Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
653115 |
fr12-08 2022
|
18:00 | Hundested Stadion |
2
-
1
|
12. aug 2022
18:00
Hundested IK
2
Lynge-Uggeløse IF
1
|
||||||||||||||
653117 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
3
-
2
|
13. aug 2022
13:00
Frederikssund IK
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
653119 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
5
-
1
|
13. aug 2022
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
Fredensborg BI
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
653120 |
lø13-08 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
6
-
0
|
13. aug 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
6
IS Skævinge
0
|
||||||||||||||
653116 |
lø13-08 2022
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
3
-
3
|
13. aug 2022
13:30
Ølstykke FC
3
Helsinge Fodbold
3
|
||||||||||||||
653127 |
fr19-08 2022
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
0
-
3
|
19. aug 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Hundested IK
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
653126 |
lø20-08 2022
|
12:00 | Lynge Idrætsanlæg |
1
-
2
|
20. aug 2022
12:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Virum-Sorgenfri
2
|
||||||||||||||
653123 |
lø20-08 2022
|
13:00 | Birkevang |
6
-
3
|
20. aug 2022
13:00
Hareskov IF
6
Ølstykke FC
3
|
||||||||||||||
653122 |
lø20-08 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
0
-
4
|
20. aug 2022
14:00
Helsinge Fodbold
0
Frederikssund IK
4
|
||||||||||||||
653125 |
lø20-08 2022
|
15:15 | Fredensborg Stadion |
0
-
2
|
20. aug 2022
15:15
Fredensborg BI
0
FC Hornsherred
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
653121 |
lø20-08 2022
|
15:30 | Baunehøj Stadion |
5
-
1
|
20. aug 2022
15:30
IS Skævinge
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
||||||||||||||
653129 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
1
-
2
|
27. aug 2022
13:00
Frederikssund IK
1
Hundested IK
2
|
||||||||||||||
653132 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
3
-
1
|
27. aug 2022
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Lynge-Uggeløse IF
1
|
||||||||||||||
653133 |
lø27-08 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
6
-
1
|
27. aug 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
6
Hørsholm-Usserød IK
1
|
||||||||||||||
653128 |
lø27-08 2022
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
0
-
1
|
27. aug 2022
13:30
Ølstykke FC
0
Fredensborg BI
1
|
||||||||||||||
653130 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
0
-
2
|
27. aug 2022
14:00
Helsinge Fodbold
0
Hareskov IF
2
|
||||||||||||||
653131 |
lø27-08 2022
|
14:00 | Skibby Stadion Kunstgræs |
3
-
2
|
27. aug 2022
14:00
FC Hornsherred
3
IS Skævinge
2
|
||||||||||||||
653139 |
fr02-09 2022
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
1
-
0
|
02. sep 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
||||||||||||||
653138 |
lø03-09 2022
|
12:00 | Lynge Idrætsanlæg |
3
-
4
|
03. sep 2022
12:00
Lynge-Uggeløse IF
3
FC Hornsherred
4
|
||||||||||||||
653136 |
lø03-09 2022
|
13:00 | Birkevang |
3
-
0
|
03. sep 2022
13:00
Hareskov IF
3
Frederikssund IK
0
|
||||||||||||||
653137 |
lø03-09 2022
|
13:30 | Fredensborg Stadion |
2
-
1
|
03. sep 2022
13:30
Fredensborg BI
2
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
653135 |
lø03-09 2022
|
15:00 | Hundested Stadion |
2
-
6
|
03. sep 2022
15:00
Hundested IK
2
Virum-Sorgenfri
6
|
||||||||||||||
653134 |
lø03-09 2022
|
15:30 | Baunehøj Stadion |
0
-
1
|
03. sep 2022
15:30
IS Skævinge
0
Ølstykke FC
1
|
||||||||||||||
653118 |
ti06-09 2022
|
18:30 | Skibby Stadion Kunstgræs |
1
-
1
|
06. sep 2022
18:30
FC Hornsherred
1
Hareskov IF
1
|
||||||||||||||
653140 |
ti06-09 2022
|
19:00 | Ølstykke Stadion |
4
-
1
|
06. sep 2022
19:00
Ølstykke FC
4
Lynge-Uggeløse IF
1
|
||||||||||||||
653144 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Birkevang |
1
-
1
|
10. sep 2022
13:00
Hareskov IF
1
Fredensborg BI
1
|
||||||||||||||
653145 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
3
-
1
|
10. sep 2022
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Hundested IK
1
|
||||||||||||||
653142 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
2
-
3
|
10. sep 2022
14:00
Helsinge Fodbold
2
IS Skævinge
3
|
||||||||||||||
653143 |
lø10-09 2022
|
14:00 | Møllegårdhallen |
1
-
2
|
10. sep 2022
14:00
FC Hornsherred
1
Hørsholm-Usserød IK
2
|
||||||||||||||
653141 |
lø10-09 2022
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
0
-
3
|
10. sep 2022
15:00
Frederikssund IK
0
Virum-Sorgenfri
3
|
||||||||||||||
653152 |
fr16-09 2022
|
18:15 | Hørsholm Idrætspark |
0
-
1
|
16. sep 2022
18:15
Hørsholm-Usserød IK
0
Ølstykke FC
1
|
||||||||||||||
653150 |
lø17-09 2022
|
12:00 | Lynge Idrætsanlæg |
0
-
1
|
17. sep 2022
12:00
Lynge-Uggeløse IF
0
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
653149 |
lø17-09 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
4
-
1
|
17. sep 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
||||||||||||||
653148 |
lø17-09 2022
|
13:30 | Fredensborg Stadion |
0
-
0
|
17. sep 2022
13:30
Fredensborg BI
0
Frederikssund IK
0
|
||||||||||||||
653147 |
lø17-09 2022
|
15:00 | Hundested Stadion |
0
-
1
|
17. sep 2022
15:00
Hundested IK
0
FC Hornsherred
1
|
||||||||||||||
653146 |
lø17-09 2022
|
15:30 | Baunehøj Stadion |
2
-
1
|
17. sep 2022
15:30
IS Skævinge
2
Hareskov IF
1
|
||||||||||||||
653158 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Birkevang |
2
-
2
|
24. sep 2022
13:00
Hareskov IF
2
Lynge-Uggeløse IF
2
|
||||||||||||||
653159 |
lø24-09 2022
|
13:30 | Fredensborg Stadion |
2
-
6
|
24. sep 2022
13:30
Fredensborg BI
2
IS Skævinge
6
|
||||||||||||||
653153 |
lø24-09 2022
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
2
-
1
|
24. sep 2022
13:30
Ølstykke FC
2
Hundested IK
1
|
||||||||||||||
653156 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
4
-
1
|
24. sep 2022
14:00
Helsinge Fodbold
4
Hørsholm-Usserød IK
1
|
||||||||||||||
653157 |
lø24-09 2022
|
14:00 | Møllegårdhallen |
3
-
2
|
24. sep 2022
14:00
FC Hornsherred
3
Virum-Sorgenfri
2
|
||||||||||||||
653154 |
lø24-09 2022
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
1
|
24. sep 2022
15:00
Frederikssund IK
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
||||||||||||||
653165 |
fr30-09 2022
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark Kunstgræs |
1
-
2
|
30. sep 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Hareskov IF
2
|
||||||||||||||
653164 |
lø01-10 2022
|
12:00 | Lynge Idrætsanlæg |
1
-
3
|
01. okt 2022
12:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Fredensborg BI
3
|
||||||||||||||
653162 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
5
-
3
|
01. okt 2022
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
FC Hornsherred
3
|
||||||||||||||
653163 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
1
-
3
|
01. okt 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
1
Ølstykke FC
3
|
||||||||||||||
653161 |
lø01-10 2022
|
15:00 | Hundested Stadion |
0
-
0
|
01. okt 2022
15:00
Hundested IK
0
Helsinge Fodbold
0
|
||||||||||||||
653160 |
lø01-10 2022
|
15:30 | Baunehøj Stadion |
3
-
3
|
01. okt 2022
15:30
IS Skævinge
3
Frederikssund IK
3
|
||||||||||||||
653398 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
1
|
08. okt 2022
13:00
Frederikssund IK
2
FC Hornsherred
1
|
||||||||||||||
653400 |
lø08-10 2022
|
13:00 | Birkevang |
3
-
3
|
08. okt 2022
13:00
Hareskov IF
3
Hundested IK
3
|
||||||||||||||
653167 |
lø08-10 2022
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
3
-
3
|
08. okt 2022
13:30
Ølstykke FC
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
|
||||||||||||||
653399 |
lø08-10 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
1
-
7
|
08. okt 2022
14:00
Helsinge Fodbold
1
Virum-Sorgenfri
7
|
||||||||||||||
653401 |
lø08-10 2022
|
15:15 | Fredensborg Stadion |
2
-
2
|
08. okt 2022
15:15
Fredensborg BI
2
Hørsholm-Usserød IK
2
|
||||||||||||||
653166 |
lø08-10 2022
|
15:30 | Baunehøj Stadion |
2
-
4
|
08. okt 2022
15:30
IS Skævinge
2
Lynge-Uggeløse IF
4
|
||||||||||||||
653959 |
fr14-10 2022
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark Kunstgræs |
2
-
0
|
14. okt 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
IS Skævinge
0
|
||||||||||||||
653957 |
lø15-10 2022
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
3
-
1
|
15. okt 2022
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
653958 |
lø15-10 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
0
-
0
|
15. okt 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
0
Hareskov IF
0
|
||||||||||||||
653404 |
lø15-10 2022
|
14:00 | Møllegårdhallen |
3
-
2
|
15. okt 2022
14:00
FC Hornsherred
3
Ølstykke FC
2
|
||||||||||||||
653402 |
lø15-10 2022
|
15:00 | Hundested Stadion |
2
-
1
|
15. okt 2022
15:00
Hundested IK
2
Fredensborg BI
1
|
||||||||||||||
653403 |
lø15-10 2022
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
4
-
1
|
15. okt 2022
15:00
Frederikssund IK
4
Lynge-Uggeløse IF
1
|
||||||||||||||
653964 |
lø22-10 2022
|
11:00 | Fredensborg Stadion |
4
-
4
|
22. okt 2022
11:00
Fredensborg BI
4
Virum-Sorgenfri
4
|
||||||||||||||
653965 |
lø22-10 2022
|
12:00 | Lynge Idrætsanlæg |
2
-
1
|
22. okt 2022
12:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Hørsholm-Usserød IK
1
|
||||||||||||||
653963 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Birkevang |
4
-
1
|
22. okt 2022
13:00
Hareskov IF
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
||||||||||||||
653961 |
lø22-10 2022
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
2
-
1
|
22. okt 2022
13:30
Ølstykke FC
2
Frederikssund IK
1
|
||||||||||||||
653962 |
lø22-10 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
1
-
2
|
22. okt 2022
14:00
Helsinge Fodbold
1
FC Hornsherred
2
|
||||||||||||||
653960 |
lø22-10 2022
|
15:30 | Baunehøj Stadion |
3
-
3
|
22. okt 2022
15:30
IS Skævinge
3
Hundested IK
3
|
||||||||||||||
653974 |
fr31-03 2023
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark Kunstgræs |
1
-
1
|
31. mar 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Frederikssund IK
1
|
||||||||||||||
653967 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Helsinge Stadion |
1
-
3
|
01. apr 2023
13:00
Helsinge Fodbold
1
Ølstykke FC
3
|
||||||||||||||
653968 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Birkevang |
1
-
0
|
01. apr 2023
13:00
Hareskov IF
1
FC Hornsherred
0
|
||||||||||||||
653969 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Fredensborg Stadion |
3
-
2
|
01. apr 2023
13:00
Fredensborg BI
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
|
||||||||||||||
653972 |
lø01-04 2023
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
0
-
1
|
01. apr 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
0
Hundested IK
1
|
||||||||||||||
653966 |
lø01-04 2023
|
13:30 | Baunehøj Stadion |
5
-
5
|
01. apr 2023
13:30
IS Skævinge
5
Virum-Sorgenfri
5
|
||||||||||||||
653978 |
ti04-04 2023
|
18:30 | Skibby Stadion Kunstgræs |
4
-
2
|
04. apr 2023
18:30
FC Hornsherred
4
Fredensborg BI
2
|
||||||||||||||
653977 |
to06-04 2023
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
3
-
0
|
06. apr 2023
13:00
Frederikssund IK
3
Helsinge Fodbold
0
|
||||||||||||||
653979 |
lø08-04 2023
|
12:00 | Vejby Idrætsplads |
0
-
3
|
08. apr 2023
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
IS Skævinge
3
|
||||||||||||||
653980 |
lø08-04 2023
|
13:00 | Virumgård kunstgræsbane |
2
-
0
|
08. apr 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
2
Lynge-Uggeløse IF
0
|
||||||||||||||
653976 |
lø08-04 2023
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
2
-
0
|
08. apr 2023
13:30
Ølstykke FC
2
Hareskov IF
0
|
||||||||||||||
653975 |
lø08-04 2023
|
15:00 | Hundested Stadion |
1
-
4
|
08. apr 2023
15:00
Hundested IK
1
Hørsholm-Usserød IK
4
|
||||||||||||||
653986 |
fr14-04 2023
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark Kunstgræs |
6
-
2
|
14. apr 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
6
Virum-Sorgenfri
2
|
||||||||||||||
653983 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Birkevang |
2
-
1
|
15. apr 2023
13:00
Hareskov IF
2
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
653984 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Fredensborg Stadion |
2
-
2
|
15. apr 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Ølstykke FC
2
|
||||||||||||||
653985 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
0
-
4
|
15. apr 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
|
||||||||||||||
653981 |
lø15-04 2023
|
13:30 | Baunehøj Stadion |
2
-
4
|
15. apr 2023
13:30
IS Skævinge
2
FC Hornsherred
4
|
||||||||||||||
653982 |
lø15-04 2023
|
15:00 | Hundested Stadion |
1
-
3
|
15. apr 2023
15:00
Hundested IK
1
Frederikssund IK
3
|
||||||||||||||
653990 |
to20-04 2023
|
18:30 | Møllegårdhallen |
1
-
2
|
20. apr 2023
18:30
FC Hornsherred
1
Lynge-Uggeløse IF
2
|
||||||||||||||
653988 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
0
|
22. apr 2023
13:00
Frederikssund IK
2
Hareskov IF
0
|
||||||||||||||
653989 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Helsinge Stadion |
2
-
1
|
22. apr 2023
13:00
Helsinge Fodbold
2
Fredensborg BI
1
|
||||||||||||||
653991 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
3
-
1
|
22. apr 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Hørsholm-Usserød IK
1
|
||||||||||||||
653992 |
lø22-04 2023
|
13:00 | Virum Stadion |
4
-
1
|
22. apr 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
4
Hundested IK
1
|
||||||||||||||
653987 |
lø22-04 2023
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
2
-
1
|
22. apr 2023
13:30
Ølstykke FC
2
IS Skævinge
1
|
||||||||||||||
653998 |
fr28-04 2023
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
5
-
0
|
28. apr 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
FC Hornsherred
0
|
||||||||||||||
653995 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Fredensborg Stadion |
2
-
2
|
29. apr 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Hareskov IF
2
|
||||||||||||||
653996 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Virum Stadion |
3
-
3
|
29. apr 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
3
Frederikssund IK
3
|
||||||||||||||
653997 |
lø29-04 2023
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
0
-
4
|
29. apr 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
0
Ølstykke FC
4
|
||||||||||||||
653993 |
lø29-04 2023
|
13:30 | Baunehøj Stadion |
2
-
1
|
29. apr 2023
13:30
IS Skævinge
2
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
653994 |
lø29-04 2023
|
15:00 | Hundested Stadion |
0
-
1
|
29. apr 2023
15:00
Hundested IK
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
||||||||||||||
654003 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Birkevang |
4
-
3
|
06. maj 2023
13:00
Hareskov IF
4
IS Skævinge
3
|
||||||||||||||
654004 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
4
-
0
|
06. maj 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Virum-Sorgenfri
0
|
||||||||||||||
654001 |
lø06-05 2023
|
13:00 | Helsinge Stadion |
1
-
0
|
06. maj 2023
13:00
Helsinge Fodbold
1
Lynge-Uggeløse IF
0
|
||||||||||||||
653999 |
lø06-05 2023
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
1
-
4
|
06. maj 2023
13:30
Ølstykke FC
1
Hørsholm-Usserød IK
4
|
||||||||||||||
654002 |
lø06-05 2023
|
14:00 | Skibby Stadion Kunstgræs |
0
-
2
|
06. maj 2023
14:00
FC Hornsherred
0
Hundested IK
2
|
||||||||||||||
654000 |
lø06-05 2023
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
1
|
06. maj 2023
15:00
Frederikssund IK
2
Fredensborg BI
1
|
||||||||||||||
654010 |
fr12-05 2023
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
5
-
1
|
12. maj 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
654007 |
lø13-05 2023
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
2
-
3
|
13. maj 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Frederikssund IK
3
|
||||||||||||||
654008 |
lø13-05 2023
|
13:00 | Virum Stadion |
2
-
1
|
13. maj 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
2
FC Hornsherred
1
|
||||||||||||||
654009 |
lø13-05 2023
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
1
-
5
|
13. maj 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Hareskov IF
