
04. maj 2023
18:30
FC Rudersdal
5
Liria FK
3
659492
06-05 2023
11:00 Lundtofte Boldklub (2) Måløv BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
1
06. maj 2023
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
1
Måløv BK
1
659494
06-05 2023
12:00 Gladsaxe-Hero BK Værløse BK Gladsaxe Stadion
UHT
06. maj 2023
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Værløse BK
UHT
659181
06-05 2023
12:00 FC Rudersdal Gladsaxe-Hero BK Vedbæk Stadion
1
-
2
06. maj 2023
12:00
FC Rudersdal
1
Gladsaxe-Hero BK
2
659495
06-05 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød (2) Lyngby Stadion
1
-
3
06. maj 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
IF Skjold Birkerød (2)
3
659497
06-05 2023
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd BK Virum Stadion
1
-
3
06. maj 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
1
Bagsværd BK
3
659498
06-05 2023
16:00 Brede IF Farum BK Brede Idrætsplads
1
-
0
06. maj 2023
16:00
Brede IF
1
Farum BK
0
659503
13-05 2023
11:00 Værløse BK Virum-Sorgenfri BK (2) Værløse Stadion
HHT
13. maj 2023
11:00
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK (2)
HHT
659504
13-05 2023
11:30 Måløv BK Gladsaxe-Hero BK Måløv Idrætspark
4
-
0
13. maj 2023
11:30
Måløv BK
4
Gladsaxe-Hero BK
0
659499
13-05 2023
11:45 Bagsværd BK Liria FK Bagsværd Stadion
0
-
1
13. maj 2023
11:45
Bagsværd BK
0
Liria FK
1
659502
13-05 2023
15:00 Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Farum Park
3
-
2
13. maj 2023
15:00
Farum BK
3
Lyngby Boldklub 1921
2
659500
13-05 2023
15:30 IF Skjold Birkerød (2) Lundtofte Boldklub (2) Birkerød Stadion
3
-
0
13. maj 2023
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
3
Lundtofte Boldklub (2)
0
659501
13-05 2023
16:00 Brede IF FC Rudersdal Brede Idrætsplads
1
-
2
13. maj 2023
16:00
Brede IF
1
FC Rudersdal
2
659505
20-05 2023
11:00 Lundtofte Boldklub (2) Farum BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
6
20. maj 2023
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
1
Farum BK
6
659506
20-05 2023
12:15 Bagsværd BK FC Rudersdal Bagsværd Stadion
0
-
1
20. maj 2023
12:15
Bagsværd BK
0
FC Rudersdal
1
659508
20-05 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion
2
-
3
20. maj 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
2
Brede IF
3
659509
20-05 2023
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Måløv BK Virum Stadion
1
-
1
20. maj 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
1
Måløv BK
1
659510
21-05 2023
14:00 Liria FK Værløse BK Skinderskovgård
UHT
21. maj 2023
14:00
Liria FK
Værløse BK
UHT
659180
ti23-05 2023
18:00 Lundtofte Boldklub (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
23. maj 2023
18:00
Lundtofte Boldklub (2)
3
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
659515
27-05 2023
11:00 Værløse BK Bagsværd BK Værløse Stadion
HHT
27. maj 2023
11:00
Værløse BK
Bagsværd BK
HHT
659516
27-05 2023
11:30 Måløv BK Liria FK Måløv Idrætspark
0
-
1
27. maj 2023
11:30
Måløv BK
0
Liria FK
1
659512
27-05 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 FC Rudersdal Lyngby Stadion
2
-
2
27. maj 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
2
FC Rudersdal
2
659514
27-05 2023
15:00 Farum BK Gladsaxe-Hero BK Farum Park
6
-
1
27. maj 2023
15:00
Farum BK
6
Gladsaxe-Hero BK
1
659511
27-05 2023
15:30 IF Skjold Birkerød (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Birkerød Stadion
0
-
2
27. maj 2023
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
0
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
659513
27-05 2023
16:00 Brede IF Lundtofte Boldklub (2) Brede Idrætsplads
2
-
1
27. maj 2023
16:00
Brede IF
2
Lundtofte Boldklub (2)
1
659507
ti30-05 2023
19:00 Gladsaxe-Hero BK IF Skjold Birkerød (2) Gladsaxe Stadion
0
-
1
30. maj 2023
19:00
Gladsaxe-Hero BK
0
IF Skjold Birkerød (2)
1
659518
03-06 2023
11:00 Lundtofte Boldklub (2) Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
03. jun 2023
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
3
Lyngby Boldklub 1921
3
659587
03-06 2023
11:00 Værløse BK FC Rudersdal Værløse Stadion
HHT
03. jun 2023
11:00
Værløse BK
FC Rudersdal
HHT
659519
03-06 2023
12:00 Gladsaxe-Hero BK Brede IF Gladsaxe Stadion
0
-
4
03. jun 2023
12:00
Gladsaxe-Hero BK
0
Brede IF
4
659517
03-06 2023
12:00 Bagsværd BK Måløv BK Bagsværd Stadion
3
-
3
03. jun 2023
12:00
Bagsværd BK
3
Måløv BK
3
659585
03-06 2023
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Farum BK Virum Stadion
1
-
1
03. jun 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
1
Farum BK
1
659586
04-06 2023
14:00 Liria FK IF Skjold Birkerød (2) Skinderskovgård
3
-
0
04. jun 2023
14:00
Liria FK
3
IF Skjold Birkerød (2)
0
659589
to08-06 2023
18:30 FC Rudersdal Lundtofte Boldklub (2) Vedbæk Stadion
4
-
1
08. jun 2023
18:30
FC Rudersdal
4
Lundtofte Boldklub (2)
1
659588
to08-06 2023
19:00 IF Skjold Birkerød (2) Bagsværd BK Birkerød Stadion
4
-
1
08. jun 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
4
Bagsværd BK
1
659594
10-06 2023
12:00 Måløv BK Værløse BK Måløv Idrætspark
UHT
10. jun 2023
12:00
Måløv BK
Værløse BK
UHT
659590
10-06 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion
4
-
3
10. jun 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
4
Gladsaxe-Hero BK
3
659592
10-06 2023
14:00 Brede IF Virum-Sorgenfri BK (2) Brede Idrætsplads
0
-
3
10. jun 2023
14:00
Brede IF
0
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
659593
10-06 2023
15:00 Farum BK Liria FK Farum Park
10
-
1
10. jun 2023
15:00
Farum BK
10
Liria FK
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind