MENU

Serie 2 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
654038
13-08 2022
Kl. 11:30
Herlev IF B. 77, Rødovre Herlev IF Engen
1
-
1
654037
13-08 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Måløv BK Strandmarkens Fritidscenter
7
-
3
654036
13-08 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Nerashté, Ballerup Sønderkærskolen
1
-
1
654035
13-08 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Liria FK Sportspladsen i Syd
4
-
0
654040
13-08 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Glostrup Elverroad Kunstgræs
0
-
1
654044
20-08 2022
Kl. 12:30
LSF Herlev IF Smørum Idrætscenter
1
-
2
654045
20-08 2022
Kl. 13:00
Liria FK B. 1973, Herlev Skinderskovgård
2
-
1
654043
20-08 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Rosenhøj BK Valhøj Skole
1
-
2
654046
20-08 2022
Kl. 14:15
Måløv BK Albertslund BS 72 Måløv Idrætspark
3
-
2
654042
20-08 2022
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup BK Friheden Damgårdsparken, Ballerup
5
-
4
654041
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Glostrup INVICTUS XI Glostrup Idrætspark
1
-
0
654260
27-08 2022
Kl. 11:30
Herlev IF Glostrup Herlev IF Engen
1
-
2
654049
27-08 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund BS 72 Strandmarkens Fritidscenter
6
-
2
654047
27-08 2022
Kl. 14:30
Rosenhøj BK LSF Sønderkærskolen
6
-
1
654050
27-08 2022
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup B. 77, Rødovre Damgårdsparken, Ballerup
5
-
3
654589
27-08 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad Kunstgræs
2
-
1
654578
28-08 2022
Kl. 14:45
INVICTUS XI Liria FK Vallensbæk Idrætscenter kunst
8
-
0
654592
03-09 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre BK Friheden Valhøj Skole
0
-
3
654593
03-09 2022
Kl. 13:00
LSF Nerashté, Ballerup Smørum Idrætscenter
1
-
7
654594
03-09 2022
Kl. 13:00
Liria FK Herlev IF Skinderskovgård
3
-
0
654595
03-09 2022
Kl. 14:15
Måløv BK INVICTUS XI Måløv Idrætspark
2
-
2
654590
03-09 2022
Kl. 14:30
Glostrup Rosenhøj BK Glostrup Idrætspark
1
-
3
654591
03-09 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 B. 1973, Herlev Sportspladsen i Syd
4
-
1
654599
10-09 2022
Kl. 11:30
Herlev IF Måløv BK Herlev IF Engen
3
-
3
654600
10-09 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre LSF Valhøj Skole
2
-
5
654596
10-09 2022
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Liria FK Sønderkærskolen
2
-
1
654597
10-09 2022
Kl. 14:15
BK Friheden B. 1973, Herlev Strandmarkens Fritidscenter
2
-
2
654598
10-09 2022
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Glostrup Damgårdsparken, Ballerup
6
-
3
654601
11-09 2022
Kl. 14:45
INVICTUS XI Albertslund BS 72 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
0
654604
17-09 2022
Kl. 13:00
LSF BK Friheden Smørum Idrætscenter
1
-
6
654607
17-09 2022
Kl. 14:15
Måløv BK Rosenhøj BK Måløv Idrætspark
4
-
2
654603
17-09 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Herlev IF Sportspladsen i Syd
2
-
1
654605
17-09 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev INVICTUS XI Elverroad Kunstgræs
2
-
0
654606
17-09 2022
Kl. 15:30
Liria FK Nerashté, Ballerup Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
654608
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Rosenhøj BK Albertslund BS 72 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
654611
24-09 2022
Kl. 11:30
Herlev IF B. 1973, Herlev Herlev IF Engen
1
-
0
654612
24-09 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Liria FK Valhøj Skole
6
-
0
654613
24-09 2022
Kl. 13:00
LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
3
-
5
654609
24-09 2022
Kl. 14:15
BK Friheden INVICTUS XI Strandmarkens Fritidscenter
4
-
2
654610
24-09 2022
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Måløv BK Damgårdsparken, Ballerup
2
-
1
654614
to
29-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup BK Friheden Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
4
654616
01-10 2022
Kl. 11:30
Herlev IF INVICTUS XI Herlev IF Engen
2
-
2
654618
01-10 2022
Kl. 13:00
Liria FK LSF Skinderskovgård
3
-
5
654619
01-10 2022
Kl. 14:15
Måløv BK B. 77, Rødovre Måløv Idrætspark
3
-
1
654615
01-10 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Nerashté, Ballerup Sportspladsen i Syd
3
-
4
654617
01-10 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Rosenhøj BK Elverroad Kunstgræs
1
-
2
654627
08-10 2022
Kl. 13:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
2
-
4
654621
08-10 2022
Kl. 13:30
Rosenhøj BK INVICTUS XI Sønderkærskolen
1
-
2
654622
08-10 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Herlev IF Strandmarkens Fritidscenter
1
-
2
654620
08-10 2022
Kl. 14:30
Glostrup Liria FK Glostrup Idrætspark
Udehold taberdømt
654626
08-10 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 B. 77, Rødovre Sportspladsen i Syd
3
-
1
654623
08-10 2022
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup B. 1973, Herlev Damgårdsparken, Ballerup
2
-
1
654630
15-10 2022
Kl. 11:30
Herlev IF Rosenhøj BK Herlev IF Engen
1
-
1
654631
15-10 2022
Kl. 14:00
INVICTUS XI Nerashté, Ballerup Vallensbæk Idrætscenter kunst
6
-
4
654633
15-10 2022
Kl. 14:15
Måløv BK Glostrup Måløv Idrætspark
4
-
1
654629
15-10 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Liria FK Strandmarkens Fritidscenter
5
-
4
654628
15-10 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 LSF Sportspladsen i Syd
7
-
2
654632
15-10 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev B. 77, Rødovre Elverroad Kunstgræs
4
-
0
654636
22-10 2022
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup Herlev IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
4
-
2
654637
22-10 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre INVICTUS XI Valhøj Skole
1
-
3
654641
22-10 2022
Kl. 13:00
LSF B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter
3
-
4
654642
22-10 2022
Kl. 13:00
Liria FK Måløv BK Skinderskovgård
0
-
20
654635
22-10 2022
Kl. 13:30
Rosenhøj BK BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
654634
22-10 2022
Kl. 14:30
Glostrup Albertslund BS 72 Glostrup Idrætspark
2
-
4
654602
ti
25-10 2022
Kl. 19:00
Glostrup B. 77, Rødovre Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
2
654039
29-10 2022
Kl. 12:30
LSF INVICTUS XI Smørum Idrætscenter
0
-
2
654645
01-04 2023
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Herlev IF Valhøj Skole
654646
01-04 2023
Kl. 13:00
INVICTUS XI LSF Vallensbæk Idrætscenter kunst
654647
01-04 2023
Kl. 13:00
Liria FK Albertslund BS 72 Skinderskovgård
654648
01-04 2023
Kl. 14:15
Måløv BK BK Friheden Måløv Idrætspark
654643
01-04 2023
Kl. 15:30
Glostrup B. 1973, Herlev Glostrup Idrætspark
654644
01-04 2023
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Rosenhøj BK Damgårdsparken, Ballerup
654652
08-04 2023
Kl. 11:30
Herlev IF LSF Herlev IF Engen
654650
08-04 2023
Kl. 13:30
Rosenhøj BK B. 77, Rødovre Avedøre Stadion
654653
08-04 2023
Kl. 14:00
INVICTUS XI Glostrup Vallensbæk Idrætscenter kunst
654649
08-04 2023
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 Måløv BK Sportspladsen i Syd
654651
08-04 2023
Kl. 14:30
BK Friheden Nerashté, Ballerup Strandmarkens Fritidscenter
654654
08-04 2023
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Liria FK Elverroad Kunstgræs
654659
15-04 2023
Kl. 13:00
Liria FK INVICTUS XI Skinderskovgård
654657
15-04 2023
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Nerashté, Ballerup Valhøj Skole
654656
15-04 2023
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 BK Friheden Sportspladsen i Syd
654660
15-04 2023
Kl. 14:15
Måløv BK B. 1973, Herlev Måløv Idrætspark
654658
15-04 2023
Kl. 15:00
LSF Rosenhøj BK Smørum Idrætscenter
654655
15-04 2023
Kl. 15:30
Glostrup Herlev IF Glostrup Idrætspark
654669
22-04 2023
Kl. 11:30
Herlev IF Liria FK Herlev IF Engen
654666
22-04 2023
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Glostrup Avedøre Stadion
654670
22-04 2023
Kl. 14:00
INVICTUS XI Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