5
|
||||||||||||||
654005 |
lø13-05 2023
|
13:30 | Baunehøj Stadion |
1
-
4
|
13. maj 2023
13:30
IS Skævinge
1
Fredensborg BI
4
|
||||||||||||||
654006 |
lø13-05 2023
|
15:00 | Hundested Stadion |
0
-
2
|
13. maj 2023
15:00
Hundested IK
0
Ølstykke FC
2
|
||||||||||||||
654013 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Helsinge Stadion |
2
-
1
|
20. maj 2023
13:00
Helsinge Fodbold
2
Hundested IK
1
|
||||||||||||||
654015 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Birkevang |
0
-
5
|
20. maj 2023
13:00
Hareskov IF
0
Hørsholm-Usserød IK
5
|
||||||||||||||
654011 |
lø20-05 2023
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
2
-
1
|
20. maj 2023
13:30
Ølstykke FC
2
Virum-Sorgenfri
1
|
||||||||||||||
654014 |
lø20-05 2023
|
14:00 | Møllegårdhallen |
0
-
5
|
20. maj 2023
14:00
FC Hornsherred
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
|
||||||||||||||
654012 |
lø20-05 2023
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
5
-
4
|
20. maj 2023
15:00
Frederikssund IK
5
IS Skævinge
4
|
||||||||||||||
654016 |
lø20-05 2023
|
15:00 | Fredensborg Stadion |
4
-
1
|
20. maj 2023
15:00
Fredensborg BI
4
Lynge-Uggeløse IF
1
|
||||||||||||||
654017 |
fr26-05 2023
|
18:00 | Hundested Stadion |
3
-
4
|
26. maj 2023
18:00
Hundested IK
3
Hareskov IF
4
|
||||||||||||||
654022 |
fr26-05 2023
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
2
-
0
|
26. maj 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Fredensborg BI
0
|
||||||||||||||
654019 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
4
-
2
|
27. maj 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Ølstykke FC
2
|
||||||||||||||
654020 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Virum Stadion |
5
-
0
|
27. maj 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
5
Helsinge Fodbold
0
|
||||||||||||||
654021 |
lø27-05 2023
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
1
-
5
|
27. maj 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
1
IS Skævinge
5
|
||||||||||||||
654018 |
lø27-05 2023
|
15:30 | Skibby Stadion Kunstgræs |
1
-
3
|
27. maj 2023
15:30
FC Hornsherred
1
Frederikssund IK
3
|
||||||||||||||
654025 |
lø03-06 2023
|
12:00 | Helsinge Stadion |
0
-
5
|
03. jun 2023
12:00
Helsinge Fodbold
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
|
||||||||||||||
654026 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Birkevang |
4
-
3
|
03. jun 2023
13:00
Hareskov IF
4
Virum-Sorgenfri
3
|
||||||||||||||
654028 |
lø03-06 2023
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
1
-
2
|
03. jun 2023
13:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Frederikssund IK
2
|
||||||||||||||
654023 |
lø03-06 2023
|
13:30 | Baunehøj Stadion |
4
-
1
|
03. jun 2023
13:30
IS Skævinge
4
Hørsholm-Usserød IK
1
|
||||||||||||||
654024 |
lø03-06 2023
|
13:30 | Ølstykke Stadion |
1
-
0
|
03. jun 2023
13:30
Ølstykke FC
1
FC Hornsherred
0
|
||||||||||||||
654027 |
lø03-06 2023
|
15:00 | Fredensborg Stadion |
2
-
1
|
03. jun 2023
15:00
Fredensborg BI
2
Hundested IK
1
|
||||||||||||||
654034 |
fr09-06 2023
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
5
-
1
|
09. jun 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
Lynge-Uggeløse IF
1
|
||||||||||||||
654032 |
lø10-06 2023
|
13:00 | Vejby Idrætsplads |
1
-
5
|
10. jun 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Hareskov IF
5
|
||||||||||||||
654033 |
lø10-06 2023
|
13:00 | Virum Stadion |
1
-
2
|
10. jun 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
1
Fredensborg BI
2
|
||||||||||||||
654031 |
lø10-06 2023
|
14:00 | Møllegårdhallen |
4
-
2
|
10. jun 2023
14:00
FC Hornsherred
4
Helsinge Fodbold
2
|
||||||||||||||
654029 |
lø10-06 2023
|
15:00 | Hundested Stadion |
4
-
2
|
10. jun 2023
15:00
Hundested IK
4
IS Skævinge
2
|
||||||||||||||
654030 |
lø10-06 2023
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
2
|
10. jun 2023
15:00
Frederikssund IK
2
Ølstykke FC
2
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen onsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.