654667
22-04 2023
Kl. 14:30
BK Friheden B. 77, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
654668
22-04 2023
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup LSF Damgårdsparken, Ballerup
654671
22-04 2023
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Albertslund BS 72 Elverroad Kunstgræs
654676
29-04 2023
Kl. 13:00
Liria FK Rosenhøj BK Skinderskovgård
654673
29-04 2023
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 INVICTUS XI Sportspladsen i Syd
654677
29-04 2023
Kl. 14:15
Måløv BK Herlev IF Måløv Idrætspark
654674
29-04 2023
Kl. 15:00
LSF B. 77, Rødovre Smørum Idrætscenter
654675
29-04 2023
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev BK Friheden Elverroad Kunstgræs
654672
29-04 2023
Kl. 15:30
Glostrup Nerashté, Ballerup Glostrup Idrætspark
654681
06-05 2023
Kl. 11:30
Herlev IF Albertslund BS 72 Herlev IF Engen
654682
06-05 2023
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Glostrup Valhøj Skole
654678
06-05 2023
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Måløv BK Avedøre Stadion
654683
06-05 2023
Kl. 14:00
INVICTUS XI B. 1973, Herlev Vallensbæk Idrætscenter kunst
654679
06-05 2023
Kl. 14:30
BK Friheden LSF Strandmarkens Fritidscenter
654680
06-05 2023
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Liria FK Damgårdsparken, Ballerup
654689
13-05 2023
Kl. 13:00
Liria FK B. 77, Rødovre Skinderskovgård
654686
13-05 2023
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 Rosenhøj BK Sportspladsen i Syd
654687
13-05 2023
Kl. 14:00
INVICTUS XI BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter kunst
654690
13-05 2023
Kl. 14:15
Måløv BK Nerashté, Ballerup Måløv Idrætspark
654685
13-05 2023
Kl. 15:30
Glostrup LSF Glostrup Idrætspark
654688
13-05 2023
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Herlev IF Elverroad Kunstgræs
654694
20-05 2023
Kl. 11:30
INVICTUS XI Herlev IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
654695
20-05 2023
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Måløv BK Valhøj Skole
654696
20-05 2023
Kl. 13:00
LSF Liria FK Smørum Idrætscenter
654691
20-05 2023
Kl. 13:30
Rosenhøj BK B. 1973, Herlev Avedøre Stadion
654692
20-05 2023
Kl. 14:30
BK Friheden Glostrup Strandmarkens Fritidscenter
654693
20-05 2023
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Albertslund BS 72 Damgårdsparken, Ballerup
654698
27-05 2023
Kl. 11:30
Herlev IF BK Friheden Herlev IF Engen
654701
27-05 2023
Kl. 13:00
Liria FK Glostrup Skinderskovgård
654697
27-05 2023
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Albertslund BS 72 Valhøj Skole
654699
27-05 2023
Kl. 14:00
INVICTUS XI Rosenhøj BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
654702
27-05 2023
Kl. 14:15
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
654700
27-05 2023
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Nerashté, Ballerup Elverroad Kunstgræs
654712
03-06 2023
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre B. 1973, Herlev Valhøj Skole
654714
03-06 2023
Kl. 13:00
Liria FK BK Friheden Skinderskovgård
654710
03-06 2023
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Herlev IF Avedøre Stadion
654713
03-06 2023
Kl. 15:00
LSF Albertslund BS 72 Smørum Idrætscenter
654711
03-06 2023
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup INVICTUS XI Damgårdsparken, Ballerup
654703
03-06 2023
Kl. 15:30
Glostrup Måløv BK Glostrup Idrætspark
654717
10-06 2023
Kl. 11:30
Herlev IF Nerashté, Ballerup Herlev IF Engen
654722
10-06 2023
Kl. 14:00
INVICTUS XI B. 77, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter kunst
654715
10-06 2023
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 Glostrup Sportspladsen i Syd
654724
10-06 2023
Kl. 14:15
Måløv BK Liria FK Måløv Idrætspark
654716
10-06 2023
Kl. 14:30
BK Friheden Rosenhøj BK Strandmarkens Fritidscenter
654723
10-06 2023
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev LSF Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind